Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V  « < 3 4 5  
Closed TopicStart new topic
> David Morales (21-02-2009), @ Factory Club, Dubrovnik
wargasam11
post Feb 18 2009, 18:03
Post #81

Posting Maniac

Group: Senior Members
From: somewhere near barstow
Member No.: 3,941

me like!!!
Go to the top of the page

+Quote Post
dream_
post Feb 18 2009, 18:08
Post #82

Member

Group: Memberz
From: dream_land
Member No.: 13,315

QUOTE (torres @ Feb 18 2009, 17:58) *
ma jebo to, nego zamisli da se nastavi ovakva mećava i morales umjesto u dbk sleti u split, i na sanjkama
za dubrovnik, uleti u fektori ko snjegovic sa salom i kapom na cuflek, spizđen nesto jer su ga jebali u neumu na granici zbog papira od sanjki, jos su ga izgrudali u lapadu jer su mislili da je cigan neki koji je ukro sanjke, i onako lud odvrti dramenbejz set da svi polude od brejkova..jer je mislio zbog snjega da je ovo finska, a ne hrvatska..

torri ima bujnu mastu laugh.gif

+Quote Post
wargasam11
post Feb 18 2009, 18:15
Post #83

Posting Maniac

From: somewhere near barstow
Member No.: 3,941

ali kapa na cuflek!! laugh.gif

+Quote Post
tR!P
post Feb 19 2009, 12:23
Post #84

Regular Member

Member No.: 955

QUOTE (MdmaGhb @ Feb 17 2009, 18:38) *
sto ti je smijesno? to sto mislis da je suplja prica?

opusti se..nitko ne spominje praznu pricu/znam od pocetka sto brijes samo ja ne podrzavam takav program i njegovu nazocnost tj moju odbojnost prema njemu i samoj mjuzi koju fura i sve sto ti pise u torresovom postu odmah ispod ovog ti je ukratko receno wink.gif

QUOTE (torres @ Feb 17 2009, 22:03) *
usporedbe su cudna stvar...jos ako se usporedjuju cudne stvari..
cinjenica da onome koji nema love, a voli taj djir, nije puno, a onome koji ima love i nevoli, je puno..
ako se usporedjuje cijena karte sa necim drugo na sto mozes tu lovu potrositi, nije puno, ako se gleda sama kolicina love kao takva, onda je to poprilicna svota love..

jebiga, onaj koji ga je bookiro, ima neku svoju racunicu, i vjerojatno je zato takav upad, treba to sve platit na kraju, sto je najbitnije, treba platit na pocetku, nas sitne dj-eve se (ne) placa na kraju..
mislim da tu nije stvar ni previse ni u zaradjivanju para, vec o stvaranju referentne liste, po meni..
i skupljanu love koja je vec unaprijed placena, i na kraju dana, same analize zainteresiranosti za klub, valjda..

ekipi tamo zelim da im proradi klub kako treba, jer ce sve bit bolje, bolje za cijeli grad..
neka je i guette, i moralesa, i visokih upada...i micra, i laza i orlanda i svih...zivio dubrovnik
ako je upad visok, onda se vjerojatno i neki qrac dogadja tamo za te pare..
ako neko taj upad platio, i ne dobije za te pare ono sto bi trebao, onda je to mjesto osudjeno da zjapi prazno,
i nije mi ga zao...

nevalja osudjivati ljude bezveze, jer nema ni smisla..ja sam i prvi koji bi se mogo, iz razloga da je meni moralesova mjuza zesce sranje, ali bi poso tamo zaviriti, cak sa gustom, vjerovatno bi i cupko lagano nogom kod sanka, ali nebi platio te pare, jer mi je puno, ali da si sredim upad, iso bi...
cuj to
sreca je moja da idem za split pa si nemoram uopce misliti o tome..njah

zamisli da nema upada uopce nikad nigdje, sta bi se desilo, zamisli da je upad uvijek i za sve 20kn, zamisli da svi dj-evi pustaju istu mjuzu i da su svi klubovi isti..
zamisli da se napravi cijenik upada na nacin da se upad za dj-a prve lige placa 150kn, (bez obzira na zanr), druge lige 100 kn, trece lige 70kn, itd...oko cega bi se onda svadjali, mislim da oko toga dali je pravedno da je taj dj u prvoj lizi ili mi je mjesto u drugoj...ali bi se svadjali, jer je to ocigledno normalno..
ili pazi ovo, idem ja s tobom danas na haus, ako ti ides sutra samnom na cajke..hehe

mislim da bi trebo si neki blog otvoriti i srat tamo, sad bas citam sta pisem i ne vjerujem

neki konacni zakljucak bi bio da ako se usporedjuje cijena karte sa vremenom u kojem zivimo onda je puno,
ali ako se usporedjuje sa nacinom na koji zivimo, onda je pizdarija od upada..

zivi bili..

spasio si me od obrazlozavanja mog pomalo "nedolicnog" sarkazma
btw ukratko momak kuzi spiku biggrin.gif

+Quote Post
torres
post Feb 19 2009, 13:12
Post #85

Sick Posting Freak

Member No.: 1,313

morales je dugo na sceni i sigurno ne puni klubove jer mu tata ima love ili zato jer je nabildan ko velebit..
ima lik karizmu, i on i carl cox.. koliko ja znam, kad prolazi sa plocama nema onog ko se nece zabuljit, i to je cinjenica koju nemoze niko osporiti, i svaka zenska koja radi u kladionici ili kerumu zna za njega, a nema pojma sta svira, niti odakle je...jebiga, mislim da to nijednom dj-u na svijetu nije uspijelo, i jedino sto se tu moze, je skinuti kapa, ili gace, kako ko..

