Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Rainer Truby, i onda?...
:o)
post May 8 2005, 10:13
Post #1

Advanced Member

Group: Members
From: Dubrovnik-Zagreb
Member No.: 307

da cujemo....dojmove molim...

ja idem veceras wub.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Alen
post May 8 2005, 14:33
Post #2

Advanced Member

Group: Memberz
Member No.: 132

Dojmovi, sve u svemu,
Loše.
Jako loše.
Nije do Rainera. Čovjek jest institucija u onome što radi. Samo Compost records sa ovim ođe stanjem uma ima veze koliko i sa atomskom fizikom.
Više štete nego koristi od njegovog dolaska..
Otić će doma sa ne baš svijetlim uspomenama na naš grad.

Ragib i balica kao "mjerodavni" uzorci publike su tražili "žešće"....
Ono malo kontrapunkt publike je očekivalo đeziju.. Jadan Rainer je šaro - baro koliko je mogo.. Edi se tješio da je loš datum, da ovo da ono..da će bit bolje..
Sve u svemu svinje izgacaše biserje all araund the korito.

This post has been edited by Alen: May 8 2005, 14:42

+Quote Post
TrancEfreak
post May 8 2005, 14:58
Post #3

provokator

Group: Senior Members
From: Dubrovnik
Member No.: 41

sta vi izmisljate vazda toplu vodu...zna se sto se trazi, to i dovedite ako vam je do profita, ne dovedete nesto drugacije i "kvalitetnije" i onda kad popusite je zakljucak bacili smo biserje pred svinje...svasta

+Quote Post
TriptyX
post May 8 2005, 16:38
Post #4

Posting Maniac

Group: Admin
Member No.: 8

degenu jedan....dovest ovakvog čovjeka koji godinama iza sebe ostavlja mnoge velike techno zvijezde je u istom trenu remek djelo idiotarija i totalna sramota........
remek djelo....reiner truby u dubrovniku zvuči kao cox u lazaretima....
idiotarija jer eto sinoć smo nažalost dokazali da ovaj usrani grad ne puši ništa osim techna.....
a sramota - mogu mislit njemu upitnika kad je vidio dole 70 ljudi.....

sam je rekao da ne na što bi svirao.....šarao je....nije jednostavno bilo dovoljno ljudi da skuži kako dalje........ali čovjek je institucija.......pa svima u metropoli savjetujem da obavezno svrate....a mi ćemo do nekih boljih vremena slušat techno......i ništa više sad.gif sad.gif

+Quote Post
TrancEfreak
post May 8 2005, 16:42
Post #5

provokator

pa zasto je onda biserje pred svinja...zasto se baca "bisere" ?? baci kukuruz pa ces vidjet sta ce ga labat a ne bisere

+Quote Post
TrancEfreak
post May 8 2005, 16:46
Post #6

provokator

p.s. nekad kupus nekad janjetina kako ono ide laugh.gif rolleyes.gif cool.gif mislim jebo instituciju dovodit nedje i platit vraga ipo (valjda) ako to ekipa nepusi, kome, sto zasto? pa onda se bar nezalit ako nije proslo a ne kukat

+Quote Post
Alen
post May 8 2005, 19:24
Post #7

Advanced Member

Upravo to, kukuruz braco.
Jeftin je a svinje se od njega najbolje goje.
Nažalost, sinoć smo još jednom vidjeli gdje smo..

+Quote Post
TrancEfreak
post May 8 2005, 19:25
Post #8

provokator

da u dubrovniku, naljepsem mjestu na mediteranu

+Quote Post
TriptyX
post May 8 2005, 19:32
Post #9

Posting Maniac

najljepša staja za stoku na mediteranu......

+Quote Post
TrancEfreak
post May 8 2005, 19:35
Post #10

provokator

QUOTE (TriptyX @ May 8 2005, 08:32 PM)

lijepo bogami

+Quote Post
electro_vision
post May 8 2005, 20:01
Post #11

Advanced Member

Member No.: 126

QUOTE (TriptyX @ May 8 2005, 08:32 PM)

ajde malo promisli sto si reko...ja mislim da se Dubrovnik niti Dubrovcani(GOSPARI) nikako ne mogu predstavit s nama kojima visimo u lazaretima...uopce Dubrovnik se malo predstavlja s ljudima a više onim što on jest dugo dugo stoljeća već...

