Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> techno destinacije, to ibiza or not to ibiza
TMPKABSB
post Jul 27 2010, 17:30
Post #1

Wierd Member

Group: Memberz
Member No.: 322

eye rees - ruku na srce iz tvog reviewa citam da si ustvari vrlo dobro pretpostavljala da marshall nece dobro svirat, a vjerujem da je to tako, iako nisam bio. Opet taj clubbing ali stvarno taj lik je bio legenda, vise nije, jednostavno, zato i nisam posao, niti cu ici na go cuta u subotu, barem danas nije tesko zakljuciti jel netko globalno dobro svira ili ne, prvo postoji ibiza, i tu se vidi koliko sviras, onaj ko se kuzi razlikuje sminkersku ibizu i wannabe ibiza ljude koji dodju svirati u eastwesta i pravu ibizu, koja se ne oglasava nego ti nju trazis, i onda kad je vidis paf - to je ono sto je danas dobro, stvara novi trend, tu nema reklama nego samo feeling da je to new stuff. Takva imena trebaju doc, REBOOT, 2000 and one, to su stari likovi koji se kao kumovi pojavljuju i ponovno dijele lekcije, to je ono sto su mnogi htjeli od marshalla, ali on to vise nije, to je jasno bilo i prije 10 godina, his house is just too old for the new blood...
Go to the top of the page

+Quote Post
Kiksy
post Jul 28 2010, 00:47
Post #2

Posting Maniac

Group: Senior Members
Member No.: 1,061

haaha ma kakva ibiza, i ona je smeće...od silnih klubova jedino amnesia ima dobar program, naravno nađe se još koja, a ovo ostalo smjehurlija..sve se iskomercijaliziralo, i ako imaš đe poć, poć ćeš na kakav dobar elektronski festival i asta la vista.

+Quote Post
-I1-
post Jul 28 2010, 07:04
Post #3

I1 Ambivalent

From: here and beyond
Member No.: 3,186

ma kakva ibiza... engleska, japan... to su lokacije

+Quote Post
TMPKABSB
post Jul 28 2010, 09:26
Post #4

Wierd Member

you are funny

+Quote Post
eYe-reEs
post Jul 28 2010, 09:29
Post #5

Regular Member

Member No.: 19

jes amo ca svaki vikend u neku drugu drzavu. budimo realni ljudi moji, imamo to sto imamo - nije bitno sto netko drugi ima jer mi to necemo nikad imati osim ako ne preselimo odavde. samo da, tesko je kad znas kako je negdje drugo prihvatiti kako je tu...

ima ljudi kojima je marshall bio dobar! nije to toliko bitno, bar u mom osvrtu koliko sve drugo. da je bila dobra ekipa i vibra i ostale tehnikalije sve bi bilo malo bolje.. ja se uopce nisam mogla prepustit slusat mjuzu koliko je sve drugo bilo bezveze! to nije do DJ-a (ne branim ga, mogo je bolje!) ... imala sam isti problem u londonu u Fabricu kad nisam od guzve mogla stat svojim nogama na pod nego me doslovno masa micala, i nisam nista drugo mogla - jes sviro mi je hawtin - mislis da sam ga dozivjela? i don't think so ...

+Quote Post
TMPKABSB
post Jul 28 2010, 09:30
Post #6

Wierd Member

Ibiza nisu programi klubova, Ibiza je 300 - 400 party floorova od kafica do mega klubova, svih vrsta zike, tko zeli postati FUCKIN DJ nek ide tama na neku od taraca borit se za ljude, tako se postaje FUCKIN DJ a ne svirkom po partijim koje sam organiziras i koji posjeti 20 ljudi nije to ovo pjaca I1

+Quote Post
TMPKABSB
post Jul 28 2010, 09:39
Post #7

Wierd Member

kiksy i I1 nemojte se ljutiti ali smijesno stvarno smijesno, I1 ibiza nije mjesto nego puno vise, to jedino bi mogao tebi reci jer valjda bi zelio svirat za druge, podji tamo, skupi ljudi, uzmi taracu tamo i vidi jel si to ili nisi, ovdje ce ti kao i svima biti mamino gnijezo, nastup pred prijateljima...
QUOTE (TMPKABSB @ Jul 28 2010, 10:30) *
Ibiza nisu programi klubova, Ibiza je 300 - 400 party floorova od kafica do mega klubova, svih vrsta zike, tko zeli postati FUCKIN DJ nek ide tama na neku od taraca borit se za ljude, tako se postaje FUCKIN DJ a ne svirkom po partijim koje sam organiziras i koji posjeti 20 ljudi nije to ovo pjaca I1

