Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Dubrovačke maloljetnice zlostavljale djevojčicu
clubpages.forum > news > news from dubrovnik
wargasam11
c/p: http://danas.net.hr/crna-kronika/page/2010...006.html?pos=n1

Dubrovačke maloljetnice zlostavljale djevojčicu

Policijska postaja Dubrovnik podnijela je kaznenu prijavu Općinskom državnom odvjetništvu za mladež protiv četiriju maloljetnica koje su u utorak zlostavljale djevojčicu.

Policija je priopćila da je jedna od četiriju maloljetnica prijavljena i za kazneno djelo prijetnje, na štetu ženskog djeteta, zbog čega će biti ispitane pred Istražnim sucem za mladež u Dubrovniku.

Osnovano se sumnja da su osumnjičene 26. siječnja oko 19 sati u parku u Dubrovniku zlostavljanjem, nasiljem i osobito drskim ponašanjem uz prijetnje, oštećeno dijete dovele u ponižavajući položaj, stoji u priopćenju dubrovačke policije.
davidian
chair1.gif chair1.gif chair.gif
Little
a lude đece....do duše uvijek je toga bilo i bit će,ništa novo...
eYe-reEs
kad sam ja bila mala bas i nije bilo ovoga... glupacine male.
wargasam11
ma bilo je vazda samo se nije toliko pricalo o tome..
Little
da upravo tako...pa u našem razredu u osnovnoj dvoje je baš bilo maltretirano...nama je to bila zajebancija al sad kad vrtim film unazad vidim da njima i nije bilo tako zabavno
wargasam11
tako je i u osnovnoj i srednjoj...
tino
c/p: http://dulist.hr/content/view/7929/71/

Zastrašujuće je bilo danas prošetati parkom između Doma zdravlja i Čingrije u kojem se, doznali smo, u utorak dogodilo zlostavljanje 13-godišnje djevojčice.

Razbacani po grmlju ležali su otkinuti pramenovi kose, za koju smo, premda neslužbeno dobili potvrdu iz policije da se radi o kosi 13-godišnjakinje koju su maltretirale četiri nešto starije djevojčice.

Policija nas je o zlostavljanju, jasno s obzirom da se radi o djetetu i maloljetnim osobama, šturo informirala. Ipak, detalji zlostavljanja, koje nam je policija prešutjela, počeli su isplivavati na površinu.

Gradom je počela kružiti priča kako su tri 15-godišnjakinje i jedna 16-godišnjakinja djevojčici nožem kidale pramenove kose.
I doista. Naš je fotograf zabilježio tragove ovog zaista gnusnog čina. Pramenovi duge kestenjaste kose na podu, po grmlju... u parku iz kojeg će djevojčica zasigurno dugo vremena nositi traume.
Policija je odradila svoje, u tijeku je postupak pred sudom, a o svemu je obaviješten i centar za socijalnu skrb koji će, zasigurno, intervenirati.

Little
wooow huh.gif
Forever_young
sve mi ovo skupa baca na zensku ljubomoru,a sto su sve pojedine tuke u stanju napravit kad su ljubomorne na nekoga nisu sposobni ni najporemeceniji umovi...
-I1-
ma ko bi rec od curica 'vako nesto... na sta je svijet dosoooo...
eYe-reEs
ma ovo nije normalno!!! ja bi im ucinila da im prisjedne i mladost i ta glupa glava! imaju li roditelje te male vjestice!?? ovo je grozno, nemam rijeci..
ja se nadam da ce platiti iako su mlade i jadne i glupe i peru ih hormoni - to ih ne opravdava

fizickog nasilja nije bilo kad sam ja bila u osnovnoj i srednjoj skoli. jebo te igrali smo se barbikama do 12e godine!!! a i kad se krenulo izlazit s pocetkom srednje skole nije bilo, niti sam ikad cula ovakve price.. i tad su postojele novine i internet !!! pa nije to bilo prije 40 godina u pm... ph34r.gif
GreenHornet
popravni dom...mada ih ni to nece promjeniti na bolje...
samo mi nije jasno kako nitko od prolaznika nije skonto??!!!
Little
skontaju ljudi ma se prave da nije njihov problem
wargasam11
to me najvise nervira a poslije ce ti ljudi koji su okrenuli glavu komentirat da je to sramota itd... sto je ne sprijece i provaju promijenit nesto?
Little
dobro možda nisu ni skontali što se događa...biće mislili da se djeca naguravaju al opet...
wargasam11
dobro ako nisi vidio ali ako nekome nozem kidaju kosu...
-I1-
ja sam imo stila kad sam druge maltretiro, ovo jednostavno nije u redu
alexejevna
Žene su, prema drugim ženama, zvijeri.... još što F.Y. kaže - ženska ljubomora je zmijska odlika....! Ljudi su šupci....nemaju muda uključiti se u nepravdu......ne nadam se, već duboko vjerujem da će se, makar i hladnom osvetom, situacija promijeniti te da će ove dvije dobiti svojega boga.... mad.gif
GreenHornet
U busu su maloprije neke cure pricale da je jedna od "zlostavljacica" izbacena iz skole i doma,a da ostale zastitari cuvaju po skoli...
GreenHornet
QUOTE (wargasam11 @ Feb 1 2010, 13:58) *
to me najvise nervira a poslije ce ti ljudi koji su okrenuli glavu komentirat da je to sramota itd... sto je ne sprijece i provaju promijenit nesto?

Da sam ja kojim slucajem vidio kako joj rezu kosu i maltretiraju je vrlo vjerovatno bi im polomio vilice bez obzira sto su zene i mlade...
eYe-reEs
QUOTE (GreenHornet @ Feb 1 2010, 20:47) *
U busu su maloprije neke cure pricale da je jedna od "zlostavljacica" izbacena iz skole i doma,a da ostale zastitari cuvaju po skoli...

izbacena iz djackog doma?
tR!P
prilicno uznemiravajuce i naprosto zalosno..
dao bi dobro nalemat te 4 zloceste fufice jer ni jedan povod tj razlog ne odobrava ovakve postupke a kamoli cupanje pramenova nozem ili voteva..

brijem da smo svi bili u fazama "mocnosti" i u prisustvu maltretiranju tudih dusa (kojih mi je danas i vech dosta god u nazad naprosto zao) ili sami bili maltretirani..u svakom slucaju bilo je svakakvih faza odrastanja i trazenja sebe..ali brijem da je ovo too much ph34r.gif
jednostavno nemam zeludca ni zivaca slusat ovakve pozerske poteze maloumnika..
GreenHornet
QUOTE (eYe-reEs @ Feb 2 2010, 13:02) *
izbacena iz djackog doma?

da!
PACHA
jeeeebooote ja ovo tek sad prvi put čujem...katastrofa!! pa šta je na kraju bilo s ovim malim fuksama??
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.