Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3 >  
Closed TopicStart new topic
> FUNK D'VOID, kicks ass ...
bepo*bodul
post Jan 31 2005, 02:13
Post #21

Advanced Member

Group: Members
Member No.: 133

Sve je to rock n roll, pitanje je sto je underground a sto ne, nije ni vazno jel scena komercijalna ili nije, dao sam 80 kn za poslusat nove mjuze i odlicno je bilo, podrzat nesto kao dovodjenje stranog artista Funka je temeljnije pitanje blize cinjenici da treba svakodnevnicu zacinit necim zanimljivim nego tom da li je mjesto, vrijeme i nacin iole vrijedno spomena. Underground nisu Lazarete, nit bilo gdje drugo, underground moze bit jedino u glavama, underground nije mjesto, nego stanje uma. Ja cu tamo doc kad god je nesto sadrzajno progresivno za nase malo misto - Dubrovnik. Pa ako je to bio Frajman 2000g a Funk d Void 2005, e onda je pomak ocit, i bas lijepo da trziste diktira prosperitet. Ovo je bas pravi primer Ekonomije, i drago mi je da sam sastavni dio aktivne publike koja podrzava samo bolje i bolje. A ako bi netko drukcije, super, nek proba, al publika je ta koja pljesce i dize na tron. Hoce li je bit? Prava Atenska demokracija.

A pogled na jucerasnju zabavu ( uvjeti: mjuza super, mjesto super, ljudi u kurcu, puhalo jugo 5 dana prije, pado snijeg, sijecanj), pa i nije bilo plesa, nema zabave, zene nek ulaze besplatno, jednostavna formula, da je bilo 50 vjeverica na partiju vidili bi zabave. Znaci rjesenje - narucit svaku subotu autobus iz Slovenije.
Go to the top of the page

+Quote Post
formion
post Jan 31 2005, 07:43
Post #22

Posting Maniac

Group: Senior Members
From: Dbk
Member No.: 276

QUOTE (Anthony@dj-on-line @ Jan 30 2005, 10:45 PM)
E sad, negativne strane du "balice" s c-p foruma, jebo vas pas krizhanac koker shpanijela i shar planinca u guzicu takve podmukle koji su chlanovi ovog foruma a nisu mi se doshli javit...Vama domachima je sigurno lakshe uochit neznance nego meni vas trazhit

Bit che valjda bolje iduchi put laugh.gif

e bas smo u kurc.. eto utjecaj crne gore znash!!! mad.gif

koji si ti ..... cipi ripi!!!! laugh.gif

+Quote Post
MISKA
post Jan 31 2005, 08:30
Post #23

Sick Posting Freak

From: Vienna
Member No.: 131

Nemam pojma kako je bilo,znam da sam bila začuđena da nije bilo više ljudi,i znam da su mi ukrali mobitel,pedeseti po redu. mad.gif

+Quote Post
blue_one
post Jan 31 2005, 08:53
Post #24

Posting Freak

Member No.: 6

eto da i ja odradim dojam jer ipak se dobila karta u po cijene biggrin.gif tongue.gif ...

dosla sam sa svojom dragom kokoskom negdje oko ponoc i pol i taman je joskec zavrsava svoj set tak da o njemu ne bih pricala jer nisam se jos ni snasla a vec je gunch zaposjeo pult

guncha sam odslusala cijelog...sto ispred bine sto za sankom, al kao sto vec njemu rekoh, a on mi potvrdi, nije bas odsvira...doduse za vrijeme njegove svirke su se laze punile pa je mozda taj metez i utjeca na njega i na moje usi...malo mi je prika previse voza pa spaja sto cudnije prijelaze da me to previse razvlacilo...ne bih opcenito rekla da je bio los do boli al s obzirom koliko ga se puta odslusalo moze decko to bolje...mislim da je doslo do zasicenja i njemu samom jer nije bas lako svaki vikend oduseviti istu balicu svojom svirkom koja se na zalost ne popunja novostima istom takvom brzinom kak se odradjuju gaze....ipak gunchz svaka cast jer je sam objektivan spram svoje umjetnosti pa ce drugi put biti savrseno thumb.gif

