Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> CC, the day after
blue_one
post Nov 22 2004, 09:29
Post #1

Posting Freak

Group: Senior Members
Member No.: 6

iako nije bas 24 sata iza al skoro...

krenimo redom...krenulo se u subotu prije rucka i cilim putem totalna zeka peka...puno auto al nije tjesno

u st se lipo smjestili, bacili dogovore i lagano se rastrkali....jedan divan warm up u par metara kvadratnih i masa ljudi sto znanih sto ne znanih...i naravno da se skontalo kako je svijet premalen za nas....

laganini iza ponoc i pol setando do gripa udaljenih niti 5 minuta...na ulazu totalna koma i masa ljudi....nakon par minuta snimanja situacije i laganog pipkanja mi smo unutra

spustamo se ulazom b do samog dna i trazimo stacionar...laganini se skupljamo i odluka pada na stacionar na bini....

neki ostaju skakutati na stolicama, a neki idu u guzvu...

ispred bine laganini pocinju stizati poruke o ostacima ljudstva...di su i sto su...koliko sam samo trazila ulaz G!!!!!!!!!!!! a ono sranje gore na katu za gornje tribine...

anyway pred dolazak kralja svi smo se nasli...

a sad ono sto vas zanima...o mjuzi

kad smo mi dosli svira je komlinovic i vec je to bila druga polovina njegovog seta...ono malo sto smo trazili mjesto nisam prevec obracala paznju na mjuzu al kad smo se vec smjestili onda sam se bacila i na taj dio...
s obzirom da ja ivana nisam slusala jaaaako dugo mogu rec da je fino odvrtio...taman me pripremio za ono sto je slijedilo...

CC je samo pojaca ono nesto i njegova svirka mi je bila ludilo...meni je za razliku od seta na eurori ovo malo bolje leglo...nije bilo previse govorancije....tip je przio al bez one standardne nabijacine karakteristicne za techno dj...sve je bila jedna cjelina puna smislenih prijelaza iako je bilo komercijale u svim porama...al ipak je rijec o sporskoj dvorani a prostor ka takav i zahtjeva znatnu komercijalizaciju radi zadovoljavanja svih jedinki doticnog dogadjanja...sve u svemu meni jedna od boljih partija u ovoj godini...svrstala bih je u top 5

nakon coxa na scenu stupa sam organizator glavom i bradom...s obzirom da se ne sjecam neke zadovoljavajuce svirke doticnog dj ni ovi put ne bih se upustila u recenziranje istog...jednostavno nakon coxa je to poprilicno tezak potez a peru to bas i ne ide
moj dobronamjerni savjet: drz se organizacije (koja je ovi put imala masu kikseva), a svirku ostavit drugim, mladjim nadama jer oni koji se ne dokazu na vrijeme tesko ce ikad....

a sad malo o vizualnom dojmu:
sam ulaz nije odava nista al ulaskom u dvoranu...odlicno postavljeni video walls...doduse projekcije nista narocite...brijem da je moglo i bolje (al za razliku od slovenaca koji su me na tom podrucju par puta razocarali....super!)
light je isto tako bio dojmljiv...a bed je kad se nadjes tocno ispod bine pa ti se upale bljeskalice...nema sanse bez cvika za sunce to prozivjeti...i tako su jos jedne cvike nastradale
sama dekoracija dvorane je izostala ili je ja nisam skuzila?!?!

o soundu:
odlican!!!ne znam kako je bilo na vrhu bina jer tad dio nisam posjetila, al ispred i sa strane bine je to bilo mocno

a sad zamjerke:
ne znam sto se dogodilo sa sankovima...al vec nesto malo prije 1 kad smo mi dosli naslutio se problem...jedna vrsta soka nepoznatog proizvodjaca i okusa i mineralna voda u staklenoj boci!!!!!!!!!prestrasno, prejadno!!!ne znam kaka je situacija bila prije al strava u svakom slucaju...a unijeti unutra nije se moglo zbog prstica po vasem tijelu i unutar vasih torba!

zatim...wc...ljudi moji...pa stvarno ne kontam kako organizator ne misli da neki ljudi trebaju wc i radi osnovnih ljudskih potreba a ne samo radi pizdarija?!?!
u wc je bila takva poplava da su se neki lipo smocili i prehladili jer u st vam je uvik bar 2-3 stupnja hladnije nego u dbk...a da ne govorim i o tome da je jedan wc bio za sve nas bez obzira na spol...a po slobodnoj procjeni je bilo 5-6 tisuca ljudi?!?!ova stavka je po meni jadnija i od samih problema vezanih za sank!!!!