+Quote Post
-I1-
post Jul 28 2010, 10:28
Post #8

I1 Ambivalent

kani se i1 coece, tri posta zaredom mene spominjes...
boli mene kita za ibizu i njen program i sta god jee i stagod tebi predstavlja...
nikad nisam cuo da je tamo bilo nesto sto bi mene gustalo... a za englesku i japan jesam, koliko god tebi to smijesno bilo??

takoder me boli kita za mene kao dja, al fakat... da me zovu da idem u njemacku pred 20 000 ljudova vrtit NEBI ISO!

..znas li ko je riino, tadox, ogi, concrete djz?
ovo mi je bitno
http://www.junodownload.com/products/blaza...273/1602431-02/

...i nemoj da ti moram sebe objasnjavat vise

+Quote Post
tR!P
post Jul 28 2010, 12:59
Post #9

Regular Member

Member No.: 955

QUOTE (Kiksy @ Jul 28 2010, 00:47) *
ma kakva ibiza,ona je smeće...

indeed.

QUOTE (-I1- @ Jul 28 2010, 07:04) *
ma kakva ibiza... engleska, japan... to su lokacije

njemacka.. francuska.. etc.

QUOTE (eYe-reEs @ Jul 28 2010, 09:29) *
osim ako ne preselimo odavde. samo da, tesko je kad znas kako je negdje drugo prihvatiti kako je tu...

cinjenica je da je ovdje program jako slab ili jednolican.. iz godine u godinu.. mislim da takoder nema potrebe za nekom vech promjenom.. grad je malen.. malo zainteresirane domace publike (ne iplati se i od toga netreba bjezat)
kad bi bio u mogucnosti organizirat neki dogadaj ili imat licencu za neki veliki plejs ili napravit amo rech neku vrstu spektakla.. brijem da bi zvao sve ove navedene dj-ove.. jer ponavljam malo je publike.. turisti puse ikomercijoliziran sound.. rasprodaju se karte.. zarada je zagarantirana etc.
u ovom gradu se jedino veselim hc nightu @ orlando (prepoznat che se doticna imena)
nista daleko teskom trudu torresa i organizaciji bitcblack..

QUOTE (TMPKABSB @ Jul 28 2010, 09:30) *
Ibiza je 300 - 400 party floorova od kafica do mega klubova, svih vrsta zike

meni ovo zvuci na losh kupus.

QUOTE (-I1- @ Jul 28 2010, 10:28) *
kani se i1 coece, tri posta zaredom mene spominjes...
boli mene kita za ibizu i njen program

takoder me boli kita za mene kao dja, al fakat... da me zovu da idem u njemacku pred 20 000 ljudova vrtit NEBI ISO!

..znas li ko je riino, tadox, ogi, concrete djz?
ovo mi je bitno
http://www.junodownload.com/products/blaza...273/1602431-02/

thumbsup.gif

+Quote Post
TMPKABSB
post Jul 28 2010, 15:35
Post #10

Wierd Member

I1 nemoj se ljutiti, polako, mozemo se spominjati i 50 puta, da vidimo, kad kazes engleska i japan sto ljudima padne na pamet, mozda nogomet, mozda hiroshima, kad kazes IBIZA - ljudima padne na pamet elektronika, ludi provodi takodjer, nije vazno, svi ce ti reci da je tamo rodjeno ono sto se danas zove 500 pravaca elektronike, i acid house i rave i visoki bpm sto se danas ti zoves hard core i sto tvoj Ogi pusta meni poznatom tek kao techno sa visokim bpm, mozes ti misliti i nazivati ga kako god hoces ali to je sve rodjeno na IBIZI, pitaj Detroit, pitaj Chicago, pitaj Paris, to su sve stilovi igre a Svjetsko Prventsvo je na Ibizi, svi se tamo nadju, bas svi, i zato su tamo kvalifikacije, doigravanje i finale.

