Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3  
Closed TopicStart new topic
> 80ete sinoć u factory-a
Kiksy
post Dec 3 2008, 19:47
Post #41

Posting Maniac

Group: Senior Members
Member No.: 1,061

A da počnete gledat malo sve s vedrije strane, jel bolje da ste rođeni u Dubrovniku nego recimo Imotskom, Neumu, Pločama i zilijun manjih mjesta đe nema ž od života...dubrovnik je predosadan za mlade ljude, slažem se, nemaš drugih opcija osim kina i kafića. Nevidim se ni ja u Dubrovniku u skoroj budućnosti, ali od kukanja fakat ali FAKAT nema ništa... Svi dobro znamo situaciju i od ponavljanja uzastopnog te iste situacije neće ništa bit bolje.
Go to the top of the page

+Quote Post
El Pancho
post Dec 3 2008, 20:18
Post #42

Wierd Member

Group: Memberz
Member No.: 12,915

QUOTE (zokibluaj @ Dec 3 2008, 07:01 PM) *
ne daj se aleksa !

kissass.gif

HAHAHAHAHAAAA....zoko ljubim te u plavo oko! laugh.gif wink.gif Auf jes me čovjek nasmijao...nemojte zamjerit... laugh.gif

+Quote Post
eYe-reEs
post Dec 3 2008, 21:08
Post #43

Regular Member

Member No.: 19

sa 80ih na dubrovacke dubine. ..

kao i obicno. ja isto mislim da je dbk - shitara starachka,., ali dobro. .. druga tema-

BTW - vec sam negdje napisala i sad cu ponovit jer je to cista logika i ciste logike su super stravr. prakticne.

dakle - 100 ljudi 100 cudi. dubrovnik nije mjesto koje nudi preraznolike vrste zabava .. nazalost. nego 1-2 .. 3 ako je blagdan ph34r.gif

ljudi izlaze bez obzira, jer im se izlazi!!! pa odu i na nesto sto im u principu ne bi bio broj jedan izbor da izbora ima... i tu nastaju frustracije. in a long run .. that's for sure... ali nema potrebe, jer nikoga ne boli kiki za vas i vase osobno misljenje.. ako nije neko masovno, ili od vlasnika kluba/kafica/diska.. kad vas prodje volja za izlazit samo da izadjete (svaki tjedan!) onda ce vam se i stav promjenit.. ja sad tu ko nema baba, ali to je moje osobno iskustvo i mislim da nije bezveze.. da ima smisla...

+Quote Post
Insomnia
post Dec 3 2008, 22:37
Post #44

Posting Maniac

Member No.: 1,309

cuj nje "zadovolji se s tih par rupa i nikada ne poželi bolje"... naravno da mi svi zelimo bolje ali, kao sto smo milijon puta ustanovili, od kukanja nema nikakve koristi osim sto iz toga proizlazi jedno sveopce nezadovoljstvo...
cisto za tvoju informaciju, nisi ti jedina tu koja se naputovala i vidila raznoraznih klubova ali tako nesto "svjetsko" u dubrovniku neces docekat... ovo je moj grad koji volim svim srcem i dok sam tu, nac cu nacina za zabavit se najbolje sto mogu, bilo to na osamdesetima ili u polu praznim lazaretima jer sam takva osoba, uzivam u onome sto mi taj trenutak nudi umjesto da stondirano cekam neka bolja vremena...ja BIRAM bit sretna a ne ogorcena ko vi... a kad opet podjem u svijet cu spicirat po savrsenim klubovima i partijima...
eto, toliko od mene na ovu temu jer, sto ja vama imam ista objasnjavat...ako vam se kuka-kukajte...a mene se prodjite... potpis vam sve kaze wink.gif

+Quote Post
B active
post Dec 3 2008, 23:38
Post #45

//////////////////////////////

From: /////////////////////
Member No.: 12,534

QUOTE (alexejevna @ Dec 3 2008, 06:55 PM) *
Potpuno loša i pogrešna forumulacija mojih riječi....do boli loša.... laugh.gif