This post has been edited by electro_vision: May 8 2005, 20:14

+Quote Post
post May 8 2005, 20:26
Post #12

Advanced Member

bas mi je zao sto je sve tako otuzno proslo..... sad.gif
mislila sam da ce biti bar mrvicu bolje....
j*** ga.....dubrovnik nije grad za takvu vrstu mjuze i to je, nazalost, tako.....mozda ce biti bolje na ljeto...kad nam turisti dodju!;)
....mozda....

ja vam javim sutra moje dojmove iz aquariusa....jedva cekam veceras wub.gif
...no vec nekako znam da ce biti puno puno bolja atmosfera nego dole i dragi truby nece morati previse 'sarati' da bi shvatio sto zelimo - a to je NJEGOVO MJUZU! smile.gif

cujemo se, dragi ljudi...
dosta je bilo prepucavanja wub.gif wink.gif

+Quote Post
Alen
post May 8 2005, 20:33
Post #13

Advanced Member

Prekrasni kamen koji su nam ostavili preci u nasljeđe nije ništa kriv.

+Quote Post
TrancEfreak
post May 8 2005, 20:55
Post #14

provokator

QUOTE (ohmy.gif) @ May 8 2005, 09:26 PM)
bas mi je zao sto je sve tako otuzno proslo..... sad.gif
mislila sam da ce biti bar mrvicu bolje....
j*** ga.....dubrovnik nije grad za takvu vrstu mjuze i to je, nazalost, tako.....mozda ce biti bolje na ljeto...kad nam turisti dodju!;)
....mozda....

kako moze bit kad se 6 god odkad ja idem, 98% pusto technp, oce li mi ko to odgovorit, jedna lasta necini proljece...spustite se na zemlju ljudi

+Quote Post
eYe-reEs
post May 8 2005, 22:12
Post #15

Regular Member

Member No.: 19

hm... nisam bila na partyu al dosla sam vidit malo dojmove i sad moram nesto i ja napisat ...
slazem se a trensijem u svezi glede poviše navedenog. mislim stvarn o.. ok, ljeti, kontrapunkt napuni laze do vrha.. ali zimi?? ...u zadnjih 5 godina koliko se sjecam niti jedan kontrapunkt nije napunio laze zime.. uvijek je bilo, prazno, hladno i tuzno... mozda grijesim.. ne znam . ali koliko se sjecam to je tako vazda bilo ..

a ovo sa svinjama i biserima ... BS ... grezo full,shvačeno preosobno...ne moze to tako.. no comment

a ti tripty smiri doživljaje... puša jbg, nije kraj svijeta..ne dava ti to razlog da pizdis po gradu ljudima i technu ... molim lijepo.. uostalom ne treba se čupat za kosu kad je vec sve kako je ...nego uzivat bar malo u trenutku .. slusali ste dj koji vam je bog i batina, zakon zakona .. blago vam se...

+Quote Post
Alen
post May 8 2005, 22:48
Post #16

Advanced Member

Nit je Rainer Biser niti ste vi svinje. To je samo izreka.

+Quote Post
TriptyX
post May 8 2005, 23:05
Post #17

Posting Maniac

daleko od toga da sam ja pljuvao po gradu....ovo moje je bila reakcija na 2 razvaljena lika koja su ujutro peglala rainera daj stari ne peglaj ovo ono.....moja najveća kritika ide na informiranost ljudi o glazbi općenito...dovoljno sam svjestan da je techno ovdje jedino što prolazi kako treba....protiv toga nemam ništa ali imam protiv činjenice da nakon dosta takvih partya dođe jedna lasta i ostane neposjećena.....upravo sada slušam mjuzu od sinoć.....moj komentar je delirij...o ukusima se ne raspravlja naravno.....samo sam totalno stondiran i razočaran kako na ovakvo jebeno ime nije došlo više ljudi....ako je neko moje ono oko staje krivo shvatio ispričavam se...ali u trenutku i situaciji je to bilo tako....jbg...razlika između ljudi koji slušaju beat i groove je ogromna....a još je gora između ovih i onih koji je uopće ne slušaju.....

