Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ''JUSKER 2009''
clubpages.forum > clubz & places > Factory Club Dubrovnik
Pages: 1, 2, 3
dusobe
POZDRAV SVIMA I SRETNA VAM NOVA GODINA !!!
HVALA SVIMA KOJI SU PROŠLE GODINE NASTUPILI NA JUSKERU I SVIMA ONIMA KOJI SU NA BILO KOJI NAČIN POTPOMOGLI KAKO BI SE JUSKER ODRŽAO !!!

OVE GODINE JUSKER ČE TRAJATI DVA ILI TRI DANA A FESTIVAL JOŠ RAZMIŠLJA O PROSTORU U KOJEM ČE SE ODRŽATI !!! DAKLE KAO PRVO TREBA POSTAVITI PROGRAM I SKUPITI SPONZORE JER JUSKER JE IPAK HUMANITARNI FESTIVAL ELEKTRONSKE GLAZBE I JEDINI TAKAV U LIJEPOJ NAŠOJ .
SVI KOJI ŽELE I SMATRAJU PRIMJERENIM DA DODJU NA GROBLJE BONINOVO 18.02. 2009 u 17 sati SRIJEDA KAKO BI PRISUSTVOVALI POSTAVLJANJU SPOMENICE PREMINULOM KOLEGI DAMIRU JUSIĆU POZVANI STE OVIM PUTEM .

MOLIM DA OVAJ DIO PRENESETE SVIM DJ-IMA I DJ PRODUCENTIMA KOJE POZNAJETE :

'' JUSKER '' JE FESTIVAL ELEKTRONSKE GLAZBE !!!!!!!! ŠTO NEZNAČI DA SAMO DJ-I KOJI VRTE HOUSE ILI SLIČNO MOGU NA ISTOM NASTUPITI !!!!!

1. POČELE SU PRIJAVE ZA PRVU VEČER JUSKERA ( DJ COMPETITION ) !!!! VAŠE PRIJAVE ŠALJITE NA dusobe@gmail.com ILI SE JAVITE NA 098 1927137 . U PRIJAVI NAVEDITE SVE PODATKE O VAŠEM KONTAKTU KAO I STIL GLAZBE KOJU VRTITE .

2. SVI KOJI PRODUCIRAJU GLAZBU , DAKLE DJ PRODUCENTI NA ISTI GORE NAVEDENI E-MAIL POŠALJITE VAŠE URADKE KAKO BI DOSPJELI NA DRUGU KOMPILACIJU POVODOM JUSKERA 2009 ( šaljite.... pjesma + slika + biografija ).
BUDITE BRZI JER 12 ODABRANIH PJESAMA ČE SE PRONAČI NA KOMPILACIJI OD KOJIH JE ZASAD PRIJAVLJENO 5 DJ PRODUCENATA , ZATO POŽURITE !!!

HVALA POSEBNO CIJELOJ EKIPI CLUBPAGES !!!

DJ PRODUCER
ALEN BAJD
-I1-
QUOTE (dusobe @ Jan 7 2009, 15:58) *
2. SVI KOJI PRODUCIRAJU GLAZBU , DAKLE DJ PRODUCENTI NA ISTI GORE NAVEDENI E-MAIL POŠALJITE VAŠE URADKE KAKO BI DOSPJELI NA DRUGU KOMPILACIJU POVODOM JUSKERA 2009 ( šaljite.... pjesma + slika + biografija ).
BUDITE BRZI JER 12 ODABRANIH PJESAMA ČE SE PRONAČI NA KOMPILACIJI OD KOJIH JE ZASAD PRIJAVLJENO 5 DJ PRODUCENATA , ZATO POŽURITE !!!

link ili direktno fajl..? u kojoj kvaliteti..?

...iiiii ondaaaaa... slika???!!!! biografija????!!!! wtf?? huh.gif blink.gif wacko.gif
dusobe
QUOTE (-I1- @ Jan 7 2009, 16:17) *
link ili direktno fajl..? u kojoj kvaliteti..?

...iiiii ondaaaaa... slika???!!!! biografija????!!!! wtf?? huh.gif blink.gif wacko.gif

amigo !!!
šalji kako hočeš ali obavijesti o slanju moraju doći na dusobe@gmail.com
-I1-
QUOTE (dusobe @ Jan 7 2009, 16:22) *
amigo !!!
šalji kako hočeš ali obavijesti o slanju moraju doći na dusobe@gmail.com

...al sa slikom i biografijom...? no thanks rolleyes.gif
dusobe
QUOTE (-I1- @ Jan 7 2009, 16:24) *
...al sa slikom i biografijom...? no thanks rolleyes.gif

Ok , ajd ti meni reci u čemu je problem što treba poslati sliku i biografiju ???
-I1-
QUOTE (dusobe @ Jan 7 2009, 16:27) *
Ok , ajd ti meni reci u čemu je problem što treba poslati sliku i biografiju ???

ajde ti meni reci zasto tebi (ili kome bilo vec) treba moja slika i biografija....
dusobe
QUOTE (-I1- @ Jan 7 2009, 16:29) *
ajde ti meni reci zasto tebi (ili kome bilo vec) treba moja slika i biografija....

