Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> Nisam nasilnik, samo sam se branio, Maro Perak
GreenHornet
post Oct 26 2009, 15:47
Post #1

Regular Member

Group: Senior Members
From: sad ili općenito?!
Member No.: 351

http://www.dubrovacki.hr/clanak/12518/nisa...o-sam-se-branio

Nedaleko dubrovačkog disko - kuba Factory, odnosno ispred trgovine DM-a, u noći sa petka na subotu oko jedan sat ujutro, izbila je tučnjava u kojoj je jedan od aktera bio i poznati dubrovački sportaš Maro Perak. Iako policija još uvijek istražuje što se dogodilo ispred dubrovačkog DM-a kako bi podnijela odgovarajuće prijave protiv sudionika, za sada je službeno jedino da su dva osamnaestogodišnjaka u narušavaju javnog reda i mira zadobila lakše tjelesne ozljede.

Osamnaestogodišnji Zoran Primić, koji je jedan od aktera ovog incidenta, optužuje Mara Peraka da je njega i njegova dva prijatelja inače sedamnaestogodišnjake I.V.-a i I.P.-a pretukao i teško ih ozlijedio.

- Nas troje verbalno smo se sukobili sa Adrejom Šarićem u Factorya. On je iz ne znam kojeg razloga u pomoć pozvao Peraka koji nas je pozvao da izađemo vani. Stigli smo ispred DM-a. Perak je prvo udario I.V. šakom, a zatim I.P.-a nogom. Krenuo sam pomoći prijatelju kojem je šiknula krv iz usta i kleknuo na pod pored njega, kada me Perak udario nogom. Od udarca slomljen mi je nos zbog čega sam dva dana bio bolnici - ispričao je Zoran Primić, dodajući kako je sramotno da jedan sportaš koristi svoje vještine na ulici i trenira strogoću na maloljetnicima.

Maro Perak, član Ultimate cluba "Gladiator", šokiran je pričom Zorana Primića i kaže kako je te noći radio kao zaštirar u Factorya te da nikog bez povoda nije napao, niti zvao da izađe vani kako bi se fizički obračunavao.

- Ne mogu vjerovati da netko može tako lagati. Ja sam krenuo kući, a motor mi je bio parkiran ispred DM-a. Njih, najmanje desetorica, koje poznajem kao huligane i problematične momke koji piju i uzimaju drogu, me pratilo do motora. Kada smo došli ispred DM-a počeli su me fizički napadati i morao sam se braniti. Kao sportaš nikada svoje znanje ne bi koristio da bi nekog ozljedio, a u ovom slučaju mi je doista prijetila opasnost od napada bocom i tko zna čime još.

Perak kaže da mu je žao što će ova neistina priča vjerojatno naštetit njegovom ugledu i sportu u kojeg je uložio cijeli svoj život, pa i svaku dnevnicu koju zaradi kao zaštitar u Factorya. Posebno mu je kaže žao što će ovu priču čitati njegovi obožavatelji koji prate njegov rad, no naglašava da je do incidenta došlo isključivo zbog napada na njega u kojem se nije mogao izbjeći fizički obračun.

Go to the top of the page

+Quote Post
GreenHornet
post Oct 26 2009, 15:59
Post #2

Regular Member

Za razliku od vecine dbk sportasa Maro je skroman momak,uopce nije bahat te je dobar ko´ covjek...Ali iskreno mi nije jasno kako zastitar moze ici kuci u 1 ujutro? mellow.gif
Predpostavljam da je istina negdje izmedu...Ali tesko da bi profi borac bez razloga napao osobe 7-8 god mlade.

+Quote Post
tR!P
post Oct 26 2009, 16:31
Post #3

Regular Member

Member No.: 955

ono ful sam opterecn ovim idiotizmima..

+Quote Post
GreenHornet
post Oct 26 2009, 16:54
Post #4

Regular Member

QUOTE (tR!P @ Oct 26 2009, 16:31) *
ono ful sam opterecn ovim idiotizmima..

koji k***c onda postas u ovom topicu?jednostavno ga zaobidi ako ti se ne svida,ne moras vazda mudrovati...

+Quote Post
tR!P
post Oct 26 2009, 17:04
Post #5

Regular Member

QUOTE (GreenHornet @ Oct 26 2009, 16:54) *
ne moras vazda mudrovati...

mudrac uvijek mudruje lol

+Quote Post
formion
post Oct 26 2009, 19:09
Post #6

Posting Maniac

From: Dbk
Member No.: 276

ma nadegenjo je likove i gotovo... nije prvi put da cujem kako je nabubao nekog u okviru "zastitarskog" posla.. wink.gif

i sad kad je dospio u novine, ono savrsena prica gdje on ispada nevin, jer on je vrhunski sportaš i neche izgleda dobro u njegovom životopisu kako je degenjo neke mulce ispred nocnog kluba... th_bag.gif

što ne prizna, jesam ubio sam gospu u njima jer su pjane budale koje su izazivale ...etc...etc...

+Quote Post
tR!P
post Oct 26 2009, 19:45
Post #7

Regular Member

QUOTE (formion @ Oct 26 2009, 19:09) *
jesam ubio sam gospu u njima jer su pjane budale koje su izazivale ...etc...etc...

wink.gif

+Quote Post
B active
post Oct 26 2009, 19:52
Post #8

//////////////////////////////

From: /////////////////////
Member No.: 12,534

QUOTE (formion @ Oct 26 2009, 19:09) *
ma nadegenjo je likove i gotovo...

tako im i treba kad idu u fektorija... smashfreakB.gif

+Quote Post
zokibluaj
post Oct 26 2009, 20:12
Post #9

Sick Posting Freak

Group: Memberz
Member No.: 13,282

QUOTE (B active @ Oct 26 2009, 19:52) *
tako im i treba kad idu u fektorija... smashfreakB.gif

hahahahahhaaha laugh.gif

+Quote Post
GreenHornet
post Oct 27 2009, 12:46
Post #10

Regular Member

U zadnja 4 mjeseca sam tamo bio 1 put a glavni razlog tome su nabrijani klinci zeljni dokazivanja tj.tucnjave...

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: April 04, 2020 09:27