Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ''JUSKER 2009''
clubpages.forum > clubz & places > Factory Club Dubrovnik
Pages: 1, 2, 3
m@tise
Oće bit' što trensa? Inače pučka uzrečica, popraćena prikladnim plesom, je ja mislim rođena prošlog juskera, kao reakcija na u potpunosti neprikladno i glupo pitanje... heheh
dusobe
OBAVIJEST ZA DJ PRODUCENTE ( U SVEZI KOMPILACIJE DUBROVNIK SOUNDS BETTER ) ..

DO SADA PRIJAVLJENI ZA KOMPILACIJU SU :

JEFF a.k.a. MOVEKS
AUDIOMETRIC
M@TISE
COBRA
ALEN BAJD
I1 AMBIVALENT
HARIS

MOLIM SVI KOJI SE BAVE PRODUKCIJOM DA NA VRIJEME DOSTAVITE LINK ILI MP3 NA E-MAIL dusobe@gmail.com. još jednom važna napomena ....
PRIJAVE TRAJU DO 01.02. 2009
tR!P
BRAVO!!!
brijem da je bilo vrijeme da te ljudi malo bolje upoznaju u producerskom i muzickom svijetu narafski biggrin.gif
m@tise
dobro, dje ce sad bit taj jusker? jeli se sto planira? kakva je situacija?
eYe-reEs
ovaj matija sve oce znat jeba te led... happy.gif

factory?? opiturali su zidove u crno svi kazu da je super tako.. ja nisam bila.. mislim da je onda u red da to bude dolje jelda laugh.gif
DJ Mate
ja sam isto za fuego wink.gif alene i ja sam mislio da si ti ovo na slici haha wink.gif .... mogu ja nesto sredit sa coverom ako treba wink.gif evo napravit cu nesto pa cu stavit wink.gif
DJ Mate
odnosno sa plakatom ohmy.gif
tR!P
zar nije bazen u gruzu u diru lol
B active
Studio Legale takodjer priprema stvar za kompilaciju, a Borisa bi mogli ispeglat da nam radi i VJ-ing, nego sto je ove godine s Jaksom Pavicevicem, bilo bi steta da i on ne bude na kompilaciji ??!!
MdmaGhb
QUOTE (Little @ Jan 8 2009, 14:47) *
Nekako mi nije baš za prostor gdje piče Grdovič i Stavros, bez uvrede...

bez uvrede i jest al ako nemas sto pametno rec onda ni nemoj... ovo je isto ko da si rekla cemu fuego nije mi to bas nesto jer dole nastupaju daleka pusenje elemental tbf gutaci svirala itd itd itd...

dakle nebitno je gdje ce bit jer ce tu vecer bit jusker pa i da bude povise grabovice nebitno je.

on topic: nisam ni ja vidio taj novi factory al gdje god da se napravi ja sam tamo... wink.gif
GATA

bajdu zar se uopce mislis...ako mozes birat onda nek bude factory!!!! svaka cast fuego ali factory je puno puno bolji klub...
DjCobra
am gdje god samo da bude
dusobe
OK EKIPA .... VIDIM DA STE DOBRO NABRIJANI I U SVEZI TOGA MOJ RESPECT ...A BIG ONE !!!!
OVAKO STVARI STOJE ..ZASAD VODI FUEGO A NAMJERNO SAM DAO SVIM ČLANOVIMA CLUBPAGES DA KOMENTIRAJU I GLASAJU ZA MJESTO ODRZAVANJA JUSKERA ...ZASAD UVJERLJIVO VODI FUEGO ..E DA I NEZABORAVITE OVA RASPRAVA TRAJE JOŠ DO PONEDJELJKA 19.SIJEČNJA I TAD ČE SE ZNATI DEFINITIVNO ... NA VAMA JE SVE
...ZBROJITE PLUSEVE I MINUSE I TAD DAJTE PRIJEDLOG ... ZAKON STE biggrin.gif
zmogi
QUOTE (dusobe @ Jan 12 2009, 22:49) *
OK EKIPA .... VIDIM DA STE DOBRO NABRIJANI I U SVEZI TOGA MOJ RESPECT ...A BIG ONE !!!!
OVAKO STVARI STOJE ..ZASAD VODI FUEGO A NAMJERNO SAM DAO SVIM ČLANOVIMA CLUBPAGES DA KOMENTIRAJU I GLASAJU ZA MJESTO ODRZAVANJA JUSKERA ...ZASAD UVJERLJIVO VODI FUEGO ..E DA I NEZABORAVITE OVA RASPRAVA TRAJE JOŠ DO PONEDJELJKA 19.SIJEČNJA I TAD ČE SE ZNATI DEFINITIVNO ... NA VAMA JE SVE
...ZBROJITE PLUSEVE I MINUSE I TAD DAJTE PRIJEDLOG ... ZAKON STE biggrin.gif

jusker će bit bolji od moralesa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!meni svejedno gdje bude glavno da je ozvučenje dobro i da nebude čovjek na čovjeku
B active
Nista ne vidim ova sitna slova, samo vidim da se nesto crveni... laugh.gif
dusobe
CRVENO JE BOJA LJUBAVI - HEHEHE
Insomnia
pa sto tu fino ne napravis poll kad ga nam je dragi tino vec omogucio?
DJ Mate
evo ja sam se malo zabavio wink.gif bilo mi dosadno tongue.gif
Click to view attachment
Ibolje
Nekako mi je Factory bolji od Fuega za ovakav tip partija, više prostora. Neznam, mozda sam malo subjektivan... smile.gif
-I1-
i ja za factory... ae nek neko bubne poll
tR!P
QUOTE (MdmaGhb @ Jan 12 2009, 19:57) *
dakle nebitno je gdje ce bit jer ce tu vecer bit jusker pa i da bude povise grabovice nebitno je.

