Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Jusker 2012 (17.02.2012)
clubpages.forum > clubz & places > Culture Club Revelin
tino

“JUSKER” festival elektronske glazbe CC REVELIN 17.02.2012 22 SATA!!!

Svi zaljubljenici i štovatelji plesne glazbe znaju što je ovaj festival donio i koliko je otvorio vrata mladim dj-ima i producentima te im pružio šansu pa i nagradio njihov rad i etuzijazam za rad u protekloj godini!

JUSKER je festival osnovan u sječanje na jednog od pionira Dj-inga, zaljubljenika u glazbu, čovjeka kojega su svi volili i cijenili radi iskrenosti i svih ljudskih kvaliteta koje su ga krasile. Nažalost napustio nas je u tragičnoj saobračajnoj nesreči, ustvari kad malo pročitate naslove o ovom događaju i izjave onoga tko je počinio nesreču, prije bih rekao da je ubijen od strane psihopata ubojice. Ime našeg prijatelja nikad nečemo zaboraviti i uvijek s poštovanjem ga izgovarati gdje god bili! U sječanje na Dj DAMIRA JUSIĆ-a osnovan je ovaj festival kako bi se prisjetili njega i svih eventova, zabava, partija na kojima nas je uveseljavao svojom glazbom i zato se več 5 godina veselimo u spomen na njega i odajemo mu poštovanje te čemo i ove godine to napraviti u Culture Club-u REVELIN 17. VELJAČE 2012 s početkom od 22 sata.

Prijašnji festivali trajali su dva dana no zbog same financijske situacije nismo u mogučnosti organizirati isti u trajanju od dva dana. Ljubaznošču CCR tima (Anamarija, Lukša, Zdenko, Darija) event če biti zasigurno ponajbolji do sada jer su uložili puno truda u sve kako bi ove godine festival bio u svim aspektima spektakularan. Hvala im na tome.

Ove godine imamo i posebnu nagradu za jednog od sudionika “NAGRADA ZA RAD I PROMOCIJU ELEKTRONSKE GLAZBE U DUBROVNIKU” koju je osvojio (dođite i saznajte )!!! Hostese, Hot Dancers, promocija cd-a “Electronic Music Souvenire III” te puno puno dobre glazbe te večeri vas očekuje.

Uskoro još više informacija o predprodajnim mjestima i o tome što dijate uz ulaznicu i ostala iznenađenja. Dobro došli uu CC Revelin na ovogodišnji “JUSKER” festival elektronske glazbe.

event link: http://www.clubpages.org/blog/event/jusker...tronske-glazbe/
eYe-reEs
drago mi je da ide dalje... i nadam se da ce posjecenost bit OK.
-I1-
imam iznenadenje... ekskluzivno za Jusker - 130bpm i veselo wink.gif
eYe-reEs
bravo bravo, to se trazi. vidimo se tamooooo
tR!P
QUOTE (eYe-reEs @ Feb 12 2012, 08:27) *
bravo bravo, to se trazi. vidimo se tamooooo

wink.gif

QUOTE (-I1- @ Feb 10 2012, 19:00) *
imam iznenadenje... ekskluzivno za Jusker - 130bpm i veselo ;)

gledam da ce bit noc za pamcenje thumbsup.gif
-I1-
ja neznam kako vama ali meni je pun kokot ljudova reklo da ce doc...
tR!P
QUOTE (-I1- @ Feb 16 2012, 15:24) *
ja neznam kako vama ali meni je pun kokot ljudova reklo da ce doc...

onda ce vjerovatno i doc..

mislim da su ljudi ipak zeljni nekog el sadrzaja u gradu.

