Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> GRAMOPHONEDZIE (16.07.2010), @ fort REVELIN, Dubrovnik
tino
post Jun 23 2010, 09:37
Post #1

Administrator

Group: Admin
From: Dubrovnik, Croatia
Member No.: 1

16.07.2010 (Petak) Tvrđava Revelin
Napokon i u Dubrovniku „GRAMOPHONEDZIE“!

Spektakularni event ljeta 2010 predstavlja jednog od najtraženijih i ponajboljih dj producenata današnjice Marka Miličevića koji stoji iza imena GRAMOPHONEDZIE. Uz Gramophonedzie na main flooru nastupaju: Audiometric, Alen Bajd , Torres, Tino te gosti iz Sarajeva TMB. Na taraci tvrđave Revelin uživajte u Lounge atmosferi uz odabranu selekciju glazbe by Nane & Bubi. Za zagrijavanje u revelinu zaduzeni su JiXaW i Djivo, a u cafe baru Micro nastupa Funkhole. Ovakav event zaslužuje najbolju zvučnu i vizualnu izvedbu kakvu Dubrovnik još nije vidio -> visuals by Mate Fox Banchilo... Pretprodaja ce se odvijat u "Micro Caffe Bar" i "Art cafe"!

Go to the top of the page

+Quote Post
noname
post Jun 23 2010, 12:16
Post #2

Sick Posting Freak

Group: Senior Members
From: Dubrovnik
Member No.: 134

.........

This post has been edited by noname: Jul 7 2010, 08:56

+Quote Post
tR!P
post Jul 7 2010, 13:59
Post #3

Regular Member

Member No.: 955

nesto nerazumjem..
znaci 16. je petak @ revelin nastupa marko milicevic.. stvarno bi ga volio poslusat..
sutra dan je 17. tocnije subota i open air sa billyem i rundellom @ kupari.. zar se nije moglo ovo nekako drugacije poklopit.. barem sa vikendima ili datumom.

brijem da bi gramophonedzie mogao pokleknut sto se tice posjecenosti.

+Quote Post
eYe-reEs
post Jul 7 2010, 14:42
Post #4

Regular Member

Member No.: 19

nema sanse. gramophondzie je event za svih! ovo tamo je neki polu-underground. jest malo nezgodno sto je dva dana za redom, ali jbg.. ni para ni vremena, to mi je cak i gore, propadne mi cijeli dan iza vanka, a to si ne mogu nikako pristiti. o dva dana da i ne govorim ...

ja sam full nabrijana na revelin, bit ce to jebeno. sam prostor kao takav + sve sto ce ekipa tamo organizirat. bit ce na nivou! sigurno se vidimo!

+Quote Post
-I1-
post Jul 7 2010, 14:46
Post #5

I1 Ambivalent

From: here and beyond
Member No.: 3,186

dosta ljudi je nabrijano na ovaj event, iskreno neznam zasto...

+Quote Post
davidian
post Jul 7 2010, 16:18
Post #6

Regular Member

From: ...šica.......
Member No.: 1,345

da baš tako.... previše su puta ovu stvar puštali u fuega pa bi će zatoo........ dry.gif

+Quote Post
dream_
post Jul 7 2010, 16:34
Post #7

Member

Group: Memberz
From: dream_land
Member No.: 13,315

...to se tako nekako uvijek poklopi kod nas u gradu...kad se nesto dogadja ne znas gdje bi prije..a kad je pustos pustos e svugdje
sama stvar "why don't you" me iritira do boli...al mi je sam dogadjaj kao takav zanimljiv

i opet ja s istim pitanjem..koliko je upad? (da si znam slozit financijsku konstrukciju tongue.gif )

+Quote Post
-I1-
post Jul 7 2010, 17:04
Post #8

I1 Ambivalent

Cijena karte je 100kn u pretprodaji,a na dan party-a 120kn

+Quote Post
PACHA
post Jul 7 2010, 21:28
Post #9

Posting Maniac

From: Mokošica
Member No.: 10,423

QUOTE (-I1- @ Jul 7 2010, 15:46) *
dosta ljudi je nabrijano na ovaj event, iskreno neznam zasto...

ni meni nije jasno.. acclaim.gif

+Quote Post
tino
post Jul 8 2010, 09:19
Post #10

Administrator

meni je napeto da napokon vidim/cujem partiju u revelinu... pogotovo jer je najavljeno uredenje prostora, vrhunski sound i light show.... za sve one kojima to bude previshe bit ce lounge gore na taraci.... po mom misljenju ovakav event se ne propusta...

