Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Uvali Lapad Multipleks, Tri Dvorane Po 150 Sjedala
clubpages.forum > news > news from dubrovnik
Pages: 1, 2
GreenHornet
QUOTE (Forever_young @ March 14, 2008 18:08)
ja se pouzdam u babu sto se buduceg stana tice,sestra bi mogla bit jedina prepreka laugh.gif

gdje ti baba živi?
Forever_young
QUOTE (GreenHornet @ March 14, 2008 18:11)
gdje ti baba živi?

sto te briga tongue.gif tongue.gif
u šici ,par zgrada od mene,bila je u starom gradu do nedavno pa se prebacila vamo!
GreenHornet
QUOTE (Forever_young @ March 14, 2008 18:13)
QUOTE (GreenHornet @ March 14, 2008 18:11)
gdje ti baba živi?

bila je u starom gradu do nedavno pa se prebacila vamo!

šteta,mogli smo biti susjedi... tongue.gif
Forever_young
ma bjez jasko,nebi ti ja unutar zidina,jedino da nemam drugig izbora...
TrancEfreak
a ja cu dobit stan, ali me isto potresa kad mislim kako se ljudi sve snalaze i kakvi su uvjeti. Jako jako jako tesko. Fala ti Boze sto sam u ovakoj poziciji.

Kad je po vama optimalno za se iselit iz roditeljskog doma!? lol
wargasam11
QUOTE (Forever_young @ March 14, 2008 18:08)
a kakva je situacija u mokosici sto s cijena tice?zna li ko?blage veze nemam kako se te cifre krecu...
ja se pouzdam u babu sto se buduceg stana tice,sestra bi mogla bit jedina prepreka laugh.gif
ali bit u kreditima do kraja zivota,jadni ti smo,a to nas vecinu ceka,jbga kad nismo bogati nasljednici laugh.gif sad.gif

2300 eura kvadrat, manje više...
Forever_young
QUOTE (TrancEfreak @ March 14, 2008 18:39)
Kad je po vama optimalno za se iselit iz roditeljskog doma!? lol

cim ti se pruzi prva prilika,pobjec glavom bez obzira laugh.gif laugh.gif
salim se...
nisu bitne godine,glavno da imas stalna primanja!
m@tise
QUOTE (Insomnia @ March 14, 2008 15:58)
zato je zupa zakon... mir, tisina a za 10 min si u gradu. samo i ovdje poskupljuje nevjerovatnom brzinom

Nije ni zupa tako jeftina, mi smo uzeli stan za 100 tisuca eura gore na brasini od 60+ kvadrata i jos 150 tisuca kuna za sredit ga, to ti je mjesecna rata na 25god cca 4500kn, pa ti vidi... Ako ces gradit kucu, imas zemlju i to, onda se vec da to izorganizirat... Problem je sto nemos uzet toliki kredit bez pologa ili hipoteke, moras imat poprilicna primanja da ti to odobre...
eYe-reEs
razumjes ti to ... matise, u vas je stan super ali isto ako nemas auto - drama!!! blink.gif

a kad poc od doma je stvarno relativno.. od covjeka do covjeka... a i ako te starci trpe, jbg laugh.gif ja znam kad odem zivjet od njih da necu moc puno toga sto me sad toliko veseli. nije mi bas najdraze sto sam jos s njima ali jbg.. strpljen-spasen. pogotovo dok je spika 'dok si ti pod mojim krovom ..' i tako to... laugh.gif laugh.gif pogotovo kad sam bila mlađa i bezobraznija rolleyes.gif hehehe .. isto su to dubine roditeljskog doma biggrin.gif
MdmaGhb
a dobro te spike ces i ti svojoj djeci govorit tako da...
Kiksy
svi bi što dalje od staraca, a nitko ne cijeni ni skuhan objed ni opran veš ...
ja se selim još ove godine možda ako bude gotovo, ali dovoljno blizu da dođem na objed kad mi se ne bude dalo kuhat laugh.gif
eYe-reEs
e bogami kad se odselim to mora da bude na drugi kraj grada - barem!!!!!!! laugh.gif

a do tad cu cijeniti objed ali veš necu jer sam perem svoju robu, kao sto i cistim i pospremam.. a i skuham na objed tu i tamo .. tako da sam skoro pa kao bez njih laugh.gif
..zo...
imat chemo kino s udobnim stolicama?! zvuchi nemoguche! biggrin.gif
Liquidator
QUOTE (..zo... @ March 16, 2008 20:55)
imat chemo kino s udobnim stolicama?! zvuchi nemoguche! biggrin.gif

mission impossible 4, ali istina! biggrin.gif
..zo...
hahahaha... nekidan sjedim na kavi i pricham s prikandericama i nije mi jasno jesam li sanjala sa chemo imati normalno kino ili sam fakat negdje chula... i svi mi se pocheli smijati da kakve nebulozne snove sanjam...
eh...
dobro je... ipak nisam poludila... smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
torres
Jel otvoreno..?
-I1-
QUOTE (torres @ Jan 9 2011, 19:46) *
Jel otvoreno..?