Meni je stvarno žao ali ja zaista nemam vremena da vam objašnjavam što i zašto je nešto potrebno , uostalom pravila su postavljena od prvog dana po pitanju kompilacije a i mora se znati tko je tko na kompilaciji ... lijep pozdrav i želim vam ugodnu anonimnost ;-)
-I1-
QUOTE (dusobe @ Jan 7 2009, 16:33) *
Meni je stvarno žao ali ja zaista nemam vremena da vam objašnjavam što i zašto je nešto potrebno , uostalom pravila su postavljena od prvog dana po pitanju kompilacije a i mora se znati tko je tko na kompilaciji ... lijep pozdrav i želim vam ugodnu anonimnost ;-)

pozz wink.gif nemoj sta zamjerit

...a identitet se moze potvrdit i na druge nacine wink.gif
GreenHornet
daj,nebi da ce te tko pojest ako posaljes sliku... jestera.gif
tino
prosle godine je bilo odlicno banana.gif

QUOTE (-I1- @ Jan 7 2009, 16:29) *

treba dizejneru knjizice za kompilaciju.... pretpostavljam da ce se odrzat forma od prosle godine

dusobe
QUOTE (tino @ Jan 7 2009, 18:05) *
prosle godine je bilo odlicno banana.gif

treba dizejneru knjizice za kompilaciju.... pretpostavljam da ce se odrzat forma od prosle godine
dusobe
ovako bi otprilike trebao izgledati front cover ovogodišnje kompilacije ...a sad i vi suradjujte malo i dajte prijedloge thanx
dusobe
HM ...ZABORAVIO SAM NEŠTO JAKO BITNO ... ISPRIČAVAM SE ... PRIJAVE ZA JUSKERA KAO I ZA KOMPILACIJU TRAJU DO 1.VELJAČE... !!! TINO AJD POŠALJI OVU NAJAVU SVIMA NA CLUBPAGES AKO JE TO MOGUČE ...HVALA
B active
QUOTE (dusobe @ Jan 7 2009, 18:48) *
ovako bi otprilike trebao izgledati front cover ovogodišnje kompilacije ...a sad i vi suradjujte malo i dajte prijedloge thanx

Svidja mi se design 'front-cover-a' i mislim da bi se super uklopio u jedan fini, minimalisticki, ne-pretenciozni kartonski CD-cover, koji je ujedno i ekoloski osvjesten...
Ja i Lane smo se vec prijavili, a ostalima bi preporucio da to sto prije urade i pri tom da ne kompliciraju i time otezavaju posao organizatorima /kako CD-a, tako i festivala/...
Lani je fakat bilo super, te me je ugodno iznenadio nivo organiziranosti festivala, tako da vjerujem da ce ove godine u najmanju ruku biti isto tako dobro, ako ne i bolje...
I na kraju, pozivam sve sudionike od lani, kao i one koji ce to biti ove godine da dodjemo dan uoci pocetka festivala, a to je 18.02.2009. na Boninovo te se prisjetimo naseg pokojnog prijatelja Damira Jusica kojem ce biti postavljena spomen ploca...
dusobe
JUSKER JE OVE GODINE TRADICIONALNO 19 - 20 VELJAČE A GDJE ...HMMM TO ČEMO JOŠ VIDJETI .....CLUBPAGERSI ????? ŠTO VI PREDLAŽETE ????? FUEGO , FACTORY , ORLANDO , KING RICHARDS , REVELIN , GRADSKA VIJEČNICA , KNEŽEV DVOR , SPONZA , STRADUN , GRADSKA KAVANA , BAZEN U GRUŽU , PEMO , TOMMY , KONZUM ILI NEKA EGZOTIČNA DESTINACIJA
Kiksy
meni je super bilo u fuega lani smile.gif ako je već počelo tamo nek se i nastavi...totalno drugi štih fuega je bio nego inače smile.gif
kejt
respect za ovo....bravo momci!!!
-I1-
...s drukcijim pristupom mjenja se i moj.... mozda budem i smislio nesto..bez obzira sto je uzalud...