on topic: nisam ni ja vidio taj novi factory al gdje god da se napravi ja sam tamo... wink.gif

pa jebote...

btw takoder nisam bio u factory-a pa bi bilo okey da se tamo zavrti da vidim o cemu se radi opcenito gledajuci..
MdmaGhb
evo poll pa glasajte... wink.gif
B active
Pa to i jest najbolje, stavit Fuego i Factory u poll pa da vidimo...
new_face
eto vam ga na! sad vam je fifty-fifty!
ja za facroty iz jednog razloga - jos nisam bio!
aj pozz
Kiksy
a ko da je bitno laugh.gif eto ja čejnđam u factory ako je svima do factorya
kejt
ja sam za factory ionako necu prisustvovat partiju....iz razloga sto je veci i novi club
B active
QUOTE (kejt @ Jan 14 2009, 12:30) *
ja sam za factory ionako necu prisustvovat partiju....iz razloga sto je veci i novi club

Sve je to super sto se Factory-a tice, ali ako ce doc recimo 100-tinjak do 200 ljudi onda mi je nekako drazi manji prostor, pa makar to bio i Fuego...
fromm
a jel se mogu prijavit oni koji su porijeklom iz dubrovacko neretvanske a jos su i upoznati sa dubrovackom scenom, stalni posjetitelji i senior memberi npr clubpagesa i dogadjanja u gradu...?
El Pancho
QUOTE (Kiksy @ Jan 13 2009, 21:29) *
a ko da je bitno laugh.gif eto ja čejnđam u factory ako je svima do factorya

Izdajico! tongue.gif
Vidim ja da je ovdje bilo nekog vrbovanja i nečista posla, neka, neka, kad ga sruše tražit ćete opet vi Fuegec,e tongueout.gif

To B active:A daj bože, ali mislim da nema ni 100 ljudi i to uvijek istih koji cirkuliraju...
kejt
QUOTE (fromm @ Jan 14 2009, 12:52) *
a jel se mogu prijavit oni koji su porijeklom iz dubrovacko neretvanske a jos su i upoznati sa dubrovackom scenom, stalni posjetitelji i senior memberi npr clubpagesa i dogadjanja u gradu...?

why not... smile.gif
pa ti si imo stan u Mokosici i zivio tamo ponekad wink.gif
-I1-
oceeemooo froooommaaaa
eYe-reEs
ja ostajem suzdrzana oko glasanja jer nije to tek tako. glas naroda je bitan ali ipak netko ima tu nesto i doradit ... nije sve samo pure freakin' fun .. kako bude bude. kako organizaciji vise odgovara. ja cu doci podrzati i naravno slikavati .... bilo gdje.

btw - vi fuego kontate kako mali prostor?? huh.gif i factory kao neki oogromni? ok, nisam bas precesto ni u jednom ni u drugom ali opet... fuego, malo gore, malo dole, opet ima tu prostora... full.. a u factoryiju se moze raditi recimo mali prostor ... iako i onaj veliki prostor se moze malo preurediti tj razmjestit.. da bude vise interakcije ...
fromm
fuego fuego defo najbolji prostor. odusevio me dok je jos bio arsenal. i lokacija je sama po sebi prejebena.
m@tise
Hej, hej, hej... stani malo, gricni pipi chicks...
Factory je definitivno veći, ako ništa viši je plafon, heheh...
U tvornici je bolje sve skupa, ali me ona ravnina od praznih zidova uvlaci u neku dosadu.
Mozda je problem sto sam svaki vikend dole bio 3 dana 2 mjeseca, too much...
A prosle godine smo bili u fuega, na 2 floora, mozda sam ja bio pre veseo,
malo do zupe, pa nazad, amo tamo, dva dana... ali bas mi je pasala ona polu intimna drugo pola after atmosfera. Balica je sva blizu pulta, svi se zajebaju, tamo u factory-u necemo moc ja mislim svi na binu, pocerat ce nas. Dole u fuega smo bili nekako skoro medju ljudima...

eYe-reEs
jeli samo ja ne mogu gledati ovaj video? tj trza dramaticno .. negledljivo a pogotovo neslusljivo ..
dusobe
ZAHVALJUJEM SVIMA KOJI SU GLASOVALI NA POLLU ZA ODLUKU GDJE OVE GODINE ODRZATI JUSKER , NO IPAK PREMALO JE GLASOVA PRIKUPLJENO I MISLIM DA SCORE OD 30 GLASOVA NIJE DOVOLJAN ZA TAKVU ODLUKU PA SLIJEDI SLJEDECA OBAVIJEST ..... DRAGI CLUBPAGERSICI ZADOVOLJSTVO MI JE OBJAVITI KAKO CE SE OVOGODISNJI TREĆI PO REDU JUSKER ODRZATI U CLUBU '' FUEGO '' , A PRVI LJETNI U SRPNJU OVE GODINE U '' FACTORY CLUBU ''. USKORO SLIJEDI I LISTA IZVODJACA DJ COMPETITIONA KAO I DRUGE VEČERI , PRAVILA FESTIVALA KAO I CJELOKUPNI PROGRAM ISTOG ...THANX EVRIBADI....