+Quote Post
TMPKABSB
post Jul 28 2010, 16:05
Post #11

Wierd Member

I1 - sesti put hehe - poslusho sam ovaj tvoj track na junu - ponovno - producentima kao i djima pravi uspjeh ne slijedi zbog izrazite kvalitete ili slicnog, takva je situacija, ne bi to radio da te boli kita za dja ili elektronika, stavljat se i loadat to po serverima, snimat muziku, ma nije to tek hobi i stalo ti je do toga, svaka cast, ali mozda sam u krivu mozda ti nije stalo do realizacije, mozda to tek radis jer eto kuzis se u to i znas, al jebe ti se, onda se toga ostavi, ili nemoj ali ako vec se stavljas u bilo sto, stavi se do kraja, i priznaj da iam mjesta i ljudi kojima je stavljanje uspjelo, mnogima su mnoga stavljanja ostale tek lijepe uspomene, fuckin uspomene, to ce ti mozda jednog dana sve ovo biti, jedna lijepa uspomena, i za jedan i za drugi put, radio ti muziku jos sam danas ili je radio jos sto godina, samo ce ti biti vazno taj put proci normalno, normalno, normalno, sto sam sve radio i sto sve napravio samo mi je vazno znati da ima boljih mjesta i boljih ljudi od mene, ali i od tebe, i bilo kog drugog, i kad priznamo da se moze bolje, e onda ne podcijenujes ni ibizu niti englesku nego samo sebe, i onda niti mene nitko ne podcjenjuje, jer znam da nisam nekakav sminker koji voli ibizu, samo znamo da je tamo progresija na entu potenciju, nesto sto ja mogu samo sanjat, nikakav kupus ili kokos, nego vrhunac muzicke civilizacije na prostoru velicine Braca.
A pogledaj mene, tebe i ostale, o nekim tamo debilima ovisima, a ipak mi smo krivi, ne vidimo da je sve globalna arena da vise nije vazno gdje si, volim Ibizu jer ustvari kao sto je ona raj u muzickom pogledu tako me svaki dan podsjece da ta utopija se moze primjeniti i na ostale modele stvaralstva, posla, zivota, to je ta utopija koju treba razumijeti, tu nema foliranata.

+Quote Post
-I1-
post Jul 28 2010, 17:28
Post #12

I1 Ambivalent

ibiza schranza, techna, industriala vidila nije!

MAKATON
VOIDLOSS
CASUAL VIOLENCE
SIEGE

...to je lineup u londonu, na ibizi carl cox i ekipa sviraju....
house, elec house, tech house.. to je ibiza i za to je raj, onome ko voli naravno...

engleska, njemacka, svedska, amerika...
...tu je techno i to je prva asocijacija ko o technu razmislja...

i naravno na ibizi nitijedan zanr/podzanr nije nasto, barem ne techna, neznam odakle ti to?

poanta je da nepredstavlja ibiza svima raj...
moj raj je u rupi u londonu s glenn wilsonom i u podrumu u svedskoj s mattias fridellom

stvarno nije bilo potrebe da se uvrijedis na moj komentar o ibizi... laugh.gif

...i opet ti govorim jer me nisi bas shvatio, uspjet kao dj me apsolutno nezanima, produkcija je vec nesto drugo...

+Quote Post
tR!P
post Jul 28 2010, 17:34
Post #13

Regular Member

Member No.: 955

QUOTE (-I1- @ Jul 28 2010, 17:28) *
moj raj je u rupi u londonu s glenn wilsonom i u podrumu u svedskoj s mattias fridellom

ph34r.gif

+Quote Post
davidian
post Jul 28 2010, 18:55
Post #14

Regular Member

From: ...šica.......
Member No.: 1,345

napokon živnuo malo forum ........ oujeah cool.gif

+Quote Post
fromm
post Jul 28 2010, 19:40
Post #15

...delivered into the hands of indifference.