eee i ko sto kejt rece: rspct za organiziranje ovoga
PACHA
svaka čast....eh što bi volila doć (i prošli put sam na isti način bila spriječena, hehehe)...neg što se lokacije tiče možda bi bilo dobro u factoryja, tek tako da i on malo oživi kad neki kukaju da se tamo ništa ne događa....
GreenHornet
da...uz to je i odličan prostor za taj tip partya.
Insomnia
slazem se, factory je najprostraniji a vjerujem da ce jusker privuc dovoljno ljudi da se napuni veliki prostor
B active
Zamisli fakat da se moze takvo sto organizirat u Sponzi ili Knezevu dvoru... smile.gif
/kad sam bio u Americi, bio sam u jednom klubu koji izgleda slicno kao atrij u Sponzi,ehhh.../

No, realno gledajuci prvi jusker je bio u King Richardsa-novi hepening i bilo je vrlo dobro, drugi je bio u Fuega koji je prvi put licio na neki underground club i bilo je odlicno, a hepening je dobio neki renome...
E sad ne znam, ako ce bit odaziv ljudi ko lani, bilo bi najbolje da opet to bude Fuego, mada bi mozda i u Factory-u bilo dobro /ne znam nikad tamo nisam bio/...
GreenHornet
Znaci party je negdje oko svibnja...
TrancEfreak
sto si sad reko biggrin.gif
El Pancho
Prošle godine je stvarno bilo odlično, od organizacije, pozitivne energije oba dva dana, lijepog druženja, smijeha, baš je bilo nekako intimno i mislim da se on negdje odozgo zadovoljno smješio...Naravno, da ne zaboravim, svaka čast organizatorima (bravo ekipa thumb.gif ) ovog memorijala, jer čovjek živi koliko živi i uspomena na njega u srcima ljudi a Damir će živjeti još dugo jer se neke pozitivne i lijepe stvari događaju zbog njega, a svi koji su ga znali znaju da drugačije i ne može.

Što se prostora tiče mislim da Fuego zadovoljava sve uvjete, prošle godine se tako i pokazalo.Mislim da cilj ovog događaja nije nikada bio omasoviti ga da bi se punili neki prostori koji inače ne rade, Jusker je puno više od toga...Ni lani nije bilo previše ljudi niti je bila nekakva gužva da nisi mogao prolazit, ko je trebao biti bio je...Nekako mi nije baš za prostor gdje piče Grdovič i Stavros, bez uvrede...

E, da, i kompilacija od prošle godine je uhuugodna vrlo. happy.gif
Little
Nekako mi nije baš za prostor gdje piče Grdovič i Stavros, bez uvrede...

jebi ti to ma je na svakom partyu tamo prostor bio napola prazan,a na stavrosu je bila luda kuća...neće sigurno pravit party za svega 20 ljudi...svak gleda svoju korist....ja nisam bila još nijednom na juskeru ali bi volila svratit ove godine pa makar da vidim što se događa...što se tiće prostora mislim da bi bilo lijepo u factory-a iako mi se po slikama para da je lani u fuega bilo isto dobro
El Pancho
Whatever, ja ću doć gdje god da bude...
davidian
hehe ja sam za GRADSKA VIJEČNICA,
inace respect za organizaciju..
Eingana
meni je bilo lani odlično u fuega, nekako intimno i pravo kako treba, ugodaj i atmosfera samo takva, mislim da bi veličina factorija sve pokvarila, ali eto to je samo moje mišljenje
B active
QUOTE (El Pancho @ Jan 8 2009, 14:57) *
Whatever, ja ću doć gdje god da bude...

Me 2...
Kiksy
slažem se s Einganom da bi veličina factorya sve pokvarila, ali svakako gdje god bude ću doć smile.gif
GreenHornet
QUOTE (TrancEfreak @ Jan 8 2009, 14:31) *
sto si sad reko biggrin.gif

a kontaj ako su prijave do 1.4. pa dok se sve to "nastima" biggrin.gif
TrancEfreak
ne ti
dusobe
ISPRIČAVAM SE SVIMA KOJI SU UBRALI INFORMACIJU KOJU SAM KRIVO NAPISAO .... NAIME PRIJAVE ZA JUSKER TJ. ZA PRVU NOĆ '' DJ COMPETITION '' , KAO I ZA KOMPILACIJU TRAJU DO 01.02. VELJAČE ISPRIČAVAM SE JOŠ JEDNOM ....
dusobe
QUOTE (GreenHornet @ Jan 8 2009, 17:24) *
a kontaj ako su prijave do 1.4. pa dok se sve to "nastima" biggrin.gif

PRIJAVE SU DO 01.02. VELJAČE ... SORRY MOJA GREŠKA ....
GreenHornet
jos bolje... wink.gif smile.gif
ixyx
fuego, fuego wink.gif
GreenHornet
E da,meni osobno "King Richardas" ima odličan prostor za zabave,nisam bio tamo na partyu prije 2 god,ali dole su mi certi bili vrhunski!
Nisam upoznat previse,ali mislim da u zadnje vrijeme ono radi samo kao kafić,pa predpostavljam da bi se prostor mogo lako sredit.
dusobe
DAKLE ZASAD VODI FUEGO ... djparty.gif club.gif
B active
QUOTE (dusobe @ Jan 8 2009, 20:50) *
DAKLE ZASAD VODI FUEGO ... djparty.gif club.gif

