Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> clubbing is back in town, @ living room
tino
post Nov 2 2011, 21:33
Post #1

Administrator

Group: Admin
From: Dubrovnik, Croatia
Member No.: 1

Koliko dugo ste čekali mjesto gdje možete zaista čuti dobar house , tech , progressive , deep , techno, etc?
Čekanju je došao kraj!!!

Living Room je otvorio svoja vrata za sve zaljubljenike elektronske glazbe i ne samo to, pripremio je specijalne cijene za sve ‘party people’. Pozovite prijatelje i podržite ovaj event a mi čemo vas nagraditi dobrom glazbom i nevjerovatnim cijenama pića. (šupak ko laže :-) )))))

VIDIMO SE svake subote (počevši od 12.11.2011) od 22-04 u LIVING ROOM-u …

dijelimo 5 x CD + free drink (tko se javi smile.gif)
Go to the top of the page

+Quote Post
eYe-reEs
post Nov 3 2011, 09:52
Post #2

Regular Member

Group: Senior Members
Member No.: 19

drzim fige da ovo zazivi ... predlazem da ukljucis mlade nade dubrovacke scene (ili onoga sto je ostalo od nje) i njihove prijatelje jer na mladima svijet ostaje.
znas sto bi bilo fora? rakija night, jedna subota u mjesecu, rakija u pola cijene - think about it. rakia - connecting people cool.gif
i da, svakako se vidimo. meni bas ok lokacija sama po sebi, a i ako sam u gradu, tuda idem doma, vazda ozednim oko living rooma laugh.gif

+Quote Post
dusobe
post Nov 3 2011, 12:09
Post #3

Member

Group: Memberz
From: Dubrovnik
Member No.: 10,913

QUOTE (eYe-reEs @ Nov 3 2011, 09:52) *
drzim fige da ovo zazivi ... predlazem da ukljucis mlade nade dubrovacke scene (ili onoga sto je ostalo od nje) i njihove prijatelje jer na mladima svijet ostaje.
znas sto bi bilo fora? rakija night, jedna subota u mjesecu, rakija u pola cijene - think about it. rakia - connecting people cool.gif
i da, svakako se vidimo. meni bas ok lokacija sama po sebi, a i ako sam u gradu, tuda idem doma, vazda ozednim oko living rooma laugh.gif

Da nadam se da cu uspjeti dovesti i mlade snage da odvrte svoje playliste, a mjesto kao mjesto je taman za djuzicu , dobrodosla i svi ostali .
Sto se tice pica koja si nabrojala vec je spremno da svaki put bude sve po skoro promotivnim cijenama i to se nemijenja . Carice nadam se
da ovaj put nece biti sve na plakatu , pripremi i prici vec da ce ljudi i doci i uzivati u eventu . Vidimo se

+Quote Post
ovoiono
post Nov 21 2011, 09:52
Post #4

Posting Freak

Group: Memberz
Member No.: 13,693

Ima li dojmova? djmixing.gif

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: August 19, 2017 04:38