Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> techno destinacije, to ibiza or not to ibiza
eYe-reEs
post Jul 29 2010, 08:25
Post #21

Regular Member

Group: Senior Members
Member No.: 19

totali off topic - pls move pa nek se prica nastavi, dobra je, samo nije na pravom mjestu
Go to the top of the page

+Quote Post
eYe-reEs
post Jul 29 2010, 10:56
Post #22

Regular Member

mislim da je ibiza specifican slucaj. party 24 /7 - to fakat nemas nigdje nego tamo i to nije proizvod od jucer nego to vec fercera desetljecima. i svaka im cast na tome. nisam nikad bila, ali cu poc, i dosta pratim sto se desava, pogotovo amnesia, i to sto vidim je impresivno. ja to promatram i kako partijaner ali i sa poslovne strane (ideja + realizacija - vrh). ok, alternativniji glazbeni pravci nisu zastupljeni, to je istina - ali tu nema ni love, a ibiza je money making machine jbg, pa ko voli nek izvoli. nije tajna da je ibiza proizvod za mase .. .ali u tim masovnjacima valja prepoznati sto valja, a toga ima.. i to sto taj otok njeguje sve sto se dogadja je super stvar. vidjet cemo sto ce biti sa nasim zrcetom za 10 godina (iako je to jos daleko od usporedivog sa ibizom ali eto) ..
na ibizi se postavljaju trendovi, bar u glazbenim pravcima koje ja malo vise pratim. tocno se zna - sto papa sven svira u ljeto (neizdano, fresko, incognito) - to se lansira na cocoon kompilaciju i u sound of the season - i BUM! hit - i kad to svi pocnu pustat on vadi novo, sprema se za iduce ljeto. i to je tako .. i kad mi neko pocne srat po "headlinerima" tog gabarit to mi je smjesno... hitam se specificnog primijera jer to znam, ne znam kako je drugdje i kako sto ko radi.

+Quote Post
TMPKABSB
post Jul 29 2010, 11:21
Post #23

Wierd Member

Group: Memberz
Member No.: 322

Dragi ljudi, na svijetu postoji carstvo, u njemu stanuje drugarstvo, to nije kocka kockica nego IBIZA.
Znaci, npr. I1 je producent, a njegovi drugari su Dj-evi, ako podju u podrum u London svirat, dobit ce jednu ili dvije gazhe i to je to, tako ce im biti u bilo kojem drugom gradu osim u svom Dubrovniku gdje mogu svaki dan ako treba svirat. Medjutim, postoji jos jedno mjesto koje apsolutno daje priliku svima, a to je Ibiza, znaci mogu ja sad poc, javit se nekom flooru, taraci, da hocu svirat tamo svaki dan, tamo ti jednostavno daju sansu, mozes svirat a da ti ljudi koji nesto znace u fahu elektronike prepoznaju, jer jednostavno to je BIG FUCKIN GLOBAL ARENA. Znaci I1 treba tamo poci i siguran sam da bi vise ljudi tamo prepoznalo schranz u 20 dana svakodnevne tvoje svirke na nekoj taraci nego taj jedan dan u podrumu schranz kluba u Londonu. O tomu se radi o ZAKONU BROJEVA koji garantira da ces uspjeti ako vrijedis, zato je Ibiza najvaznije poglavlje u zivotu bilo kojeg aktivnog ili pasivnog elektronichara. Taj zakon brojeva ti garantira da ce te toliko ljudi vidjeti da stvarno imas sansu za raspoznavanje, tamo se jednostavno ne radi da o tomu da samo ima komercijalnih mjesta nego da ima apsolutno svakakvih mjesta. Zakon brojeva, we are the digital world, 0 or 1, you are or you are not. Jednostavno ne mozes se svemu nauciti ako ostanes samo u Dubrovniku, po mojem misljenju svakom producentu ili DJ-u bih preporucio da jedno ljeto ili sezonu odradi na Ibizi ili Londonu ili bilo gdje slicno gdje mu netko bude dao svakodnevne rezidentske svirke. Ono sto ja znam do sada, je da samo na Ibizi su takve svirke zagarantirane svakom jer tamo svirke traju dugo, svaki dana na puno mjesta. Zakon brojeva. Znaci kako je to otok tako svi zele zabavu a uvijek nedostaje ljudi koji ce svirati na taracama, kaficima, jednostavno uvijek fali djeva, na aerodrom slijechu svaki minut turisti, partijanaeri, wannabees and real people, svima treba svirat, i zato iako svi misle da tamo ima i viska djeva i producenta, lightera, majstora zvuka, ustvari svih tih zaposlenih ima manjka jer konzumerizam potiche nedostatak radnog kadra koji ce omoguciti razvijanje potrosnje tj. dogadjanja. Znaci upravo konzumerizam muzike potiche kvalitetu i daje mjesta pocetnicima da udju u posao i progresivni razvitak muzike. I to je ta bitna stavka koja Dubrovniku nedostaje, nama fali pravi konzumerizam, pravi razvitak koji ce stvoriti potraznju za svim vrstama DJeva, producenata, labela, radija, medija, ozvuchenja, lighta, bilo chega, jednostavno nema pravog konzumerizma i uvijek smo osudjeni samo na povremene uistinu rijetke spektakle, losh zvuk, neimashtinu, i tragediju da od 20 DBK DJeva vechina ne svira. Ja se pitam zasto ti ljudi ne sviraju, nije odgovor jer ih ja ili slicni ne idemo gledat i slushat nego je odgovor da uspjeh lezhi u cinjenici da danas moras biti priznat globalno za bilo kakvo poimanje i slavu, bilo sto.