u svakom slucaju budemo vidili sutra.. ;)
eYe-reEs
aj super.. .valjalo bi. fakat se nista ne dogadj po ovom pitanju...
ovoiono
Čestitam na nagradi I1 Ambivalent beerchug.gif klap.gif
Razvalio si sinoć. thumb.gif
-I1-
thanks biggrin.gif
dusobe
Hvala svima koji su bili na ovogodišnjem JUSKERU . Čestitamo i1AMBIVALENTU na zasluženoj nagradi . Bilo je vrhunski , svi su se super zabavili i eto napokon se našao netko tko želi poduprijeti ovaj festival i napraviti ga velikim kakav bi i trebao biti . Radi se o vlasnicima CC Revelin koji su i ovogodišnji JUSKER novčano pokrili u svim segmentima , a tako žele i pomoči ubuduće ovom festivalu .. Hvala im na tome . Jedino što me brine je .. mlade snage naše scene koji su vidljivo bili razočarani što nisu nastupili , no eto po neznam koji put ponavljam , nije dovoljno reči ja sam dj i pronači se uz imena koja su ove godine svirala na festivalu jer to su sve ljudi koji su zaslužili svirati tu večer . Dakle dragi kolege .. više se družite s nama ..znate gdje smo uvijek , organizirajte zabave , producirajte , razmjenjujte iskustva , budite prijatelji i nemojte zavidjeti nikome tko je možda bolji od vas ili je to samo tako trenutno , poduprite ga pa tako če i on vas kad dođe vaših 5 minuta . Ok to je to za ovu godinu ... ustvari i nije ... ovo ljeto u špici sezone čemo napraviti još jedan event vezan uz JUSKER ... predstavljanje JUSKER kompilacije dubrovačkih producenata pod nazivom ''ELECTRONIC MUSIC SOUVENIRS II''... VIŠE O TOME KAD DODJE VRIJEMA .... NA KRAJU JOŠ JEDNOM HVALA SVIMA.....
ovoiono
QUOTE (tino @ Feb 19 2012, 12:07) *

super slije respent.gif
eYe-reEs
odlicno je bilo. mozda najbolji jusker do sad... pohvale svima na odlicnoj svirci.

GreenHornet
zastitari-malogradanski djiberi...izbacuju i prijete ljudima koji "jace" plesu...
dusobe
QUOTE (GreenHornet @ Feb 20 2012, 12:49) *
zastitari-malogradanski djiberi...izbacuju i prijete ljudima koji "jace" plesu...

Eto zato ti zaštitari više nerade u Revelinu od ovog tjedna ...
GreenHornet
QUOTE (dusobe @ Feb 20 2012, 19:38) *

stvarno ili?
objektivno,ne znam koliko je ljudski da dobiju otkaz u ovoim teskim vremenima,ali moralo ih se upozorit,oduzet od place i slicno.

btw-vrlo dobar party! biggrin.gif
eYe-reEs
thnx, bas si super svirao...
TMPKABSB
I1 odlican set, pun racku dobrih stvari, vrhunski slozeno... sve +5.. ima u setu i ono nesto sto cini to sve skupa berlinsko - britanskim goa-tech trendsetter potencijalom...ima neki novi zvuk, naoko old school al opet vodi u nepoznate sfere, nemos rec da je to house ili techno, taj 130 bom je uvijek najzahvalniji, moze razvaliti nevidjeno...nikad ne znas sto te ceka... siguran sam da bi ako ista ovo bilo gdje u austriji, italiji ili okolici dobro diglo ljude... ako se ti ne probijes izvan dubrovnika niko nece... samo po mom ukusu bi pustio stvari da puno puno puno puno duze peglaju, mislim da bi ovaj set, da se rastegne na 3 sata, na dobroj lokaciji, odveo u trecu dimenziju...
-I1-
tnx na reviewu, drago mi je da se svidjelo vecini... ovo sam davno pripremio za jedan privat za ekipu, nije bas moj uobicajeni materijal...
a probijanje je odradeno u prosloj godini u okviru produkcije jerbo bookingse ne primam wink.gif
tR!P
QUOTE (tino @ Feb 19 2012, 12:07) *
http://www.flickr.com/photos/eye-rees/sets...57629382680865/
<object width="720" height="540"> <param name="flashvars" value="offsite=true&lang=en-us&page_show_url=%2Fphotos%2Feye-rees%2Fsets%2F72157629382680865%2Fshow%2F&page_show_back_url=%2Fphotos%2Feye-rees%2Fsets%2F72157629382680865%2F&set_id=72157629382680865&jump_to="></param> <param name="movie" value="http://www.flickr.com/apps/slideshow/show.swf?v=109615"></param> <param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed type="application/x-shockwave-flash" src="http://www.flickr.com/apps/slideshow/show.swf?v=109615" allowFullScreen="true" flashvars="offsite=true&lang=en-us&page_show_url=%2Fphotos%2Feye-rees%2Fsets%2F72157629382680865%2Fshow%2F&page_show_back_url=%2Fphotos%2Feye-rees%2Fsets%2F72157629382680865%2F&set_id=72157629382680865&jump_to=" width="720" height="540"></embed></object>

ima super slika .. wink.gif

QUOTE (dusobe @ Feb 20 2012, 19:38) *

ono nisam nikad dozivio u zivotu .. ali u globalu meni vise nista nije neobicno.. prvenstveno gledam za nasu sredinu i samu tocku zbivanja ovog zanimljivog druzenja.

QUOTE (eYe-reEs @ Feb 27 2012, 10:51) *
thnx, bas si super svirao...

ma on je nasa "ljena" zvijezda .. rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.