i onda dolazi funk d'void....ja sam vise ocekivala!!!
vidi se utjecaj ekipe pa je i u ovom setu bilo dosta electro zvuka samo sto po meni ova mjesavina nije dobro izdozirana pa je na trenutke zapegla...jednostavno mi mjuza nije ostavljala dojam da nadjem svoj polozaj i odleprsam u svijet pokreta....ne moze se rec da se nije gibalo al poznavajuci sebe i one okolo mene samo mogu rec meni nije pretjerano sjelo...cak nisam uspjela izdrzati do kraja samog seta a to znaci da ni jakira nisam cula

a sad glede popratnog sadrzaja:

ljudi:
s obzirom da sam dosla rano i da su laze bile prazne (al srecom da je to rano znacilo i pronalazak parkinga vrlo blizu odredistu smile.gif ) za vrijeme gunchova seta su se poprilicno napunile s obzirom na klimatske uvjete i cijenu koja je u ovom skupom gradu primjerena cijenama svih popratnih sadrzaja koji cine jedan izlazak subotom....
ipak, meni je vecina ljudi bila full nepoznata al bih rekla da nisam prevec becitisa vidila sto samo mogu pozdraviti (doduse uvik ima iznimki al gledajmo global)...u svakom slucaju nije bila prevec guzva za prolaz i gibanje al mene su ljudi isto uspjeli izgaziti i izgurati do boli...

usluga:
garderoba minimalnih 5 kuna, a sankovi bez red bulla....al je bar vode bilo po pristupacnih 10 kuna (iskreno mislim da je ta cijena malo too much s obzirom da je nasa voda iz spine sasvim ok za pice al s obzirom da je to cijena ajde ok....samo brijem da bi se vise prodalo kad bi se smanjila za neke 2 kune pa ne bi bilo onda tolike navale na wc radi tocenja...bogu hvala da sam financijski neovisna tak da me ove stvari ne jebu al mladim vjevericama je ovo bitna stavka jer tko nije takvu spodobu vidio pri dehidraciji ne zna o cemu govorim)

ozvucenje:
u tu sferu se ne bih stela mjesat pa cu samo svoj subjektivni dojam dati...gore za sankom se lipo culo za laganini djuskanje samo sto je dolazilo do nekih cudnih vibracija
ispod bine je bila spica samo je trebalo nac pravo mjesto dok je na bini bilo mjestimicno jako lose da bi usi zabolile ak bi se nasli na udaru zvucnika

a sad o atmosferi:
s obzirom da se i ovi topic nakon 2-3 dojma sveo na raspravu o atmosferi da recemo nesto i o tome...
atmosfera se i kod nas gubi kao sto se gubi i u citavoj hrvatskoj, svijetu...nista novo i nista cudno....mi od prije ostarili i postali njorgavi jer se sve manje vise culo dovoljan broj puta a novosti nije dovoljno a ovi novi prolaze raznorazne inicijacije pa je sve s njihove strane ovisno o popratnom sadrzaju...u subotu nije atmosfera nista bitno drukcija bila nego ona prije mjesec-dva u lazama...evo samo da krenem od sebe...u laze sam pocela dolaziti 1-2 puta mjesecno, jos uvik imam filing da cu propustiti zabavu ak ne odem na partiju, jos mi je uvik kugla u zeludcu pri spustanju niz skale al carolija mi se svaki put sve brze i brze raspline ka mjehuric jer me ljudi i mjuza vise ne ponesu ka prije...to ne znaci da cu odustat al isto tako ne znaci da cu se satrat da bi meni zabava bila dobra...jedino mi je krivo sto se vise ne sjecam kad sam zadnji put docekala paljenje svjetala u lazama i izlazak po danu

eto ja se malo stavila...to je sve, pa tko voli nek izvoli

This post has been edited by blue_one: Jan 31 2005, 09:18

+Quote Post
platnspiler
post Jan 31 2005, 09:17
Post #25

Sick Posting Freak

From: party place
Member No.: 64

QUOTE (bepo*bodul @ Jan 31 2005, 02:13 AM)
jednostavna formula, da je bilo 50 vjeverica na partiju vidili bi zabave. Znaci rjesenje - narucit svaku subotu autobus iz Slovenije.