po pitanju glazbe,mislim da je to jedan paket koji ti nemoze prodati svako, zapravo niko, njegovi setovi kad se slusaju sa nekog radia ili nesto su mi jedna velika hrpa pjesmica koje nebi sluso ni za mrtvu glavu, ali sam ga sluso 2 puta uzivo, i vjerojatno kad bi sluso taj set doma, mislim da mi se nebi svidilo, ali oba puta live kao happening je bio odlican, 4-5 tisuca ljudi udje u njegov set i to je to..kad bi bilo ko drugi vrtio takvu glazbu,mislim da nebi docekao kraj seta, nastala bi seljacka buna..ali on eto radi to do jaja, i puse ga svi koji su tamo...zato i dodje toliko para..

jebiga nisu ga majkel đekson i madona zvali bezze, niti je dobio gremija preko veze..(koja rajma)

svi koji bas ne putuju cesto van dubrovnika, i vole haus, mislim da je ovo jedinstvena prilika da ga cuju, i to u gruzu,
onako, pod nosom, za 120kn..ko zna kad ce sljedeci puta, ko nevoli, u micra su debele zuje po 15kn..

i za sve dj-eve i promotore u gradu je to super, poslije njega ce odaziv na mjesto gdje neki dj vrti biti sigurno veci, i takve stvari treba njegovati...

+Quote Post
tR!P
post Feb 19 2009, 13:18
Post #86

Regular Member

Member No.: 955

QUOTE (torres @ Feb 19 2009, 13:12) *
svi koji bas ne putuju cesto van dubrovnika, i vole haus, mislim da je ovo jedinstvena prilika da ga cuju, i to u gruzu,
onako, pod nosom, za 120kn..ko zna kad ce sljedeci puta, ko nevoli, u micra su debele zuje po 15kn..

i za sve dj-eve i promotore u gradu je to super, poslije njega ce odaziv na mjesto gdje neki dj vrti biti sigurno veci, i takve stvari treba njegovati...

!!!

+Quote Post
davidian
post Feb 19 2009, 14:08
Post #87

Regular Member

From: ...šica.......
Member No.: 1,345

ima lik karizmu, i on i carl cox.. koliko ja znam, kad prolazi sa plocama nema onog ko se nece zabuljit, i to je cinjenica koju nemoze niko osporiti, i svaka zenska koja radi u kladionici ili kerumu zna za njega, a nema pojma sta svira, niti odakle je...jebiga, mislim da to nijednom dj-u na svijetu nije uspijelo, i jedino sto se tu moze, je skinuti kapa, ili gace, kako ko..

a legende..

+Quote Post
PACHA
post Feb 19 2009, 14:29
Post #88

Posting Maniac

From: Mokošica
Member No.: 10,423

QUOTE (torres @ Feb 17 2009, 22:03) *
mislim da bi trebo si neki blog otvoriti i srat tamo, sad bas citam sta pisem i ne vjerujem

zivi bili..

...čuj da blog, ma piši knjigu čovječe!! laugh.gif
što se tiče postova svaka čast, sve je rečeno ma koliko čudno i smiješno napisano th_thumbup1.gif

+Quote Post
fjaka
post Feb 19 2009, 14:51
Post #89

Posting Maniac

Member No.: 11

QUOTE (torres @ Feb 18 2009, 17:58) *
ma jebo to, nego zamisli da se nastavi ovakva mećava i morales umjesto u dbk sleti u split, i na sanjkama
za dubrovnik, uleti u fektori ko snjegovic sa salom i kapom na cuflek, spizđen nesto jer su ga jebali u neumu na granici zbog papira od sanjki, jos su ga izgrudali u lapadu jer su mislili da je cigan neki koji je ukro sanjke, i onako lud odvrti dramenbejz set da svi polude od brejkova..jer je mislio zbog snjega da je ovo finska, a ne hrvatska..

ma tores je legenda biggrin.gif

+Quote Post
eYe-reEs
post Feb 19 2009, 18:20
Post #90

Regular Member

Member No.: 19

na pegli ima najava za morelsa negdje dan prije.. dbk - nigdje ph34r.gif

+Quote Post
Insomnia
post Feb 20 2009, 02:10
Post #91

Posting Maniac

Member No.: 1,309

upisi david morales factory pa ces vidit di ce ti ga sve izbacit

+Quote Post
MdmaGhb
post Feb 20 2009, 08:17
Post #92

too old for this shit

Group: Moderator
From: far far far over the rainbow
Member No.: 3

sto ima veze iris koliko sam skontao ti i ne ides laugh.gif

+Quote Post
eYe-reEs
post Feb 20 2009, 11:33
Post #93

Regular Member

Member No.: 19

ma bezveze nije bitno .. razmisljam na glas .. sto ste skocili odma biggrin.gif
sutra dolazim u grad nakon 10 dana, ide se vani iako ne vidim kakve veze ima idem li ili ne...

+Quote Post
MdmaGhb
post Feb 20 2009, 12:32
Post #94

too old for this shit

Group: Moderator
From: far far far over the rainbow
Member No.: 3

nije bilo skakanje samo podjebavanje, hehe wink.gif

+Quote Post

5 Pages V  « < 3 4 5
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: July 23, 2019 15:04