+Quote Post
eYe-reEs
post Jul 8 2010, 09:28
Post #11

Regular Member

ideja i organizacija je pola posla! cak i 'losiji' line-up uz vrhusku organiziaciju prolazi... a u ovom slucaju ne mislim da je los line-up, dapace...
nadam se velikom broju veselih i nasmjesenih stranaca, super galeriji.. u provod ne sumnjam cool.gif

+Quote Post
tR!P
post Jul 8 2010, 11:14
Post #12

Regular Member

QUOTE (eYe-reEs @ Jul 7 2010, 15:42) *
nema sanse. jest malo nezgodno sto je dva dana za redom, ali jbg.. ni para ni vremena

sigurno se vidimo!

prije se moglo danas se vish ne moze u tome jest cijela poanta..

sigurno se vidimo vjerovatno na open airu.. nesto moram izabrat.

josh nesto sto mi je upalo u oko..

upad od 120 kuna na dan upada.. pa jeste vi stvarno normalni??

necu vish nista komentirat issss

+Quote Post
torres
post Jul 8 2010, 16:39
Post #13

Sick Posting Freak

Member No.: 1,313

sve je skupo danas prika..josh kad nam dodje europska najebasmo..

+Quote Post
eYe-reEs
post Jul 9 2010, 10:31
Post #14

Regular Member

pa da. ovo nam je trening za evropu... jebate tamo u cocoonu 15 eur cijena upada - uvijek, 'regularna' noc, lokalci ovo-ono .. i to je njima normala.. i nas ce trefit, dobro dolores kaze...

+Quote Post
tR!P
post Jul 9 2010, 12:40
Post #15

Regular Member

QUOTE (torres @ Jul 8 2010, 17:39) *
sve je skupo danas prika..josh kad nam dodje europska najebasmo..

znam.. dolaze nam teska vremena.. josh malo pa juro - 9 kuna. etc.

QUOTE (eYe-reEs @ Jul 9 2010, 11:31) *
pa da. ovo nam je trening za evropu... jebate tamo u cocoonu 15 eur cijena upada - uvijek, 'regularna' noc, lokalci ovo-ono .. i to je njima normala.. i nas ce trefit, dobro dolores kaze...

pa tako je u cijeloj europi.. ne samo o coconu i slicnim dogadajima..
upad je uvijek relativno ma i vish od relativno jeftinog upada.. radilo se o spektaklu od 70plus tisuca dusa.. o nekom eventu o par megalomanskih imena ili samo o zabavici sa domacim snagama.. stvari ostaju iste.. istina.. njima su standardi puno bolji i to je cinjenica nasih muka i njihovih uzitaka.
btw. da se mene nebi krivo shvatilo.. ja chu se organizirat i moch imat nekih 100 kuna za upad.. i okrenut koji zanimljiv trip ili samo neki rtiju u nasim krajevima.. samo me nekako prozdire cinjenica koliko smo jadni i koliko asciliramo za elektronskim silama nekog drugog podnevlja.. ph34r.gif

+Quote Post
eYe-reEs
post Jul 9 2010, 14:27
Post #16

Regular Member

ma sve stoji, pogotovo ovo da smo jadni, ali opet se vracam na istu temu: oces shpitzu/spektakl? plati. jer nije ovo zagreb niti je beograd kad znas da ce ti ne event doc 1500 ljudi da ni ne trepnes. ovo je dubrovnik. ako ti dodje 500 ljudi, nemos doc sebi mjesecima. pa eto da bismo i mi odje vidjeli nesto sa malo veceg levela, treba se isprsit. ja sam sigurna da se ovim nije islo odrat narod, nego to stvarno toliko kosta!!!! fuckin revelin je u pitanju.. nije da svira u nekom podrumu, bez osnovih uvjeta prezivljavanja. ekipa se stavlja napraviti nesto fakat odlicno, drugacije i kvalitetno. jos samo da cijene pica i izbor pica ne budu za dobit glavobolju i bit ce sve cool happy.gif ... ono, always look on the bright side of life... ako si ne mozes nesto priustit nema potreba pucat u druge.. nece to nikome pomoc. opet ako ces izdvojit pare za event i onda umjesto zabavit se kukat kako si izdvojio pare za event, onda bolje i ne poc... dubine su to ... sorry na off topicu ali JEBI GA!!!!
rejv on cool.gif

+Quote Post
-I1-
post Jul 9 2010, 14:36
Post #17

I1 Ambivalent

lik ima jedan hit, a sve ostale trake su mu s istim semplovima..?? ko b. benassi... no opet na stranu to, jer nesvira livepa...
..istice li se koji njegov set po necemu, i ima li uopce kakva snimka seta i link za DL? ...mozda mi je nesto promaklo jer nisam ja bas u house diru