From: iznad tebe
Member No.: 1,367

hahaha oko cega se vi kacite ljudi oko fkin ibize... da, vjerujem da je ibiza bila raj za partijanje jos od ranih osamdesetih, elitna klupska destinacija. i od pocetka je bila sminka i komercijala... sigurno se kasnije tamo stvorilo hrpetina dobrih klubova s dobrom mjuzom ali kao svako mjesto koje zivi od popularnosti otkantala dobru ziku i ostavila samo komercijalu koja se najvise pusi kod glupih turista koji oce plitke melodije i bum bum.

http://www.youtube.com/watch?v=SrdShjy53Y8
1984

i poprilicno sam siguran da nijedna glazba nije nastala na ibizi osim mozda "balearic beat" lol. ako cemo o kljucnim mjestima gdje se klupska elektronska glazba stvarala i gdje su se skupljali glazbenici i razmjenjivali ideje, mislim da pricamo o ponajprije chicagu i detroitu, zatim berlinu, londonu, rotterdamu, birminghamu, tokyu, madridu, stockholmu... ima i drugih gradova, ali mislim da su ove scene bile i ostale najjace. kakva ibiza. with all due respect biggrin.gif

+Quote Post
-I1-
post Jul 28 2010, 19:45
Post #16

I1 Ambivalent

acclaim.gif

+Quote Post
GreenHornet
post Jul 28 2010, 23:20
Post #17

Regular Member

From: sad ili općenito?!
Member No.: 351

QUOTE (Kiksy @ Jul 28 2010, 01:47) *
haaha ma kakva ibiza, i ona je smeće...od silnih klubova jedino amnesia ima dobar program, naravno nađe se još koja, a ovo ostalo smjehurlija..sve se iskomercijaliziralo, i ako imaš đe poć, poć ćeš na kakav dobar elektronski festival i asta la vista.

Taj rad-"Ja sam tako iskusna partijanerica da je Ibiza koja je pojam partijanja k***c za mene..." rolleyes.gif

This post has been edited by GreenHornet: Jul 28 2010, 23:21

+Quote Post
PACHA
post Jul 29 2010, 00:19
Post #18

Posting Maniac

From: Mokošica
Member No.: 10,423

ahahhaha predobar topic i razgovor, baš ste me razveselili laugh.gif
neću ulazit u neke dubine s vama odi al ću reć nešto što mislim o Ibizi, ona je savršenstvo jer tamo partijanju nema kraja..al ako ćemo muzićki gledat možeš poć na par dobrih Imena i to ti ga je to, ostalo su sve komercipinkilinki pjesmuljci koji se ni hausom ne mogu nazvat...željna sam žestokog tehna i partija da te muzika lomi, al bi svejedno pošla na Ibizu da mi odma sad neko ponudi!!

eee I1 zlato ajd ti meni neukoj objasni što se točno na ovom linku nalazi http://www.junodownload.com/products/blaza...273/1602431-02/ pretpostavljam da je ovo neka tvoja produkcija, al me zbunjuju ova imena okolo...a stvarno me zanima!!

+Quote Post
-I1-
post Jul 29 2010, 07:00
Post #19

I1 Ambivalent

QUOTE (PACHA @ Jul 29 2010, 01:19) *
eee I1 zlato ajd ti meni neukoj objasni što se točno na ovom linku nalazi http://www.junodownload.com/products/blaza...273/1602431-02/ pretpostavljam da je ovo neka tvoja produkcija, al me zbunjuju ova imena okolo...a stvarno me zanima!!

na tom tvom linku nije nista, al je zato na ovom VA release... wink.gif a VA ti znaci various artists, ilitiga ponaski 'kompilacija'.. i da, track 1. sam moi
...i bas radi tih imena okolo sam i stavio doticni link

+Quote Post
fromm
post Jul 29 2010, 07:56
Post #20

...delivered into the hands of indifference.

From: iznad tebe
Member No.: 1,367

evo iz intervjua s dave clarkeom, bas nasao slucajno...

----------------------------------
Skrufff: And why are so many clubbers continuing to support so many dull (big name) DJs playing dull music?

Dave Clarke: You should go to the clubbers in Ibiza and ask that question, I cannot be bothered to even go to an island that is so full of cliches that does nothing to further music at all.”
------------------------------------

+Quote Post

3 Pages V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: February 26, 2020 06:57