+Quote Post
eYe-reEs
post Jul 29 2010, 13:14
Post #24

Regular Member

nema ljudi dovoljno da bi se stvorio konzumerizam o kojem ti pricas. jebate jedva si priustimo marshall jeffersona a kamoli nesto drugo .. u sred fuckin sezone ne mozes dobit 1000 ljudi na eventu da ga hebes! mozes, na halidu beslicu (vidit ces veceras koji ce kaos bit dole u gosipnom)
zivimo na kraj svijeta. lakse onom iz zagreba poc u london nego u dubornik, i jefinije! bosanci i crnogorci su nas otpilili, vise ne dolaze. srbi su dimenzija za sebe, a i sto bi riskiro da mu neko auto razbije ... tako da smo svedeni sami na sebe, na svih nas 112 koji cemo skoro uvijek doc. ovo nije plodno tlo za ikakve konkretne stvari i valja se pomirit s time.

jedino sto mozes uvijek jest radit free partije, ilegala .. underground, alternativa, za ekipu - deliri, ako si fakat toliko entuzijstican. pa se igraj sa zanrovima glazbe koliko oces .. samo se pazi caja biggrin.gif uh, mogla bi se knjiga pisat o ovome....

ps - kad je vec topic techno destinacija - moram se vratiti na 2002/2003 kad je techno umro u Dubrovniku. nakon neponovljivog GATE 2003 (Mull, Rachmad, Ingram, Dundov) techno se izgubio. u biti doslo je do prezasicenja, novi zvuk se poceo razvijat i evoluirat, pa se sve povratilo na neki meksi sound, ali sad ponovno ima vrhunskog techna samo taj techno koji je meni vrhusnki dubrovnik ne moze priustit.

+Quote Post
fromm
post Jul 29 2010, 13:46
Post #25

...delivered into the hands of indifference.

From: iznad tebe
Member No.: 1,367

dodji ti ajris nama ljepo u orlando slijedeci petak...

a za TMPBKK... nemam rijeci.

+Quote Post
eYe-reEs
post Jul 29 2010, 14:23
Post #26

Regular Member

ajde ako bude prilika zaletit cu se smile.gif inace sam na GO od partijanja do 14.08

+Quote Post
PACHA
post Jul 29 2010, 16:42
Post #27

Posting Maniac

From: Mokošica
Member No.: 10,423

QUOTE (-I1- @ Jul 29 2010, 08:00) *
na tom tvom linku nije nista, al je zato na ovom VA release... ;) a VA ti znaci various artists, ilitiga ponaski 'kompilacija'.. i da, track 1. sam moi
...i bas radi tih imena okolo sam i stavio doticni link

ma zajebana noæ bila pa nisam vidila alavija link hehe...no baš lijepo, bravo!! iaako ne znam ko su ova imena iskreno, al vjerujem da su dobri èim su tako tebi važni ;)