+Quote Post
formion
post May 9 2005, 07:50
Post #18

Posting Maniac

From: Dbk
Member No.: 276

Eto ja sam se bas nadao da će bit to happening...
...a kad nema atmosfere...i Cox bi se sjebo... jedno vuče drugo...

jbg..žao mi je organizatora...a mislim da ni Raineru ovo nije bas dobro bilo za samopouzdanje... jbg, jbg i jbg!!

a to s metaforama....NO COMMENT

+Quote Post
post May 9 2005, 10:00
Post #19

Advanced Member

predobroooooo, prejebeeeeeeeeeeeno, preeeeesavrseno!!!!! boldred.gif 1luvu.gif

nisam mogla vise spavati....mjuza mi jos svira u usima crazy2.gif ....plesala sam spavajuci.....pa sam se odlucila ustati iz kreveta....prije 5 min... i eto...doletleja sam odmah na net (nisam ni zube jos oprala blink.gif, ni kafu popila) da napisem moje komentare za tubya! wub.gif

moj dragi frend (koji sa mnom uvijek prati dogadaje koji se zbivaju na kontrapunktima) i ja sinoc smo krocili nogom u aquarius oko ponoć ....nije bilo 15 ljudi unutra, no to cemo pripisati tome sto je bilo TEK PONOĆ...
svirao je Zak...bas veselica....tih 15ak ljudi sto je tada bilo unuta vec je plesalo...samo ih je par sjedalo...
Ekipa se pomalo pocela skupljati....polako, sigurno i dovoljno...
Svi su vec ulazili unutra sa smjeskom na licu....znali su koga cekaju da stupi na scenu! Kad su se ljudi 'skupili' (nije nas bilo bas previse, recimo dovoljno da bi se lijepo plesalo po cijelom klubu....ali to je NEDJELJA....znate kako je?!) THE MAN se pojavio....fakat drugaciji nego na slikama.. Samo da ste vidjeli tu atmosferu....mislim da u zivotu nisam tako nesto vidjela....svi veseli, skacu...plesu fruit.gif ......prejebeno....ekipa za 100...mozda nas nije bilo prepuno ali smo zato bili savrseni... wub.gif
Na Rainerovom se licu i po svirci vidjelo da sjaji i da uziva sa nama u drustvu...
I Eddy i Yannah su bili totalno ludi.....nisu se micali sa podija.....(Eddy mi je rekao da uopce ni priblizna mjuza k'o sinoc nije bila u lazama....da jednostavno dole nista ovako ne moze proci zimi...ljeto je u dbk-u za ovo..)
***...ja bih molila da mi se posalje snimka od dole...zanima me kako je to onda tamo 'zvucalo'

Uglavnom, fakat mislim da bi ovog covjeka trebalo opet dovesti dole....ali na ljeto...pustiti ga da svira mjuzu kakvu je sinoc svirao, PRAVU VESELU TRUBY MJUZU.... wub.gif I mislim da ne treba odustati od ovakvih dogadaja i od ovakve glazbe u dubrovniku....ali znam da se tako nesto mora dole odvijati samo ljeti.... A i ne bi bilo ni fer (sto god u zivotu bilo fer ili ne) da bar nama koji zudimo za ovakom mjuzom ukinete to najvece zadovoljstvo! Tko ne zeli ne mora doci....nitko ga ne tjera...ali ako vec dode nek onda fakat stane i poslusa to sto mu se nudi i pusti ljude da odrade ono sto znaju najbolje!
Svatko ima svoju mjuzu koju slusa, ono nesto sto ga ispunjava i cini sretnim.....sto god to bilo...nije uopce ni vazno....ali je vazno nauciti postovati 'ono drugo'...

Be happy, dragi ljudi! wink.gif

+Quote Post
post May 9 2005, 10:03
Post #20

Advanced Member

e sad napokon mogu popiti jutarnju kaficu u miru wink.gif

+Quote Post

3 Pages V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: March 24, 2019 04:12