Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> Packe, Ne cini drugima..
torres
post Jul 24 2009, 12:15
Post #1

Sick Posting Freak

Group: Senior Members
Member No.: 1,313

Eto prije neku vecer pred Capitanom nasto fajt, jednosmjerni, 3 brazilca su navodno zapocela razbivsi bocu o glavu nekom konobaru iz nekog restorana, pa su dobili degenek..jucer navecer na Banjama neki crnogorac repetiro pistolj i prijetio da je trebo da nas izbusi jos 91'...eto ga u bolnici sad..

Jebote, stvarno, nemozes vjerovati kakva sve stoka se spusta u grad, cudo prirode. Daleko smo od istine da i u gradu ima vrhunskih majmuna, ali ovo su krajnosti sa kojima se ugrozavaju zivoti ljudi sastrane koji nemaju nikakve dodirne tocke sa tom nekolicinom debila. Nikad nisam bio za fizicki obracun, niti sam za to da se neke stvari rjesavaju silom, ali isto tako za ova dva gore navedena slucaja smatram da su jos predobro prosla..
Takodjer smatram da njegovo plavo oko nije nikakva kompenzacija za los glas koji je neizbjezan;
"Bilo mi je super u dubrovniku, lijep je grad, more je cisto, ali kad se spusti noc, nije bas sigurno vani...drama."

Eto, Tino me bas pita kako je uopce uspio unjeti oruzje u Hr? Ocigledno je iz slucaja broj jedan da netreba donijeti oruzje kad ga moze naci bilo gdje..

Tuzno...

Molim sve koji citaju ovo da imaju na umu da ove price nisu 100% provjerene, to je ono sto sam ja cuo od nekoliko ljudi, te takodjer bi molio sve da se izbjegne rasprava o nacionalizmu, jer stvarno mislim da nije bitno odakle ko dolazi, jer majmun je majmun, bez obzira s koje grane se spustio u ovaj drevni grad..

Go to the top of the page

+Quote Post
-I1-
post Jul 24 2009, 12:23
Post #2

I1 Ambivalent

From: here and beyond
Member No.: 3,186

mad.gif

+Quote Post
msw
post Jul 24 2009, 12:49
Post #3

Sick Posting Freak

Member No.: 250

to bi drug Tito sredio odma da je sa nama. biggrin.gif

+Quote Post
GreenHornet
post Jul 24 2009, 13:52
Post #4

Regular Member

From: sad ili općenito?!
Member No.: 351

Dubrovnik je u ex yu bio jedini grad u kojem se Arkan i ekipa nisu smjeli kurcit...Također znam za dosta crnogoraca koji su bili poznati po cijelom balkanu sto su pravili kazine pa su ovdje dobili batina i batina...
Sto se mene tice-jednakom mjerom mlatit sve PROVOKATORE bez obzira na naciju,vjeru,rasu...

Btw i splicani su znali itekako najebat u ex "Esperanze" (da nebi ispalo da navodim samo nehrvate) biggrin.gif

This post has been edited by GreenHornet: Jul 24 2009, 13:53

+Quote Post
tR!P
post Jul 24 2009, 13:58
Post #5

Regular Member

Member No.: 955

ljude pucaju cudni filmovi..

+Quote Post
GreenHornet
post Jul 24 2009, 14:11
Post #6

Regular Member

Kad smo vec kod "cudnih filmova"-3 momka iz crne gore su u sijecnju 08˙ doslovce masakrirani od batina na pilama jer su im 5x puta brojniji "napadaci" skontali naglasak...Momci su prije incidenta ostavili para i para u Dubrovniku (smjestaj,diskoteke,jelo)...

+Quote Post
B active
post Jul 24 2009, 14:27
Post #7

//////////////////////////////

From: /////////////////////
Member No.: 12,534

QUOTE (msw @ Jul 24 2009, 13:49) *
to bi drug Tito sredio odma da je sa nama. biggrin.gif

"Cuvajte mi Bratstvo i Jedinstvo kao zjenicu oka..."