rofl5.gif respent.gif

This post has been edited by platnspiler: Jan 31 2005, 09:17

+Quote Post
andro
post Jan 31 2005, 09:20
Post #26

Posting Freak

Member No.: 12

bravo koke..ovoje bio pravi objektivni dojam.
To Moveks: Stari moj, kad si mislio da gubiš i da te ne želimo više i kad si moro otić u zagreb trbuhom za kruhom zapravo si dobio a ne izgubio.. Jer ovdje opstaju samo najlucidniji kockari. Nekad gube, nekad uzimaju.. Uglavnom, treba se znati nositi s time. Treba prihvatiti te barijere i pomiriti se sa maksimalnim dometom kojeg vidiš bez da zatvaraš oči. Da nema ovog prastarog kamena kojim su nas preci zadužili ne bi bilo ni ljeta koje nas ponese i resetira nam moždani softver. Hvala ti na podršci jer znam da si jedan od rijetkih koji me dobro razumije i pozna.. pa skupa smo ušli u žrvanj te davne neke godine...

To bepo Bodul..Druže, tvoje razmišljanje je kopi-pejst onoga što bi ja napisao da sam sa druge strane..prezentaj se što ćešće na forumu jer mu značajno dižeš prosjek..

Oduševljen sam zajedništvom koje pršti u ovom topicu..
Hvala ljudi..super ste.

This post has been edited by andro: Jan 31 2005, 09:26

+Quote Post
MdmaGhb
post Jan 31 2005, 11:34
Post #27

too old for this shit

Group: Moderator
From: far far far over the rainbow
Member No.: 3

evo i mene.... pa ajmo ovako....cijela zabava je bila dobra... djuska all the time, svaki od dj-eva mi je imao po jedno 20 minuta da je malo zapilao i odvozio negdje gdje po meni mozda i nije trebao ali dobro..... cijela vecer kao takva je bila dobra.... gunch kao i uvijek dobar, Funk.... fina mjuza i odlican nastavak na guncha koji je pripravio teren u pravom techno djuska stilu.... nisam sad nista posebno dozivio od te svirke, ono dobra svirka, pogodjen film ljudima, nikakvog prevelikog filozofiranja, jednom rijecju dobro odradjen set.

e sad Jakir....posto nisam sralo necu sad napisat da je opet bio smece jer nije, a i svi znate da su moji osvrti objektivni, tj. kad dobro odsviras komentar ce bit dobar a kad zaseres naravno bit ce los...ajmo sad ovako, cim je dosao za pult nije se cuo standardni njegov uvod od dvije minute (d)efektiranja po mikseru sto mi je odma dalo nadu da nece bit kao posljednja dva puta sto je bio u dbk-u... i stvarno kako je poceo nakon nedugo sam bio siguran u to.... nova mjuza sa vrlo minimalnom kolicinom hitova, ne prevec efekata i sto je najvaznije nisu bili predugi da te izbace iz djuskanja nego vec onako kako treba. na moje ugodno iznenadjenje dobro odradjen set i konacno onaj stari (barem se meni tako paralo) Luka, kakav je bio kad je prvih par puta dosao u lazarete. kako je meni bio flash taj set, tako je i njemu bio flash da je "kemija" za kojeg su mu govorili da ga pljuva po forumu maximalno u biti Superman kojeg vec odavno zna. svaka cast za odradjen posao.

zakljucak: fina zabava ali kako je direktor vec negdje gore spomenuo nije samo da mu se cinilo da je atmosfera li-la vec je tako i bilo....al jebat ga, sta se moze....cilj je kad se vec doslo, zabavit se sta bolje.

to ante: stari, zajeb s cd-om je bio originalan. cool.gif

to iris: onda stara? jeli bilo kakvih toplih dodira ujutro? (int.) laugh.gif laugh.gif laugh.gif