+Quote Post
TMPKABSB
post Jul 29 2010, 17:33
Post #28

Wierd Member

fali ljudi, treba naselit ili dovest miljone ljudi ovdje, a jedini put nazalost prema tome je i komercijalizacija takvih ciljeva, samo ako ima profita neko ce izgradit zicaru, klub ili nesto trece, i tom se treba prilagodit ili stajat sa strane i pustit tim budalama da kole vode, u muzickom smislu tu preobrazbu su imali mnogi od svena u elektronici kojem je kriticna tocka uspjesne komercijalizacije bilo objavljivanje i pjevaje u je t aime sa miss kittin, mislim 2003 ili tako nesto je on dokazao da mtv hit takvog tipa (totalno komercijalnog) moze mjenu proci i u usporedbi sa tim sve poslije toga se cinilo razumnijim, to je tocka kad je on dokazao da i u komercijalnim vodama moze biti jebeno ludo uspjesan...da moze doc na talk show na rtlu i pjevat, to je to... i ta vrsta komercijalizacije je sirok sirok progresssssss

+Quote Post
Kiksy
post Jul 29 2010, 17:52
Post #29

Posting Maniac

Member No.: 1,061

QUOTE (GreenHornet @ Jul 29 2010, 00:20) *
Taj rad-"Ja sam tako iskusna partijanerica da je Ibiza koja je pojam partijanja k***c za mene..." rolleyes.gif

Tvoj slatki umèek uvijek krivo išèitava stvari kao uvijek, i èuje ono što želi èut. wink.gif Pa pošto ti idem na k***c, ne samo ja nego svi živi na ovom planetu, sve ti zvuèi kao kurèenje naravno, ali to je tvoja stvar, dobit æe koko moj èir na želucu za k***c. Ibiza je BILA pojam partijanja, i Ibiza je out što se tièe toga, i meni kao iskusnoj partijanerici ko što ti kažeš, je bitna dobra muzika da bi dala 40 ili 50 eura za ulaz. Od silnih najava i plakata, obièno bi me dva zainteresirala otprilike, tako da meni je Ibiza kao pojam partijanja sranje. I da, peptoran ti je super za želudac. kiss3.gif

+Quote Post
zokibluaj
post Jul 29 2010, 17:53
Post #30

Sick Posting Freak

Member No.: 13,282

QUOTE (TMPKABSB @ Jul 29 2010, 17:33) *
...

jez.gif

+Quote Post
-I1-
post Jul 29 2010, 18:06
Post #31

I1 Ambivalent

From: here and beyond
Member No.: 3,186

QUOTE (TMPKABSB @ Jul 29 2010, 18:33) *
fali ljudi, treba naselit ili dovest miljone ljudi ovdje, a jedini put nazalost prema tome je i komercijalizacija takvih ciljeva, samo ako ima profita neko ce izgradit zicaru, klub ili nesto trece, i tom se treba prilagodit ili stajat sa strane i pustit tim budalama da kole vode, u muzickom smislu tu preobrazbu su imali mnogi od svena u elektronici kojem je kriticna tocka uspjesne komercijalizacije bilo objavljivanje i pjevaje u je t aime sa miss kittin, mislim 2003 ili tako nesto je on dokazao da mtv hit takvog tipa (totalno komercijalnog) moze mjenu proci i u usporedbi sa tim sve poslije toga se cinilo razumnijim, to je tocka kad je on dokazao da i u komercijalnim vodama moze biti jebeno ludo uspjesan...da moze doc na talk show na rtlu i pjevat, to je to... i ta vrsta komercijalizacije je sirok sirok progresssssss

They may take our lives, but they'll never take... OUR FREEDOM

+Quote Post
kejt
post Jul 30 2010, 11:15
Post #32

Regular Member

Member No.: 18

laugh.gif meni je ibiza u gradu ovo ljeto, slazem se s pacha i fromm izjavom wink.gif

