Help - Search - Members - Calendar
Full Version: clubbing is back in town
clubpages.forum > clubz & places > Micro, Capitano (ex. Polo), Casablanca, Porporela, etc...
tino
Koliko dugo ste čekali mjesto gdje možete zaista čuti dobar house , tech , progressive , deep , techno, etc?
Čekanju je došao kraj!!!

Living Room je otvorio svoja vrata za sve zaljubljenike elektronske glazbe i ne samo to, pripremio je specijalne cijene za sve ‘party people’. Pozovite prijatelje i podržite ovaj event a mi čemo vas nagraditi dobrom glazbom i nevjerovatnim cijenama pića. (šupak ko laže :-) )))))

VIDIMO SE svake subote (počevši od 12.11.2011) od 22-04 u LIVING ROOM-u …

dijelimo 5 x CD + free drink (tko se javi smile.gif)
eYe-reEs
drzim fige da ovo zazivi ... predlazem da ukljucis mlade nade dubrovacke scene (ili onoga sto je ostalo od nje) i njihove prijatelje jer na mladima svijet ostaje.
znas sto bi bilo fora? rakija night, jedna subota u mjesecu, rakija u pola cijene - think about it. rakia - connecting people cool.gif
i da, svakako se vidimo. meni bas ok lokacija sama po sebi, a i ako sam u gradu, tuda idem doma, vazda ozednim oko living rooma laugh.gif

dusobe
QUOTE (eYe-reEs @ Nov 3 2011, 09:52) *
drzim fige da ovo zazivi ... predlazem da ukljucis mlade nade dubrovacke scene (ili onoga sto je ostalo od nje) i njihove prijatelje jer na mladima svijet ostaje.
znas sto bi bilo fora? rakija night, jedna subota u mjesecu, rakija u pola cijene - think about it. rakia - connecting people cool.gif
i da, svakako se vidimo. meni bas ok lokacija sama po sebi, a i ako sam u gradu, tuda idem doma, vazda ozednim oko living rooma laugh.gif

Da nadam se da cu uspjeti dovesti i mlade snage da odvrte svoje playliste, a mjesto kao mjesto je taman za djuzicu , dobrodosla i svi ostali .
Sto se tice pica koja si nabrojala vec je spremno da svaki put bude sve po skoro promotivnim cijenama i to se nemijenja . Carice nadam se
da ovaj put nece biti sve na plakatu , pripremi i prici vec da ce ljudi i doci i uzivati u eventu . Vidimo se
ovoiono
Ima li dojmova? djmixing.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.