Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Sponza 3D Mapping - Dubrovnik
clubpages.forum > news > news from dubrovnik
tino
Točno u 23:30 ugasila su se svijetla na kraju Straduna i započeo je prvi 3D Mapping ikad izveden u Dubrovniku. Ekipa iz "Pixel"-a nekoliko puta je "srušila" palaču Sponza, "okretala" joj zidove, "iscrtavala" obrise te naposlijetku "obojila" je u boje Grada i Festivala. Viđena projekcija oduševila je nekoliko tisuća okupljenih.

hrt: http://bit.ly/nI3kQE

Sponza 3D Mapping - Dubrovnik from Matija Miloslavic on Vimeo.

B active
respent.gif
-I1-
ovako nesto slicno sam vec vidio nede... jako dobro!
zo mi je sto nisam zno za ovo, i sto je ovako kasno bilo... volio bi vidit uzivo
tino
faga1.gif

odlicno.... nisam uzivo uspio pogledati sve jer sam se bavio fotografiranjem dogadaja biggrin.gif
eYe-reEs
ma vrh !!!! ja sam se izbecila dok sam to tamo gledala, i nisam dosla k sebi uru vremena. fox i ekipa su stvarno razvalili... bravo ljudi! koja je sljedeca zgrada?? biggrin.gif
zokibluaj
Fantastično, nisam nažalost bio prisutan, a ovo su stvari koje treba širit, ona prava pravcata reklama za Dubrovnik.
Iznimno poštovanje prema inicijatorima i umjetnicima. biggrin.gif
ovoiono
th_sign44.gif majstori!
tino
prosljedite link da poguramo ekipu! biggthumpup.gif
zokibluaj
Ja ću sigurno, a da ima imalo kompetentnih ljudi u turističkoj zajednici Grada, županije itd. ovo bi zasigurno imalo mjesto u promotivnom videu/ prezentaciji Dubrovnika, a i šire happy.gif
-I1-
QUOTE (tino @ Aug 2 2011, 23:14) *
prosljedite link da poguramo ekipu! biggthumpup.gif

jesam vec, na FB....

zasto nije bilo neke najave? ili je mozda trebalo slusat radio..?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.