Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> WE ARE NOT THE EGGS - ALEN BAJD & DJ PULLY (23.04.2011) USKRS, @ club Lazareti
dusobe
post Apr 6 2011, 15:38
Post #1

Member

Group: Memberz
From: Dubrovnik
Member No.: 10,913

Ovogodišnji uskršnji party u Lazaretima ugoščuje Dj producenta Alena Bajd & Dj Pully-a koji će vas zasigurno zabaviti do ranih jutarnjih sati (za one koji to mogu izdržati). Alen je prije tri mjeseca potpisao ugovor sa izdavačkom kučom ''Plastik Philosophy'' i uskoro postaje jedan od resident dj-a spomenutog labela. Producirao je velik broj autorskih pjesama koje možete i poslušati na www.souncloud.com/alenbajd a uživo vrti najžešće Jackin House hitove dok Pully sa Tech House ritmovima če vas zasigurno dotači u srce i vaša jaja (valjda kuhana) će popucati kao staklo. Ulaznica je definitivno simboličnih 30 kuna kako bi ulaz bio pristupačan svima no to nije sve ,happy dvosatnjak od 22-24 nudi sva mixana pića po 10 kuna ! Pully i Alen su dogovorili da cijeli paket ide uz 30 kuna ...da.daaaaa.... dakle u cijenu karte uračunato je jedno piče po vašem izboru i garderoba da nenosate jakete i burse okolo i da vam smetaju a sad priznajte .....ovakav party sa ovakvim dj-ima ima predispozicije za puno veču cijenu , no ljudi znamo da nemate para a nama je drago vidjeti vas da ste sretni i rasplesani . Pozovite prijatelje razglasite svima da 23.04. subota je pravo i party za vas .... Istog tjedna , točnije 21.04. četvrtak vrtit čemo promotivno puna dva sata na Soundset Ragusi i to uživo pa i tu se možete prikvačiti i osvojiti jednu od ulaznica ako je baš stani-pani ( dijelimo ih 10 ) . Obečavamo dobru zabavu , a vi ako imate jaja donesite ih sa sobom a oni koji ih nemaju nek ih skuhaju pa čemo napraviti omiljenu salatu naše vrle premijerke :-) ... Vidimo se ......E da cijene pića su totalno ok ...bit će i vaših omiljenih rakijica heheh

Pozdrav od

Alen-a & Pully-a

Go to the top of the page

+Quote Post
TMPKABSB
post Apr 6 2011, 23:20
Post #2

Wierd Member

Member No.: 322

Diddy & Felix Da House Cat - Jack U ( You )

http://www.youtube.com/watch?v=DWDnvtRijww

jackin house
http://en.wikipedia.org/wiki/Jackin_House

This post has been edited by TMPKABSB: Apr 6 2011, 23:24

+Quote Post
TMPKABSB
post Apr 6 2011, 23:28
Post #3

Wierd Member

Member No.: 322

jack je repetativni loop koji se razradjuje i nijansira, daje lud, odličan i vrludav zvuk, ali vrlo teško izvedivo bez mase efekata, opreme, radnja potpuno samostalna i drukcija od simple playin music trenutaka toliko vec viđenih.... bumo vidili

+Quote Post
dusobe
post Apr 7 2011, 10:35
Post #4

Member

QUOTE (TMPKABSB @ Apr 7 2011, 00:28) *
jack je repetativni loop koji se razradjuje i nijansira, daje lud, odličan i vrludav zvuk, ali vrlo teško izvedivo bez mase efekata, opreme, radnja potpuno samostalna i drukcija od simple playin music trenutaka toliko vec viđenih.... bumo vidili

DOBRODOŠLI :-)

+Quote Post
fjaka
post Apr 7 2011, 18:50
Post #5

Posting Maniac

Group: Senior Members
Member No.: 11

kako nisam upoznat sa likom i dijelom dj pully
pitam tina tko je to
pošalje mi par slika pogledam prvu ovu...

i recem sam sebi pa to je cobra što mi šalje tu sliku (drugu osobu nisam ni gledo ... konto bajd)

pogledam drugu i vidim "dva bajda"... biggrin.gif

This post has been edited by fjaka: Apr 7 2011, 18:51

+Quote Post
dusobe
post Apr 7 2011, 21:48
Post #6

Member

QUOTE (fjaka @ Apr 7 2011, 19:50) *
kako nisam upoznat sa likom i dijelom dj pully
pitam tina tko je to
pošalje mi par slika pogledam prvu ovu...

i recem sam sebi pa to je cobra što mi šalje tu sliku (drugu osobu nisam ni gledo ... konto bajd)

pogledam drugu i vidim "dva bajda"... biggrin.gif

... A FAKAT VIDI NA OVDJE PARAMO BLIZANCI .. HEHHE .....

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: August 19, 2017 04:37