Prika, meni se isto cini da je to najbolja solucija...
eYe-reEs
gledaj ti gdje su ti bolji uvjeti --- zabava ce bit super gdje god da bude. vidis da ce svi doc bilo gdje. tako da budi pametan. nista ne pada s neba. ti najbolje znas... nije sramota ici tamo gdje su uvjeti bolji....
factory je meni malo ipak drazi u kontekstu partija od fuega. ali eto bilo je super u king richards i u fuegu .. dakle, nije do lokacije wink.gif

m@tise
Ja sam za Fuego kao prosle godine, zabava je bila ekstra...
Trebam se uhitit mozda spravit kakvu novu stvar za cd...
Imam nekih novijeh, ali mi nisu bas po volji...
ISO
jel treba bit iz dubrovnika dj ili producent???
B active
QUOTE (ISO @ Jan 9 2009, 13:11) *

Svi iz ove nase zupanije su u igri...
dusobe
QUOTE (ISO @ Jan 9 2009, 13:11) *

SVI SU POZVANI IZ DUBROVAČKO - NERETVANSKE ŽUPANIJE
dusobe
MALO OBJAŠNJENJE SVIM DJ-IMA ILI DJ PRODUCENTIMA !!!!!

JUSKER SE ODRŽAVA DVIJE VEČERI ...
PRVA VEČER 19.02. 2009 JE REZERVIRANA ZA MLADE DJ-E KOJI ČE NASTUPITI U DJ COMPETITIONU I NAJBOLJI ČE DOBITI NAGRADU I PLAKETU JUSKERA
( GLASOVAT ČE PUBLIKA PUTEM ULAZNICA KOJE SU KUPILI I NAPOSLIJETKU ŽIRI JUSKERA !!!

DRUGU VEČER ČE BITI PREDSTAVLJENA DRUGA KOMPILACIJA DJ PRODUCENATA IZ DUBROVAČKO NERETVANSKE ŽUPANIJE ( NARAVNO ONI KOJI SE PRIJAVE DO 01.02. IMAJU ŠANSU DA SE PRONAĐU NA KOMPILACIJI OVISNO O KVALITETI MATERIJALA KOJI POŠALJU NA dusobe@gmail.com ( pjesma + slika + biografija ) , a SVI ČE BITI OBAVJEŠTENI O KONAČNOM REDOSLIJEDU NA KOMPILACIJI .
TAKOĐER DRUGU VEČER NASTUPAJU DJ-I KOJI VEČ DUŽE VRIJEME NASTUPAJU ( NEŠTO KAO ALL STARS TEAM )

USKORO ČETE DOBITI NA CLUBPAGES KOMPLETNI PROGRAM I PRAVILA SAMOG FESTIVALA , TAKO DA NEBUDE KAKVE ZABUNE ....

SVE ŠTO VAS INTERESIRA PO PITANJU FESTIVALA ISKLJUČIVO ŠALJITE UPITE NA dusobe@gmail.com

to je to

cheers
ISO
QUOTE (dusobe @ Jan 9 2009, 17:29) *
SVI SU POZVANI IZ DUBROVAČKO - NERETVANSKE ŽUPANIJE

a ništa onda Makarska, jer pito me za ovo jedan prijatelj iz Makarske, da bi on i Luka Jakir voljeli sudjelovat
dusobe
QUOTE (ISO @ Jan 9 2009, 18:42) *
a ništa onda Makarska, jer pito me za ovo jedan prijatelj iz Makarske, da bi on i Luka Jakir voljeli sudjelovat

Amigo zao mi je ali reci im da su dobrodošli ... tko zna mozda vec sljedeće godine jusker bude na razini dalmacije ...a nadam se da ce biti ..pa eto prenesi im informacija
tR!P
QUOTE (dusobe @ Jan 7 2009, 22:26) *
JUSKER JE OVE GODINE TRADICIONALNO 19 - 20 VELJAČE A GDJE ...HMMM TO ČEMO JOŠ VIDJETI .....CLUBPAGERSI ????? ŠTO VI PREDLAŽETE ????? BAZEN U GRUŽU

nema ti fala...
btw bravo na ovakvom dogadaju i organizaciji i potencijalu za mlade narastaje (dj)
bio takoder prosle godine...bilo simpac
B active
Click to view attachment
Svidja mi se ova ideja za plakat...
/na prvu sam mislio da je ovo tvoja celava glava Alene laugh.gif /
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.