a sad glede chill up zone....toga u klasicnom smislu nije bilo a ovakav mega party bi treba i to imat rjeseno...chill up je bio prostor na tromedji: ulaz-dvorana-wc
neki od nas su tam vidili doktora spremnog na intervenciju al nigdje nikog tko bi mladim vjeverima i vjevericama u srusenom stanju ponudio casu vode...vec prodju kroz more u wc pa pij stoko!!!

ipak...sve je sad to iza nas...
partija u muzikom svjetlu ocjena 5
u svjetlu light&sound +4
a ovi popratni sadrzaji 0

o afteru nemrem pisat jer ne podjoh tam pa to ostavljam drugim jer bi bilo glupavo prenositi tudje dojmove
Go to the top of the page

+Quote Post
MdmaGhb
post Nov 22 2004, 11:00
Post #2

too old for this shit

Group: Moderator
From: far far far over the rainbow
Member No.: 3

e sad moj dojam...... stigli smo tamo u 00:00, standard guzva na vratima, pretres i one uobicajene stvari koje se mogu dozivjet na zabavama sirokog spektra ljudi........ prva postaja nakon toga sank..... tocno kako je koke rekla... prvo nije bilo pive, pa ubrzo nakon toga ni mineralne a onda u 02:30 zatvorili su se sankovi...... pa mislim ono dehidracija u nasim tijelima se popela na +300! nakon toga spustanje u dvoranu i na prvu vizualni dojam AJME MAJKO! sto se tice bine i light-a, video wall-ova i ostalog osvijetljenja stvarno posao dobro uradjen.... sam pogled te asocira da si dosao na nesto veliko...... spustili se u parter, posli do ograde s lijeve strane i odmah nasli ekipu dj-a i ostalih poznatih ljudi koji su bili s druge strane te ih zamolili da nam stave jakne i majice na sigurno (btw. NIJE BILO GARDEROBE)..... poceli djuskat dok je komlin przio i fino priredili teren za CC-a...... bili smo svugdje od citavog partera do najgornje bine.... onda se pojavio On i pocela je ludnica, pljeskanje, zvizdanje, urlikanje a on je na to sve odgovorio sa zestokim setom techna ali ne onog bezdusnog (kako ga ja zovem balkan techno) vec pravim setom sa pricom od pocetka do kraja..... sto se tice sounda SRANJE!!!!! buduci da su sve kutije osim baseva visile s plafona iako ih je bilo po 12 stokilasica u stupu, na podiju je sound bio smece... sama bascina i visoki..... midla nije bilo ni za lijeka a na trebinama se sve jasno culo ali si mogao pricati toliko tiho kao u ispovjedaonici da te onaj do tebe cuje.... tako da se sound bio stvarno los! bez obzira na to svirka je bilo do jaja, po meni bolja nego u aurori prije dvije godine.

po zavrsetku smo posli napravit djir po gradu te kupiti cigare na obliznju pumpu........ i dolazimo na after.... ljudi u metropolisa milijon...... guzva samo takva, dirigent je u prvom dijelu bio pero... mislim da vam netreba pisat kakva je glazba bila, a nakon njega dosao je pili...... hm afteraska mjuza nema sto ali brate komercijalna do jaja. nije bilo druge vec sjesti u separe i smijati se sam sa sobom kakvih likova sve ima, dok se ostatak ekipe nije pozelio vratiti u stan i parkirat guzu na prvo slobodno mijesto.

ocjena:
mjuza 5+
light 4
sound 2

ukuni dojam: 4
Attached File(s)
Attached File  Resize_of_PB210045.JPG ( 21.09K ) Number of downloads: 0

+Quote Post
androginy
post Nov 22 2004, 12:29
Post #3

Regular Member

Member No.: 16

ma ljudi moji tako nam je dobro bilo da cemo sve organizatorske kikseve jednostavno zaboravit, tjelesa smo na vrijeme rehidrirali, a u onoj tamo atmosferi da vam pravo recem sve sam zajebe primijetila ali ni jedan mi nije nesto posebno smetao, ni sto je bilo tiho, cak ni skola plivanja u zahodu (kad smo to savladali sve mozemo), zaboravit cemo i koliko nam je ujutro bilo hladno...
sve u svemu bio je dobar lajt, bio je predobar Cox - bilo nam je savrseno!

p.s. Jurgen rules!