+Quote Post
tR!P
post Jul 10 2010, 10:33
Post #18

Regular Member

QUOTE (eYe-reEs @ Jul 9 2010, 15:27) *
jer nije ovo zagreb niti je beograd kad znas da ce ti ne event doc 1500 ljudi da ni ne trepnes. ovo je dubrovnik. ako ti dodje 500 ljudi, nemos doc sebi mjesecima. pa eto da bismo i mi odje vidjeli nesto sa malo veceg levela, treba se isprsit. ja sam sigurna da se ovim nije islo odrat narod, nego to stvarno toliko kosta!!!! fuckin revelin je u pitanju.. nije da svira u nekom podrumu, bez osnovih uvjeta prezivljavanja. ekipa se stavlja napraviti nesto fakat odlicno, drugacije i kvalitetno. jos samo da cijene pica i izbor pica ne budu za dobit glavobolju i bit ce sve cool happy.gif ... ono, always look on the bright side of life...

nemas frxa.. sve sto si napisala je upravo tako.. ako hoch nesto jeftino i kvalitetno ti je skupi 200tinjak jura (barem za jako kvalitetan / mozda dva dana prolazan trip) pa podi u neku metropolu ili izvan zemlje.. najtragicnije je sto nas prema crnoj gori ne vodi nista prema pozitivi a prema gore je sve obrnuto / upravo pozitivno.. ( so far away lol )totalno "out" destinacija tj dubrovnik lokacija. issss

ja sam vech bio izjavio tj napisao na wall od laneta brijem..
da zelim dobru zabavu i da sve prode u najboljem redu ali mene ova zabavica nece vidit (nazalost jer sam ga bash htio poslusat) nisam davno..

isto tako.. taj revelin mi nikako ne pije vodu'
bilo je par dobrih dogadaja dole i ono je naprosto mucenje.. (guzva.. vrucina.. zagusljiv prostor od svakojakih okusa i mirisa.. nema klima.. )etc.
koliko su se organizirali i stavili.. necu ulazit jer nisam vidio..

QUOTE (-I1- @ Jul 9 2010, 15:36) *
lik ima jedan hit, a sve ostale trake su mu s istim semplovima..?? ko b. benassi... no opet na stranu to, jer nesvira livepa...
..istice li se koji njegov set po necemu, i ima li uopce kakva snimka seta i link za DL? ...mozda mi je nesto promaklo jer nisam ja bas u house diru

evo agnostika music049.gif
ma nije toliko isfurana i bash u usporedbu sa benasijevim soundom.. marko zna napravit dobru zabavu i plesnjak koji che lech i najkriticnijoj masi / najzahtjevnijoj publici.. imao sam ja jedan njegov kvalitetan set lol (davno)

+Quote Post
tino
post Jul 10 2010, 11:08
Post #19

Administrator

QUOTE (tR!P @ Jul 10 2010, 11:33) *
isto tako.. taj revelin mi nikako ne pije vodu'
bilo je par dobrih dogadaja dole i ono je naprosto mucenje.. (guzva.. vrucina.. zagusljiv prostor od svakojakih okusa i mirisa.. nema klima.. )etc.
koliko su se organizirali i stavili.. necu ulazit jer nisam vidio..

mora da je zabuna neka u pitanju.... partija ce biti u VELIKOM REVELINU, prostoru koji nije imao partiju vec 15-20godina ako se ne varam.... na vrhu tvrdjave ce biti lounge terrace.... dakle, nista se ne odvija u podrumu, dolje, sto neki nazivaju klubom... rijec je o velikoj dvorani u revelinu!!!

evo par slika... nije nesto ali opet

lounge taraca

+Quote Post
groove bugs
post Jul 10 2010, 12:11
Post #20

Advanced Newbie
**

Group: Memberz
Member No.: 13,412

cijena i je previsoka al ne zbog imena , vjerujemo zbog toga svega novoga u samom prostoru, preuredjenje itd itd a i sezona je pa ono tongue.gif a DU kao turistichka ponuda je sam od sebe skup pa ono... smile.gif

al shto se Marka tiche, Jackin House je u pitanju, nemozhe loshe bit nikako, sve stilove usko ovezanih sa houseom che te tamo najvjerojatnijce chut wink.gif preporucham ovo svakome da posjeti jer ovaj stil je sam po sebi plesnjak a i jako zabavan dok u HR živi u malim količinama smile.gif

+Quote Post

2 Pages V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: December 05, 2019 23:39