Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Carl Cox - Dubrovnik Open Air (19.08.2011), @ Kupari Beach, Dubrovnik, Croatia
tino
post Aug 19 2011, 13:12
Post #41

Administrator

Group: Admin
From: Dubrovnik, Croatia
Member No.: 1

evo par fotki iz valamar lacroma

par koksovih komentara
- odusevljen je otocima
- prije svakog nastupa ima tremu
- svirat ce funky techno

komentar organizatora
- spremni su ugostiti 10000ljudi
- mole se posjetitelji da dodju sto ranije kako bi se izbjegla guzva na ulazu
Go to the top of the page

+Quote Post
eddweird
post Aug 19 2011, 13:14
Post #42

Advanced Newbie
**

Group: Memberz
From: dubrovnik
Member No.: 14,432

QUOTE (torres @ Apr 6 2011, 21:20) *
Rusvaj ce bit tamo...
smile.gif

pitam se za razlog radi kojeg si uvjeren u tzv. rusvaj

ovakve partije nazivamo torcida party, bude preko 80% ljudi kojima je to 1.party u životu
rusvaj samo takova tipa može biti

+Quote Post
eYe-reEs
post Aug 19 2011, 13:31
Post #43

Regular Member

Group: Senior Members
Member No.: 19

stevie wonder mu je glazbeni uzor, hoce imati kucu na jednom od nasih otoka. da je svirao ispred 200 i 50 000 ljudi, da ce biti energicno i pozitivno.
puno ce biti policije, osiguranja, s kopna i mora...
ima jos karata u pretprodaji

+Quote Post
tino
post Aug 19 2011, 13:42
Post #44

Administrator

c/p: http://www.dubrovniknet.hr/novost.php?id=14403

KONFERENCIJA PRED DOGAĐAJ SEZONE
Carl Cox najavio ludi party u Kuparima

U Kuparima će večeras biti ludilo. Jedan od najpoznatijih svjetskih DJ zvijezda Carl Cox svirat će na plaži za oko 10 tisuća ljudi, procjenjuju organizatori koncerta. Cox je danas održao konferenciju za novinare , te je najavio dobru zabavu. na novinarski upit koliko će trajati njegov večerašnj set Cox je rekao "četiri-pet do šest sati. Nikad se ne zna, ovisi o energiji publike" Dodao je kako je nedavno na Ibizi svirao 10 sati u komadu.

Cox se miksanjem elektronske glazbe bavi već 25 godina i od samih početaka do danas je u vrhu ove scene. Njegov uzor među glazbenicima je Stevie Wonder, jer kako je rekao na konferenciji on je jedna od najvećih, ali i najtragičnijih pojava u svijetu glazbe, koji je uvijek u glazbi davao srce.

"Ja sviram od srca iz duše, a energiju i inspiraciju dobivam od svoje publike. Publika se mijenja, stalno dolaze nove generacije, koje pružajunovu inspiraciju", rekao je Cox novinarima.

Na pitanje kako mu se sviđa Dubrovnik, odgovorio je kako je jučer s organizatorima koncerta bio u obilasku Elafita te da razmišlja o kupnji kuće na jednom od otoka. pohvalio je i odličnu morsku hranu kojom se potrato jučer na Kalamoti.

Organizatori koncerta naglasili su kako su osigurali velik broj parkirališnih mjesta te besplatan prijevoz sa Pila od 22 sata, autobus polazi svaki puni sat do 2 sata kad se očekuje početak nastupa glavne zvijezde.

Također mjere osiguranja s mora i kopna su na razini događaja. Organizatori su još zamolili sve koji dolaze na party da dođu ranije, kako oko 2 ure ne bi došlo do čepova na ulazu. Karata još ima u pretprodaji, a bit će ih i na ulazu.

+Quote Post
eYe-reEs
post Aug 19 2011, 13:51
Post #45

Regular Member

Member No.: 19

procitah da ce svirat 4 ure... to je ok ... bez 3 ne bi valjalo, a ovo je prava stvar.

+Quote Post
tino
post Aug 19 2011, 14:24
Post #46

Administrator

c/p: http://dubrovacki.hr/clanak/31439/carl-cox...og-funky-techna

Za večeras obećajem moćnu izvedbu, bit će to najbolje od mog funky techna
Kad je publika uzbuđena i ja sam, a za večeras obećajem moćnu izvedbu, bit će to najbolje od mog funky techna, poručio je na press konferenciji održanoj danas u hotelu Valamar Lacroma Resort jedan od najboljih svjetskih DJ - a Carl Cox (49), a uoči večerašnjeg techno spektakla koji nas očekuje na plaži Kupari.

- Iako sam u ovom poslu 25 godina i dalje imam tremu pred svaki nastup, bez obzira stajem li ispred 200 ili 20000 ljudi. Tako je i danas, a mislim da sam se baš zbog takvog stava ovoliko godina održao na sceni. Morate biti svjesni da ste dobri onoliko koliko je vaš zadnji party bio, rekao je Carl Cox koji se i dalje osjeća kao da je 20- godišnjak upravo zbog mladih generacija s kojima se susreće na svojim partyjima.

- Presretan sam što mi se u Dubrovniku pružila prilika da malo bolje upoznam grad u kojem sviram, jer obično dolazim sat prije nastupa i ne stignem se čak ni upoznati s mladim DJ-jevima koji su nastupali prije mene. Jučer sam uspio poći na izlet na Elafite koji su me toliko oduševili da ću morati na njima kupiti kuću, kazao je Cox te u šali dodao kad su ga novinari upoznali sa cijenama nekretnina da će imati dovoljno kad odradi nekoliko partyja.

Sve je spremno i ima još karata za najveći ovosezonski party, poručuju organizatori te pozivaju sugrađane da u Kupare počnu dolaziti već od 21 sat, kako bi izbjegli gužve, a njihova je procjena da će na plaži biti oko 10 tisuća ljudi. Carl Cox otrkio je novinarima da je najduže u kontinuiteu svirao nevjerojatnih deset sati, što naravno neće ponovirti večeras, ali obećaje urnebesnu četverosatnu gažu. Imam baš neke dobre stvari, otrkio je Cox uz kojega će nastupiti domaći Pero Fullhouse, Pully, Rendy, Torres, Gata, Gunch, Topa i Shipe. Večeras svi u Kupare! (iv)

+Quote Post
formion
post Aug 19 2011, 16:52
Post #47

Posting Maniac

From: Dbk
Member No.: 276

kaže funky tehno... ajde može! cool.gif

Sound Check Croatia
Od: Carl Cox 24/7 (official page)

This post has been edited by tino: Aug 19 2011, 17:21

+Quote Post
GreenHornet
post Aug 19 2011, 16:53
Post #48

Regular Member

From: sad ili općenito?!
Member No.: 351

na fb eventu pise da od 2 do 5 vrti..i steta sto su guncha stavili prvog,od 21... dry.gif

+Quote Post
-I1-
post Aug 19 2011, 17:01
Post #49

I1 Ambivalent

From: here and beyond
Member No.: 3,186

QUOTE (eddweird @ Aug 19 2011, 14:14) *
ovakve partije nazivamo torcida party, bude preko 80% ljudi kojima je to 1.party u životu
rusvaj samo takova tipa može biti

biggrin.gif

+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: October 18, 2018 12:07