+Quote Post
braco
post Nov 22 2004, 13:11
Post #4

Advanced Member

Group: Memberz
Member No.: 32

Evo i mene....jos ne zaspah....ajme majko
Organizatorski kiksevi: Nije ih bilo.
Obrazloženje iz prve ruke: šankove je držao onaj tko upravlja dvoranom i nije dozvolio najam šankova. Organizator nemoćan. Pa zar bi netko bio toliko glup da, ako ima mogućnost dobiti šank, ne napuni isti sa 16 šlepera raznih napitaka.
WC ista priča. Dozvoljeno je otvaranje samo dva WC-a.
Prostor predviđen za garderobu je uzurpirala police za obavljanje pretrage vanjskih i unutarnjih organa partijanera.
Razglas: ozvučiti onoliku dvoranu a dobiti onakav sound je umjetnost.
Light: na europskoj razini, dostojan CC-a
Atmosfera: 10
After: kad ste zadnji put vidjeli 1500 ljudi na afteru koji su kao pušteni s lanca došli do svojih guračkih zaliha i alkohola. Ludilo.
Ocjena partyja: 10
To je moje skromno mišljenje.

+Quote Post
troopaOFtomorrow
post Nov 25 2004, 16:18
Post #5

Posting Maniac

From: Podgora
Member No.: 139

ma bilo je super,ni vise ni manje

+Quote Post
Dunn
post Nov 25 2004, 19:42
Post #6

Sick Posting Freak

Group: Members
From: Djk-Dbk
Member No.: 39

mae...
nekako se nisam s nikim od vas niti vidio, dunno y, u biti vidio sam shtampu al mi je on bio nekako...chudan biggrin.gif hahah no hard feelings, ma mi se cinio malo zbunjen.
stigao sam tamo iz zg-a oko 11, skupljao se sa ekipom do 1i pol (skoro) tako da sam u biti stigao 15 minuta prije cc-a
Cox je bio mdfk, kao i uvijek, sami set mi je bio prejeben, bolji od eurore definitely. sound-disaster, dovoljno mi je glasan bio samo na centru dfloora i to upravo onako kako je mdma rekao:samo bass i high, sredine nigdje...
sto se tice alkohola i popratnog materijala : fuj. nikako mi nije jasno kako se netko moze obrukati na taj nachin because jebemu mater, ovdje nisu bili samo lokalni partizani, doshlo ih je sa svih strana svijeta, da tako kazemo...
after-u metropolisa nisam bio, spavao sam u autu biggrin.gif a ono sto se desavalo poslije je bolje da vam ne pricham...

ali njegov set je sve izvukao... ph34r.gif

+Quote Post
Anthony@dj-on-li...
post Nov 25 2004, 23:31
Post #7

Sick Posting Freak

From: www.dj-on-line.com
Member No.: 170

A evo i mene malo...Meni je bilo ludilo, shto braco kazhe, stvarno je umjetnost onoliku dvoranu ozvuchit s onoliko raspolozhivog razglasa...
Da na to nisam rachunao, i da sam htio kvalitetu zvuka, ostao bi doma, ubacio bi crazy lemona u dvd i gushtao u ozvuchenju do jaja...

Neke od vas sam vidio, pozdravili smo se, ukupan dojam je zasigurno odlichan, namirio sam svoju dozu alkohola prije party-a, dovoljno da se josh vishe razveselim...Ispraznio sam ulje prije problema s wc-ima tako da nisam s nedostacima imao problema...

Cheerz!

+Quote Post
TriptyX
post Nov 26 2004, 14:39
Post #8

Posting Maniac

Group: Admin
From: Dubrovnik
Member No.: 8

ček ček..ok nisam bio...ali umjetnost je bio sound na future shocku 2000.i kakve veze ima veličina dvorane...druže ako se zoveš braco radović i radiš sound na partyu..e jebote nemoj fušarit...

+Quote Post
Bigas
post Nov 28 2004, 19:42
Post #9

Newbie
*

Group: Members
Member No.: 270

Bila je odlična atmosfera al set Cox-a ne bih rekao da je bio na "odgovarajućoj razini" za moj ukus. previše tvrd techno sa dosta bassa, ne baš melodičan. Organizacija od 1 do 10 ocjena 5, al sve u svemu dobar party, ljudi su bili u stanju neke neopisive sreće kao što ova slika govori!
Attached File(s)
Attached File  post_8_1101667356.jpg ( 54.57K ) Number of downloads: 0

+Quote Post
androginy
post Nov 29 2004, 00:49
Post #10

Regular Member

Member No.: 16

jos da je ista bar upola manja... rolleyes.gif ph34r.gif wink.gif

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: July 19, 2018 00:35