+Quote Post
torres
post Jul 31 2010, 14:07
Post #33

Sick Posting Freak

Member No.: 1,313

ja sam boravio neko vrijeme i sviro na ibizi, najbolje zabave su bile one za koje se nezna, (ako si na neki nacin domestic), eto to je bila porporela, sad nemozes uc koliko ljudi ima..komarda ima neki potencijal, eto ako nece bit bolje ovaj utorak cu je ugasit..a to da smo jedva doveli marshala, neznam sto bi reko, bilo je oko 1000 ljudi u petak na gramofonðiji i dan poslije u kuparima još više, jedan vikend, cirkus..oèigledno je da se može..ako se siše iz ljudi..ja si još jednu godinu ostavljam za borbu i doprinos ovom gradu, ma u kojem to god konceptu bilo i u kojoj "dimenziji", a onda se posvecujem iskljucivo DJ-ingu i produkciji, jer mi se sve više èini da je mazohizam nuditi kvalitetu, najbolje se prikljuèiti svima iz drugog plana i kupiti pare prodavajuæi maglu..ovdje, znaèi to je po pitanju grada i ponude..
toliko se sere po tome is vi su pametni (ne mislim na ljude ovdje), da si svi umisljaju da sa nekim svojim potezom moze ordinirati sto ce bit ovdje, dovest komerc dj-eve i bit ce nam ibiza, yeah right..to sto je techno umro, kao pokret, nebi reko, i ako vas bas zanima dubrovnik kotira u hr kao grad sa underground scenom, i ja sam za da se odrzi tako, neka nam 2 kluba kao banje i fuegec, a mi cemo picit okolo po gradu sa tu i tamo nekom produkcijom za 100/200 ljudi, nije lose kad pogledas, 100/200 je puno, ako ti dodju zbog mjuze, ali ako ti dodje 5x vise ljudi jer tamo svi idu, onda je to druga prica, i njima treba svirat, a ne educirat ih, jer je to inace samoubojstvo..za to postoji drugo vrijeme, odnosno to je proces koji traje, nista na silu..na kraju dana, nemoze se nekom trpat nesto samo zato jer je to trendy, recimo na ibizi..
mislim da sam se vec par puta uputio u ovakve razgovore sam sa sobom, eto vratih se bez da se zamisljam na svoj cijeli koncept..
po pitanju DJ-eva, njihovim skilz i why you do it, je više manje sve jasno,
odnosno slušno..ko, šta, kako i zašto - to radi..
idem neku mjuzu preslušat do kraja, koju sam kupio..jel kupuje još ko muzu uopæe?

+Quote Post
B active
post Jul 31 2010, 15:12
Post #34

//////////////////////////////

From: /////////////////////
Member No.: 12,534

QUOTE (torres @ Jul 31 2010, 15:07) *
njima treba svirat, a ne educirat ih

thumbsup.gif

+Quote Post
fromm
post Jul 31 2010, 20:56
Post #35

...delivered into the hands of indifference.

From: iznad tebe
Member No.: 1,367

@torres - kupuje se mjuza itekako, kako ploce tako i fajlovi.

glede umiranja, tehno samo sto nije umro - osim u engleskoj i mozda spanjolskoj. u hrvatskoj ukljucujuci zagreb je umro potpuno. a klupska scena opcenito nije, samo sto je otisla u nekim drugim smjerovima. u srednjoj i istocnoj evropi se roka schranz, drugdje nurave i minimal, u sloveniji i njemackoj glede undergrounda deep i detroit. naravno generalizacija ali ako se neko ne pokrene tehna nece uskoro bit nigje...