EXECUTIVE PRODUCER OF JUSKER FESTIVAL
DJ PRODUCER
ALEN BAJD
B active
klap.gif klap.gif klap.gif
MdmaGhb
dobro bajde sve 5 bez ljutnje al cemu si onda uopce pitao gdje da se radi jusker? cist informativno pitam
GATA
QUOTE (MdmaGhb @ Jan 19 2009, 18:55) *
dobro bajde sve 5 bez ljutnje al cemu si onda uopce pitao gdje da se radi jusker? cist informativno pitam

tako je!!!! i zasto u fuega ako je factory bio u prednosti....
dusobe
QUOTE (MdmaGhb @ Jan 19 2009, 18:55) *

amigo nema ljutnje . dao sam na glasovanje jer sam očekivao da če se zaista dosta ljudi izjasniti o tome gdje bi htjeli da bude jusker , no 30 ljudi je zaista malo i nepravedno prema svima onima koji nisu glasovali a uzmimo u obzir i one koji nisu na clubpages ...
DjCobra
QUOTE (m@tise @ Jan 19 2009, 07:16) *

Factory je definitivno veći, ako ništa viši je plafon, heheh...

U tvornici je bolje sve skupa, ali me ona ravnina od praznih zidova uvlaci u neku dosadu.

Mozda je problem sto sam svaki vikend dole bio 3 dana 2 mjeseca, too much...

A prosle godine smo bili u fuega, na 2 floora, mozda sam ja bio pre veseo,

malo do zupe, pa nazad, amo tamo, dva dana... ali bas mi je pasala ona polu intimna drugo pola after atmosfera. Balica je sva blizu pulta, svi se zajebaju, tamo u factory-u necemo moc ja mislim svi na binu, pocerat ce nas. Dole u fuega smo bili nekako skoro medju ljudima...

daj link da skinem,neda mi se ovako gledat
dusobe
QUOTE (GreenHornet @ Jan 20 2009, 14:55) *
@dusobe
zna li se otprilike kojeg datuma u veljaci je party?

JUSKER SE TRADICIONALNO DRŽAVA 19.02.- 20.02.

PRVA VEČER - DJ COMPETITION
DRUGA VEČER - DJ PRODECERS NIGHT & ALL STAR DJ'S & CD PROMOTION ITD .....
CHEERS
DjCobra
QUOTE (m@tise @ Jan 19 2009, 06:16) *

QUOTE (DjCobra @ Jan 20 2009, 01:31) *
daj link da skinem,neda mi se ovako gledat

matis jeli imas link za ovo skinut igdje,ovako je debilno gledat
tino
QUOTE (DjCobra @ Jan 23 2009, 16:30) *
matis jeli imas link za ovo skinut igdje,ovako je debilno gledat

download: http://www.clubpages.org/matise/video/get/jusker_2008
DjCobra
QUOTE (tino @ Jan 23 2009, 17:44) *

s cime ovo mogu gledat,koji codecsi mi trebaju
tino
QUOTE (DjCobra @ Jan 28 2009, 15:36) *
s cime ovo mogu gledat,koji codecsi mi trebaju

pokusaj sa:

http://www.download.com/FLV-Player/3000-13...4-10467081.html
ili
http://www.download.com/Riva-FLV-Player/30...4-10435953.html
dusobe
HELOU EVRIBODI ..... SIGURNO SE PITATE KAD CE SE ZNATI SVE DEFINITIVNO O JUSKERU ... E OVAKO ...SUTRA CITAJTE I KOMENTIRAJTE ... JOŠ JEDNOM CIJELO CLUBPAGES POPULACIJI ŠALJEM POZIV ......ZA .... DJ COMPETITION , KAO I ZA MJESTO NA KOMPILACIJI ''DUBROVNIK SOUNDS BETTER '' . MISLIM DA CE MNOGE IZNENADITI RAZVOJ DOGAĐAJA NA KRAJU ( NADAM SE POZITIVNO ) JER OVOGODIŠNJI JUSKER IMA I SPECIJALNO IZNENAĐENJE !!!! ZA SAD VELIIIKO HVALA TINU I EKIPI MODERATORA CLUBPAGES
B active
sto, dolazi morales na jusker ???
Eingana
ma to samo da privuču više ljudi biggrin.gif
-I1-
cujem da je ipak u factorija...? blink.gif ...istina ili glasine...?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.