mislim da ce tek naljeto...
ovoiono
QUOTE (-I1- @ Jan 9 2011, 21:22) *
mislim da ce tek naljeto...

laugh.gif
http://www.dubrovnikportal.com/novost_opsirnije.php?id=50958
tino
mogli bi opet odgodit tongue.gif ljeto 2013...
tR!P
bash su jadni ..
tR!P
jeli bio tko u cinestaru? happy.gif
tino
ne još... planiramo na prometheus
-I1-
odo ja sutra MIB akobogda... a prometeja idem makar sam
eYe-reEs
nemoj sam ajde sa nama biggrin.gif
eYe-reEs
prometej je suuuuuuuuuuuuuuperrrr!!!

kino je odlicno, samo preskupo! nema pive za kupit (mislim, wtf?), i film je kasnio 20 min.. not cool!
-I1-
jeli bila guzva? ja sam cuo da je u kinu skracena verzija... nesvida mi se to.
kasnio sa svim onim reklamama ili i bez njih..?
eYe-reEs
kasnio! usli smo u dvoranu u 22 h a bio je 21.40

guzva - onako, nije to guzva, ali za nase pojmove je dosta ljudi. evo citam danas 6000 ljudi da je vec bilo u kinu. moja frendica u prvih 7 dana 4 puta hahaha.

skracena verzija?! grrrr, that's not fun at all! odlican je film, zavrsi sa sto pitanja, s moje strane bar :-) proletilo 2 sata ko 2 minute.
-I1-
ja cu ih zajebat pa poc u visie gledat... 3d, udobne stolice, a nema guzve cool.gif
tino
QUOTE (-I1- @ Jun 12 2012, 14:06) *
ja cu ih zajebat pa poc u visie gledat... 3d, udobne stolice, a nema guzve cool.gif

možda je do filma, ali 3d u visie je bio jako loš... gledali smo pirate s kariba ovaj zadnji... posteno me namucio
eYe-reEs
da grozan. prvo sto mi mali ljudi vidimo komad stolice u ekranu, drugo buci projektor kao da si u avionu, trece ubile me cvike, nos, usi.. uzas, stalno sam ih skidala tokom filma da se refam.
nemoj tamo pokvarit ce ti dojam
-I1-
bio u cinestara... 3d video, audio... jako dobro... udobno... film odlican... kako je sve pocelo... charlize <3
tR!P
se pogledao triler Gavran (Edgar Allan Poe)
http://mojtv.hr/kino/15859/gavran--smrt-iz-price.aspx
puno vise ocekivao .. klasicni triler vec viden dosta puta .. nisam odusevljen.

http://www.imdb.com/title/tt1446714/

gledam da za ovaj film imam sve hvale i slatke rijeci pohvale od produkcije .. radnje i samih glumaca .. obavezno u Cinestar 3D Extreme. wink.gif

QUOTE (-I1- @ Jun 11 2012, 18:52) *
ja sam cuo da je u kinu skracena verzija... nesvida mi se to.
kasnio sa svim onim reklamama ili i bez njih..?

cuj skracena verzija .. ovdje je bogami bio full movie.

vec sam 5 puta bio u Cinestaru i uvijek su reklame i uvodni sazetci (traileri) filmova cca 10 - 20 min ..
tR!P
http://www.imdb.com/title/tt1687901/

ima meni stvarno jedna velika zanimljivost .. gledao sam ga sam u dvorani happy.gif

ako si tko nade vremena obavezno put Cinestara. film je genijalan.
tino
QUOTE (-I1- @ Jun 11 2012, 18:52) *
ja sam cuo da je u kinu skracena verzija... nesvida mi se to.

eventual DVD/Blu-ray release will feature deleted scenes and a 20 minute-longer extended cut of the film
http://movieline.com/2012/06/11/ridley-sco...r-extended-cut/
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.