+Quote Post
torres
post Jul 24 2009, 14:37
Post #8

Sick Posting Freak

Znam ekipu iz Lapada koji su naletili na crnogorca, koji je bio solo u dubrovniku, njih trojica pijanih, stali ga zajebavat, vrati video koji si ukro, da ce ga u bunker strpat, kad je poceo plakat, odveli ga na klopu i napili ga becki..svejedno, nisam ovo pisao na bazi nacionalizma, vidim da tebe green vuce prema tamo jako, bilo bi sad fora ti i dodati da su dva bosanca umalo priklala likove u basko vodi, sad dali je bilo zbog para ili zbog toga jer su im skuhali svinjetinu, a ovi muslimani, nije bitno, bitno je da su imali nozeve, da su htjeli nekoga ubiti sa njima, i da bi u startu za to trebali dobiti 10 godina, i tek onda na sudjenje...zamisli oni su nosili nozeve sa sobom, vec kao spreman i prije samog sukoba, znaci ili je znao sta ce se desiti, znaci predumisljaj, ili su kao takvi, spremni za to u bilo koje doba, sto znaci mentalna ustanova sa resetkama, a ne preko granice na godisnji...zute knjizice treba dijeliti ko kartone na utakmici dinamo - hajduk...sveee pozatvarat na 4-5 godina kao primjer, na nekome se mora prelomiti, kolatelarne stete ionako ima svaki dan u jos gorem obliku, tako da i ako ce nekom nevinom prosiriti supak u zatvoru za par centi, bar ce se djeci moci hvaliti da je bio jeben za dobrobit svoje djece-...

Evo jos jedan horor, i jos jedan propust ove jadne nam drzave:

Nozarenje

I ona nakon svojeg prvog cina je dobila poso u hotelu, i nikose ziv nije pito sta je radila prije par dana, eto tebi stara poso u hotelu, budi nam na ponos, lijepo se ponasaj prema turistima, tu i tamomozes kojeg priklat, samo nemoj ruse, oni imaju para...

Nevjerojatno...

+Quote Post
GreenHornet
post Jul 24 2009, 14:43
Post #9

Regular Member

QUOTE (torres @ Jul 24 2009, 15:37) *
da bi u startu za to trebali dobiti 10 godina, i tek onda na sudjenje...

slažem se!ako je istina da su u tuci 2 na 2 koristili noževe i da su ih iz bosne sa sobom donijeli...
a ako se pokaze tocnim verzija da su nozeve uzeli sa stola kad ih je napalo 15 ljudi nebi ih osudio ni na dan zatvora...(na stranici od slobodne navodni ocevidac tako ispricao)

i ne torres,nisam vukao na nacionalizam nego želim reći da nasi cesto znaju izazvat sukob pa se vadit da su stranci peovocirali...
eto ti primjer-fight u "fresha" sa amerima prije 2 god-MI KRIVI!

This post has been edited by GreenHornet: Jul 24 2009, 14:45

+Quote Post
GreenHornet
post Jul 29 2009, 15:07
Post #10

Regular Member

QUOTE (torres @ Jul 24 2009, 13:15) *
eki crnogorac repetiro pistolj i prijetio da je trebo da nas izbusi jos 91'..

netočno!
dobio je batina jer je provocirao i radio kazine ali nikakvog pistolja ni spominjanja 91 nije bilo...

+Quote Post
torres
post Jul 29 2009, 16:29
Post #11

Sick Posting Freak

QUOTE (torres @ Jul 24 2009, 13:15) *
Molim sve koji citaju ovo da imaju na umu da ove price nisu 100% provjerene, to je ono sto sam ja cuo od nekoliko ljudi, te takodjer bi molio sve da se izbjegne rasprava o nacionalizmu, jer stvarno mislim da nije bitno odakle ko dolazi, jer majmun je majmun, bez obzira s koje grane se spustio u ovaj drevni grad..

Nadam se da su samo glasine, makar, eto, sumnjam...

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: September 21, 2019 08:01