+Quote Post
TMPKABSB
post Aug 1 2010, 10:35
Post #36

Wierd Member

Mozda su surovo i glupa al samo lova tajnu cuva! Sve kosta, a samo je jedan Caritas, svima drugima se placha. Umrli su i Beethove, Mozart i Shostakovich i nitko nikada vise nece kompozirat kao oni pa opet klasika zivi zahvaljujuci i tomu sto se netko sjeti da klasika ostaje klasika a zivi se od novca, ulaznica... Kako napravit vrhunski razglas u Dubrovniku a da nemas 250 000 Eura. Boli mene glava sto nismo Ibiza, meni je jedino tragedija da od 20 djeva ovdje ih 3 slovima - troje - regularno svira a nitko - brojevima 0 - nema ovdje sound system koji bi bio dostojan imena Dubrovnik i misljenje da jedino potpuna i KVALITETNA komercijalizacija moze nesto promijeniti stoji jer jedino gdje netko slobodno i posteno zaradjuje danas moze znaciti da sutra posteno tu lovu ulozi, pojacavajuci dojam tog mjesta, tesko je svima jer ocito se sve svede na 4 mjeseca sezone, pa kad je vec tako, onda to jebeno treba iskomercijalizirati da se zna da ti nasi turisti nisu dosli odje placat pivu 10 kuna nego 10 eura, a sutra nek je plachaju 20 Eura i ko god nam kaze da je to skupo neka ne dolazi ali ako dodje nek zna da tu pivu od 10 Eura je pio u najboljem mjestu svijeta sa najboljim razglasom ikada. Kad vidim na TVu da je Dubrovnik skup, svima bi trebalo naplatiti i sto spominju ime Dubrovnik, to je brand ma koliko govana privuklo, nema nocnoh zivota - nema jer smo dovoljno samokriticni da to priznamo, zato i misle da smo underground, kakav underground, ima nesto undergrounda ali to se mjeri u desecima, mozda stotinama, sto je underground, I dont give a shit. Zarkovica, Belveder, Bolnica, nek ljudi filmaju, ali samo lova ce donijet posla, razglasa i stanje uma da smo jebeniji od svih drugi debila koji misle da smo skupi i da nemamo nocni zivot.

This post has been edited by TMPKABSB: Aug 1 2010, 10:41

+Quote Post
torres
post Aug 2 2010, 10:34
Post #37

Sick Posting Freak

Member No.: 1,313

da, sve to stoji, samo malo je komplexno pitanje rjesavanja tih problema..mozemo mi trabunjat do mile volje, nema tu pomoci, moralo bi postat kriticno da bi se pocelo gledat na to sve..eto mislim da postoje neke trzavice lights, samo neznam kud to vodi.. na kraju dana svaki dan na dnevniku govore kako je na zrcu lom i ludnica, da se ne staje, a kokteli po 150kn, a o dubrovniku kako se fotograf potuko sa osiguranjem od jay-z i kako treba zabraniti dj glazbu..
ofucana je tema, i sam sebi sam smijesan kako se ponavlja sve, medjutim moj neki zakljucak je da ne treba ovdje trazit da bude zrce ili ibiza, vec da se da nekim ljudima da rade ono sto vole i da organiziraju sto hoce, imali oni svojeg moralnog policajca ili ne vise/manje je bitno, ali da nema prostora za manevriranje jer neki i dalje zive u prahistorijskom dobu po principu: "ima ovdje neki razglas i prostor, pozvat cu ofucanog dj-a jer mu pise da je iz UK, ljudi ce popusit, a dal ce bit zadovoljni mi se jebe" -

ali je ocigledno da si dj-evi ne filmaju nego si filmaju oni koji bi trebali dovodit dj-eve, a to je smanji trosak, zajebi ljude, a za sljedecu godinu kako bude jbga..

sto se ovog tvojeg da grad ima 20 dj-eva a 3-je ih svira, neznam tocno sto mislis pod tim, ali ako si mislio ironicno na neki monopol ili sta vec, onda se ne bih slozio sa tobom..jer je ocigledno da zapravo i nema nesto dobrih dj-eva u domeni koju ti spominjes, eto testa radi posalji za primjer nekoliko imena koja mogu odraditi dobru komerc house vecer od 4,5 sati na banjama, posalji mi par imena za dobar strictly house u micro ili casablancu, i posalji mi par imena koja ce raditi warm up i zatvaranje na belvederu..
ja sam apsolutno za da se gura mlado i domace, medjutim slabo je jako to..
nabacit neko ime, poskidat djabe mjuzu sa neta i ukrcat u laptop nije dovoljno, barem ne za mene..
eto ja osobno promatram te sve dj-eve koji su ovdje, sta rade i na koji nacin, odnosno najbitnije pitanje je zasto to rade..