+Quote Post
viper
post Jan 31 2005, 11:44
Post #28

Posting Freak

Group: Memberz
Member No.: 205

Evo mene s dojmom samo s danom zakašnjenja, baš mi nije nikako bilo dobro jučer, trebo mi je malo duži oporavak huh.gif
Što se tiče zabave u subotu, sve u svemu zabava mi je bila super, a to znači da su bili moji dragi ljudi na našem omiljenom mjestu i da smo nakon ne znam koliko vremena opet djuskali kraj donjih lijevih zvučnika i da su svi bili dobre volje laugh.gif
Svidjelo mi se kako su svirali i Joško i Gunch jednostavno mi njihove ploče i svirka skoro pa uvijek odgovaraju, Jakir mi je isto okej sviro, ništa spektakularno al stvarno okej, ali Funk mi je bio pomalo razočaranje, fakat sam više očekivala, ne znam , mislim da smo se jedino koke i ja izjasnile tako. S vremena na vrijeme bi stvarno zapeglo. U mene vam super zabava nije nužno vezana za super mjuzu, na nekim bezveznijim partijama sam se ja i bolje zabavljala al samo zato što sam i ja tip osobe ko i Iris, meni je uvijek super jer ja želim da mi bude super i stavim se da mi bude super. Mucho mi je drago što sam upoznala neke forumaše, hello 2 Formion i Anthony laugh.gif Anthony je pojava totalna, širio je neke dobre vibre pa nije dobio degenek laugh.gif

+Quote Post
new_face
post Jan 31 2005, 15:08
Post #29

Sick Posting Freak

Group: Memberz
Member No.: 261

QUOTE (MISKA @ Jan 31 2005, 09:30 AM)
Nemam pojma kako je bilo,znam da sam bila začuđena da nije bilo više ljudi,i znam da su mi ukrali mobitel,pedeseti po redu. mad.gif

fakat nemam pojma sto bi ti rekao na to... ili blago ti se ili jadna ti. ono... majke mi u totalnoj sam dvoumici... ali uglavnom on toppic:

stigao sa oko ure dok je gunch svirao. kako i drugi kaze lijep je izbor pripremio i tomi se svidj. bravo majstore. wink.gif

iz dolazi funk. kako sam i rekao. likcina ipo. mada su ljudi ocekivali mrvice greze meni nije uopce smetalo. tamam je bio po gustu i uzivao sam. primjetio sam da je malo nesto zasralo stvar. i nije mi bilo jasno blink.gif blink.gif hvala na informaciji da je to bio laptop.

iza luka. hm.... nije lose. moram priznat. niti malo. nadam se da vise nece biti pljuvanja ali samo neka tako nastavi. lijep docek za jutro.

joska nazalost nisam cuo sad.gif

sorry.

ali sve u svemu BRAVO LJUDOVI. SAMO TAKO
wink.gif

+Quote Post
androginy
post Jan 31 2005, 15:23
Post #30

Regular Member

Member No.: 16

aj da se i ja javim..ali buduci su raspisani forumasi cijenjenom citateljstvu vec sve detaljno pojasnili ja cu se lijepo sa svima njima slozit i ostavit piskaranje za neki drugi put...

to anthony: baza s cd-om ti je genijalna - odma ide u primjenu.. biggrin.gif

+Quote Post
TriptyX
post Jan 31 2005, 16:49
Post #31

Posting Maniac

Group: Admin
From: Dubrovnik
Member No.: 8

dobro može neko objasnit tu bazu s cd-om??

+Quote Post
Boki
post Jan 31 2005, 17:44
Post #32

Newbie
*

Member No.: 302

Lijepe fotke su takoder tu: Funk - Live @ Laze! biggrin.gif

Svaka cast "eye-rees", odlicne su.. thumbsup.gif

+Quote Post
:o)
post Jan 31 2005, 17:48
Post #33

Advanced Member

From: Dubrovnik-Zagreb
Member No.: 307

QUOTE (andro @ Jan 30 2005, 09:08 PM)
ma gle, snaću se ja, nisam se predo, nego jebiga žao mi je..

ma daj...nema ti zbog čega biti žao....
sve će da bude COOL rolleyes.gif rolleyes.gif
....pogotovo kad se ja vratim cool.gif hehe tongue.gif

