Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> Tomcraft zapalio Belvedere, FOTOGALERIJA by Zeljko Tutnjevic
tino
post Aug 8 2010, 18:29
Post #1

Administrator

Group: Admin
From: Dubrovnik, Croatia
Member No.: 1

c/p: http://dubrovacki.hr/clanak/21630/tomcraft-zapalio-belvedere

Tomcraft zapalio Belvedere
Sinoć u Gradu nije nedostajalo zabave, pogotovo za ljubitelje elektronske glazbe. Na razrušenoj pozornici hotela Belvedere ponovno je nastupio Tomcraft, jedan od najpopularnijih DJ-eva današnjice. Kako uvijek napravi vrhunsku zabavu gdje god se pojavi, tako je i sinoć na Belvedereu pripremljen jedan od najboljih ljetnih partyja, a pomogli su mu i DJ Lane, Enemy i Funkhole. Djelić atmosfere prenosimo u fotogaleriji.

Vrhunac ljetne sezone na Belvederu je nastup londonskog dvojca Layo & Bushwacka! zakazan za subotu, 14. kolovoza.

Go to the top of the page

+Quote Post
m@tise
post Aug 9 2010, 06:33
Post #2

Posting Maniac

Group: Moderator
Member No.: 2

A ja mislio da misle na pozar, cccc... Mi smo se gore smijali, kao Tomica zapalio belveder. Hehe

+Quote Post
eYe-reEs
post Aug 9 2010, 09:27
Post #3

Regular Member

Group: Senior Members
Member No.: 19

hahaha doslovno zapalio jel???

ipak smo finuli na belvedere. nakon boce Skanderbeg - ne znam sto bih vam rekla i koliko je to sto cu rec relevantno s obzirom na okolnosti. dosli smo negdje oko 1 i nesto (ja mislim) .. dobro je svirao lik prvi, ne znam ni kako se zove.. tomkraft. e pa nesto sto se sjecam jest da je u par navrata kroz set, ugasio mjuzu pa opet upalio. ne znam zasto, ko da nije zno premiksat or whatnot laugh.gif e pa do prve te 'pauze' je cak zvucalo ok, a nakon toga mi je bilo ono - polu lose, tj u njegovom stilu. previse komerc-trensy zvukica za moj ukus, ali narod je podivljo. vole ga ljudi. zabava je bila super, bilo je vise ljudi nego na marshalu... lonlines happiness smo opet slusali, ne znam sto bi bez te stvari - ne bi ni sviro.
meni se skupila internacionalna ekipa pa mi je bilo dobro, radi njih sam se i zaputila u ovu avanturu. malo smo se podruzili, procakulali. nismo isli na glazbeni odgoj wink.gif maha i lane - i ajme meni nije mi dobro su mi uljepsali noc, super je stvar! tad smo posli ca...
sve mi je nesto u magli, pozdrav svima vidjenima biggrin.gif

+Quote Post
-I1-
post Aug 9 2010, 09:47
Post #4

I1 Ambivalent

From: here and beyond
Member No.: 3,186

a ja se ponadoo da je i izgorio

+Quote Post
tR!P
post Aug 9 2010, 14:37
Post #5

Regular Member

Member No.: 955

QUOTE (tino @ Aug 8 2010, 18:29) *
c/p: http://dubrovacki.hr/clanak/21630/tomcraft-zapalio-belvedere

Tomcraft zapalio Belvedere
Kako uvijek napravi vrhunsku tako je i sinoć na Belvedereu pripremljen jedan od najboljih ljetnih partyja

obozavam ove novinare..

QUOTE (eYe-reEs @ Aug 9 2010, 09:27) *
lonlines happiness smo opet slusali, ne znam sto bi bez te stvari - ne bi ni sviro.

ja bi mu dao samo jednu soluciju sljedecih dolazaka na belveder sljedecu godinu (u koju uopce ne sumnjam) da tu stvar izbrise iz svog aranzmana tracka i da je nikad vish ne promisli a kamoli pusti.. mislim stvarno. rolleyes.gif

QUOTE (-I1- @ Aug 9 2010, 09:47) *
a ja se ponadoo da je i izgorio

clap.gif

+Quote Post
PACHA
post Aug 10 2010, 01:23
Post #6

Posting Maniac

From: Mokošica
Member No.: 10,423

a šta ja znam..hehe ni muzika ni glava mi nisu bili nešto posebno pa mi sveukupni dojam o partiju nije nešto poseban laugh.gif
al meni bitno samo da sam bila i malo počagala, također nisam namjeravala ić vanka al slučajnim završetkom u gradu htjela sam poć na tomkrafta jer mi se niđe drugo nije stalo nit mi odgovaralo...ah taj lonlines hepines, valjda neće dogodine opet pustit (valjda neće ni doć hehe), nisu mu ni benge palili na tu stvar neg prije toga, pa je možda skonto da je svima dopizdila hahah
a joooj baš mi žao što nisam bila na -ajme meni nije mi dobro laugh.gif baš me zanima kako je zvučalo!

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: April 04, 2020 08:59