Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> Somethin bout those little kids, from dulist.hr
TMPKABSB
post Aug 31 2010, 19:01
Post #1

Wierd Member

Group: Memberz
Member No.: 322

Trinaest mu je godina tek, a već je zvijezda lokalne DJ scene. Đivo Bjelančić najmlađi je hrvatski DJ, a u ritmu njegove glazbe moglo se ovog ljeta uživati na ljetnom partyju na plaži Adriatica.
- Prvi nastup imao sam na Juskeru - festivalu elektronske glazbe, u veljači i tako je sve krenulo. Također sam imao nastup i na Gramophonedziama u Revelinu. Bio je odličan osječaj puštati glazbu pred tisuću ljudi - ispričao nam je Đivo.
Na njegov rad, najviše je utjecao susjed koji je također DJ i kako je sam rekao tako je počela ljubav prema glazbi.

Njegov tata, Ivo Bjelančić, Điva prati na svim nastupima, a kako je i sam rekao Đivo je veliki ljubitelj glazbe još od rođenja. Tata Ivo nam je ispričao kako je na Điva veliki utjecaj imala Vesna Nutrizo kod koje je išao na satove klavira. Ona mu je pružila novi pogled na glazbu. - Veliku potporu je dobio i od kolega DJ-eva, Alena Bajda, Lanea, Jeffa i Jakše Pavičević. Da nema njih ne bi ni Đivo imao ovakvu priliku da pokaže svoje znanje.

Đivovi vršnjaci, oduševljeni su hobijem svog prijatelja, te ga čak zovu da im svira na rođendanskim zabavama, a upravo tako je prije dvije počeo s nastupima. Od uzora, Đivo ističe Deadmau5, a od domaćih Audiometric Lane. Skromni i simpatični Đivo nam je ispričao kako se počeo baviti i produkcijom te remiksima, a ono o čemu sanja, je jednom puštati glazbu u partijanerskom raju - Ibizi.

Do Ibize, Đivo će ovo ljeto odraditi još poneki nastup, a tada kreću školske obveze. Škola mu je ipak na prvom mjestu, pa se tako ovaj simpatični mladić, budući osmaš OŠ Ivan Gundulić, može pohvaliti odličnim uspjehom
Go to the top of the page

+Quote Post
PACHA
post Sep 1 2010, 11:51
Post #2

Posting Maniac

Group: Senior Members
From: Mokošica
Member No.: 10,423

divnooo!! clap.gif

+Quote Post
tR!P
post Sep 1 2010, 12:15
Post #3

Regular Member

Member No.: 955

neka malog frajera.. samo naprijed.

+Quote Post
-I1-
post Sep 1 2010, 12:52
Post #4

I1 Ambivalent

From: here and beyond
Member No.: 3,186

ja sam samo malo stariji bio... ali ko je osim ekipe htio slusat hard i pounding techno od 14-ogodisnjaka...

super je sto mu je imo ko pokazat i pogurat ga... go djivo!

+Quote Post
eYe-reEs
post Sep 1 2010, 15:06
Post #5

Regular Member

Member No.: 19

bravo za djiva! dobar je decko i samo nek takav ostane.. i svaka cast svima a poseno lanetu koji ga gura i starome koji ga podrzava, izlazi sa njime, ceka ga, i slusa elektronosku muziku - bravo tata! wink.gif

+Quote Post
davidian
post Sep 1 2010, 16:47
Post #6

Regular Member

From: ...šica.......
Member No.: 1,345

respent.gif respent.gif respent.gif

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: October 23, 2018 23:15