Da nema ljepšeg, čišćeg i zdravijeg mjesta za život - s tim se i ja slažem wub.gif ....ali, dragi, nema niti dosadnijeg mjesta, a istodobno masovno razvikanog...cijeli Dubrovnik počiva na šupljoj priči za strance....ali to nema veze sa mnom i tobom, niti s ikim od vas ovdje....mi smo jednostavno "kolaborativne" žrtve....ali, slobodno...zadovolji se s tih par rupa i nikada ne poželi bolje.... wacko.gif

Uostalom....sve te netolerantne riječi poput: sjaši, odjebi itd.itd. su riječice za malu djecu.....daj odrasti i počni komunicirati na nivou već kada si obišao cijelu planetu....

Eto, shvatio sam kako sam svatio, nema veze, ja isto nisam zadovoljan sa situacijom, ali nece tu i takvu situaciju nimalo poboljsat to sto cemo ja, ti ili bilo tko drugi otici negdje, jer to znaci bjezanje od problema, ukoliko ti je imalo stalo do icega u ovom gradu. Eto ja cu ostat i nastavt cu se borit u okvirima svojih mogucnosti da se situacija poboljsa.Sad se ti pitas kako, pa vidis prije osam godina situacija isto tako nije bila bajna /ako ne i gora/, ali smo puni entuzijazma Jeff i ja pokrenuli 'Uru Hausa' i na taj nacin doveli elektronsku glazbu preko drzavnog radija do vasih domova. Vjeruj mi da je to tada bilo nevjerovatno postignuce. Bili smo vodjeni idejom da pokusamo ljudima predstaviti novu i kvalitetnu glazbu i da ih educiramo o kulturi slusanja te glazbe kao io kulturi odlazenja na evente /sto je u prijevodu znacilo, nemoj poc na party pojet 5 bombona i tamo blejat, nego pojedi 2 i zabavi se plesuci i slusajuci dobru glazbu, a ne da se iza nicega ne sjecas/... Eto 'Uru' su nedavno ukinuli, ali poceo se emitirati 'Line Up', tako da se necemo tek tako predati i kukati kako je lose...
I na kraju duso sorry za one netolerantne rijeci, bio sam iznerviran s onim "Pruzite otpor, stoko", tako da sam malo zagrezio, nadam se da ces prihvatit ispriku, jer ja stvarno nisam nikakav primitivac... wink.gif

+Quote Post
zokibluaj
post Dec 4 2008, 01:18
Post #46

Sick Posting Freak

Group: Memberz
Member No.: 13,282

QUOTE (eYe-reEs @ Dec 3 2008, 09:08 PM) *
sa 80ih na dubrovacke dubine. ..

joj što ovo volim wub.gif

ali što još više volim je naš i moj jedinstveni Dubrovnik, čiju vrijednost tek cijenite kad ste negdje daleko - evo ja sam prošlu zimu bio u njemačkoj i istanbulu i već mi je nakon par dana srce počelo plakati azcrying.gif

jes da na drugim mjestima ima većeg izbora za izlazak al je dubrovnik ipak dubrovnik a mi ćemo i od govna napravit zlato i zabavit se. laugh.gif

super je nama ođe, samo treba poradit na nekim sitnicama

+Quote Post
MdmaGhb
post Dec 4 2008, 08:00
Post #47

too old for this shit

Group: Moderator
From: far far far over the rainbow
Member No.: 3

ajmo ovako, mene bas zanima kakva je to pojedincima zabava dobra.. mislim sto vama predsatvlja dobar pojam zabave, ajd malo opisite to, full me zanima kako je to u vasim glavama...

evo link za topic:

http://www.clubpages.net/forum/index.php?showtopic=6271

a ovo onda mozemo i zatvorit.

+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: December 14, 2019 17:18