ako si mislio na to da imamo masu dj-eva, a nema prostora da reguliraju tamo, to je isto istina, i takodjer je diskutabilno, ima se svega par lokacija koji MORAJU imat dj-a, samo zato da bi imao nesto, jer je vec probao da svira cd player, skuzio da je ovako bolje pa ima ipak dj-a, ali dalje od toga se ne gleda jer nema potrebe, njegova terasa je puna, ili pak samo zato da bude drugaciji od prostora do sebe

znaci sve se svodi na 4,5 dj-eva koji rade odnosno sviraju ono sto moraju, jer je takva politika, kao srece da oni koji uspiju dobiti "rezidenciju" gdje sviraju (rade) ono sto najvise vole, npr. l1 u orlanda, jer kad se dublje zaviri u pricu, svi imaju svoj stil, i pitanje je koliko ce se kurvati jer je sezona, i koliko mu se isplati..
ja sam trenutno te srece da mogu izabrati kad i gdje cu, i jako je trnovito bilo, te jos uvijek u dozi koja nije za pohvait se (lokalno), a ipak se smatram profesionalcom..

smatram da se svugdje treba raditi profi i sa srcem, jer ljudi ce kad-tad to prepoznati, a prolaznicima je bas svejedno ko svira, bitno je da je dobra mjuza, jer su oni glasnogovornici i zagovaratelji samog povratka u grad, i ako tebe kao vlasnika objekta/kluba boli qrac oce li se oni vratiti sljedecu godinu ili ne, onda imamo (sto i stoji) problem, ali je bitno da je dj svirao za 300kn, a mogo si dobit top dj-a iz tog zanra za recimo 700kn..

pojest fino na peskariji i prosetat zidinama je stvarno super, ali to je sve sto ljude takvog profila zanima, eventualno sjest na terasu nekog kafica, pa poc lec oko ponoc, jedan..

neznam koliko me ti ili drugi shvacaju, pisem malo nevezano, listam i ja sam probleme po svojoj glavi pa ih tako i tipkam, medjutim sve se svodi na necije nezadovoljstvo, a dobre stvari se jako brzo zaboravljaju ili postanu dosadne, jer ljudi po defoltu traze vise i bolje, a malo se daje sansa novom i modernom, jer je bolje ic linijom manjeg otpora i provjerenom, pa kako bude..cak do te granice dok se ne isisa i zadnja kuna iz zadnjeg gosta, koji zapravo ni nije stranac, nego iz grada..

mene su smetale neke stvari prije, cak do neki dan (sad su mi smijesne), do koje granice ide taj lobi i koliko se daje vjetar u ledjima sranjima koja se dgadjaju, samo zato jer je neko od tvojih poznanika ukljucen u to, ili ti ljudi osobno, ma koliko to bilo lose za drustvo ili buducnost..

odnosno ako nesto radis (postojala tu ljubav ili ne) i nudis to ljudima kao izbor, (a ne svoju izdrkotinu za koju si uvjeren da je najbolje za sve jer ti tako mislis), i ljudi te prate odnosno dolaze kod tebe jer se s tim osjecaju ugodno, onda je to kljuc, i da je takvih puno vise, svijet (dubrovnik) bi bio divnije mjesto..medjutim sve se vise dogadja da boemima ne preostaje puno izbora, (ukoliko se ne zele promijeniti ili su mazohisti) da se maknu i puste svje mjesto nekoj nadolazecoj zvijeri, ili se promijene i umjesto sam za sve postanu sam protiv svih, i samo je pitanje vremena kad ce postati jedan od onih kojma nije bitno nista drugo osim da uzmu svoj dio kolaca,
bez obzira preko koliko mrtvih se mora proc, i preko cijih ledja se mora slomiti..njihovih ne sigurno

i to je generalni problem naseg drustva, pogotovo naseg (mojeg) svijeta, jer ti kreteni koji rade sranja i kradu (krasti mislim na to da prodas maglu nekom, ne obaziruci se da li ce se on vratiti sutra ili ne, bitno da je kesa danas puna) ne shvacaju da kradu od svoje djece, jer ce upravo oni najvise najebati zbog toga, a djecom mozemo nazvati i bolje sutra..svejedno, mislim da je jasno o cem se radi

eto malo baljezge uz kavicu, bas mi pasalo nekako, ocigledno je da se i ja izdrkavam i serem, ali se isto tako nadam da su se neki ljudi i nasli u ovom zadnjem dijelu texta, njima bih porucio da se napuse qrca,
ostalima se ispricavam na vulgarnosti
bit ce sve ok, tek je 1.8. imamo jos dva/tri tjedna sezone