+Quote Post
TrancEfreak
post Jan 31 2005, 17:51
Post #34

provokator

From: Dubrovnik
Member No.: 41

QUOTE (Boki @ Jan 31 2005, 05:44 PM)
Lijepe fotke su takoder tu: Funk - Live @ Laze! biggrin.gif

dobre su slike cool.gif bravo EYE REEEEEEES tongue.gif

+Quote Post
:o)
post Jan 31 2005, 17:58
Post #35

Advanced Member

From: Dubrovnik-Zagreb
Member No.: 307

e da...i bas mi je sad zao kad sve ovo citam sto nisam bila na d'voidu.... bar (dan prije) ovdje u purgeriji ....ali znate kako je conf44.gif....ne mogu u isto vrijeme na sto mjesta....nema ni love ni vremena mad.gif sad.gif

+Quote Post
msw
post Jan 31 2005, 20:49
Post #36

Sick Posting Freak

Member No.: 250

QUOTE (andro @ Jan 30 2005, 09:02 PM)
Kad se sjetim onih partija prije.. Sjećam se npr.jednog Frajmana , zimskog u Lazarevu neđe 2000 i prve kad je rasturio 500tinjak popižđelih ljudi koji su vriskali od zadovoljstva cijelu noć.. Došo sam doma i 5 dana iza toga bio sretan ko prasac.
Nekako mi se čini da smo sa svakim sljedećim partijem sve dalje i dalje i dalje i dalje od toga... ma ništa, drago mi je da su neki sinoć ipak uživali..bar malo.

Stari, nema druge nego da se počne drum and base furat... ovdje u Londonu to dominira u zadnje vrijeme. Prema tome, predlažem ti da makar jednom u 2 mjeseca probaš to za promjenu, pa da vidiš kako to prolazi. Treba proširit koncept, ne samo house i techno. Dakle, predlažem, drum and base, latin house nights i takvih koncepcija da bude šaroliko, što će vrlo moguće bit odličan izazov svim tjelesima i ušesima.

+Quote Post
tino
post Jan 31 2005, 21:08
Post #37

Administrator

Group: Admin
From: Dubrovnik, Croatia
Member No.: 1

smatram da bi pomalo mogli pokrenut novi topic na ovu temu... previse smo skrenuli s funk d'voida wink.gif

p.s. ovdje sam pokrenuo topic za pricu o temi partijanja - sada i prije: something new?

+Quote Post
RealTY
post Jan 31 2005, 22:56
Post #38

Advanced Newbie
**

Member No.: 279

A sad nakon ovoliko dobrih dojmova i priča mi je ža šta se nisan potrudila doć do dubrovnika... sad.gif A jebiga cuvan godisnji do uskrsa pa se vidimo kad bude mr. nasty, koji ce nadam se raspalit raju... biggrin.gif tongue.gif tongue.gif biggrin.gif tongue.gif biggrin.gif

+Quote Post
eYe-reEs
post Jan 31 2005, 23:26
Post #39

Regular Member

Member No.: 19

QUOTE (TrancEfreak @ Jan 31 2005, 05:51 PM)
QUOTE (Boki @ Jan 31 2005, 05:44 PM)
Lijepe fotke su takoder tu:  Funk - Live @ Lazebiggrin.gif

dobre su slike cool.gif bravo EYE REEEEEEES tongue.gif

baš vam hvala ljudi za pohvale, bas ste fancy wink.gif
joooooj, sad mi je scre oooooovooooliiiikooooooo biggrin.gif biggrin.gif

+Quote Post
Anthony@dj-on-li...
post Jan 31 2005, 23:49
Post #40

Sick Posting Freak

From: www.dj-on-line.com
Member No.: 170

QUOTE (androginy @ Jan 31 2005, 03:23 PM)
to anthony: baza s cd-om ti je genijalna - odma ide u primjenu.. biggrin.gif

Da samo znash, to ti je sad copyright i nemoj da podlijegnesh nekim sudskim postupcima i tuzhbama zato shto je my man Troopa of Tommorow na pravnom faxu laugh.gif

Ma shalim se, znam da sam original i to ti je to cool.gif biggrin.gif
Zabavio sam se tako dobro da ne pamtim... tongue.gif

+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3 >
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: September 22, 2014 21:14