+Quote Post
TMPKABSB
post Aug 2 2010, 12:51
Post #38

Wierd Member

Kava je odlicna za pisanje i ovaj tvoj post je dokaz kavi i razmisljanju, razumu, borbi, opstanku. Essential mix. Ono sto ja nekad napisem je suprotno, tok misli, nabacan, do koje granice zelim pismeno izazvati neke ljude na forum koje cijenim zbog drzanja svojih ideala. U isto vrijeme njihove ideale izazivam, mozda pomalo vrijedjajuchi da su filmashi i pubertetlije. Medjutim to je sve dobronamjerno, samo zelim izazvati kod njih stanje uma koje glasi: Revolt, borbu i rat za uspjeh treba prebaciti na teren mainstreama. I da, sve ove koje nisu u redu i ne zasluzuju biti dio nichega, ce se onda lakse neutralizirati. Time ce onih 20 djeva moci izaci i svirati, a oni kvalitetni uspjeti, ne radi se o njim ni o onoj trojici koji sviraju, trojica koji sviraju su razumjeli sve ovo, i svaka cast, bilo bi puno puno puno gore da ni ta trojica ne sviraju, radi se o tom da u drukcijem ambijentu ce i biti potrebe za 20 djeva, jer sada ima samo za trojicom, o tom DEMANDU ja pricham, SUPPLY / DEMAND

+Quote Post
tR!P
post Aug 2 2010, 13:14
Post #39

Regular Member

Member No.: 955

QUOTE (fromm @ Jul 31 2010, 20:56) *
@torres - kupuje se mjuza itekako, kako ploce tako i fajlovi.

glede umiranja, tehno samo sto nije umro - osim u engleskoj i mozda spanjolskoj. u hrvatskoj ukljucujuci zagreb je umro potpuno. a klupska scena opcenito nije, samo stoje otisla u nekim drugim smjerovima. u srednjoj i istocnoj evropi se roka schranz, drugdje nurave i minimal, u sloveniji i njemackoj glede undergrounda deep i detroit. naravno generalizacija ali ako se neko ne pokrene tehna nece uskoro bit nigje...

wink.gif

QUOTE (torres @ Aug 2 2010, 10:34) *
i to je generalni problem naseg drustva, pogotovo naseg (mojeg) svijeta, jer ti kreteni koji rade sranja i kradu (krasti mislim na to da prodas maglu nekom, ne obaziruci se da li ce se on vratiti sutra ili ne, bitno da je kesa danas puna) ne shvacaju da kradu od svoje djece, jer ce upravo oni najvise najebati zbog toga, a djecom mozemo nazvati i bolje sutra..svejedno, mislim da je jasno o cem se radi

ima smisla.. svaka cast na ovom postu.

btw. sto se tice nadolazecih 3 - 4 tjedna ljetne sezone i poboljsanju el scene i samih eventova cisto sumnjam.. tj realno sam skeptican.

+Quote Post
PACHA
post Aug 2 2010, 22:12
Post #40

Posting Maniac

From: Mokošica
Member No.: 10,423

QUOTE (torres @ Aug 2 2010, 11:34) *
ja sam trenutno te srece da mogu izabrati kad i gdje cu, i jako je trnovito bilo, te jos uvijek u dozi koja nije za pohvait se (lokalno), a ipak se smatram profesionalcom..

eto malo baljezge uz kavicu, bas mi pasalo nekako, ocigledno je da se i ja izdrkavam i serem, ali se isto tako nadam da su se neki ljudi i nasli u ovom zadnjem dijelu texta, njima bih porucio da se napuse qrca,
ostalima se ispricavam na vulgarnosti

upravo tako thumbsup.gif

+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: April 13, 2024 20:22